Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Glenarvan

Апокалипсис - Пловдив след изчезването на хората

Препоръчан отговор

Заглавието говори...

http://www.vbox7.com/play:8b7f01685f

Какво мислите за това. Реалистично ли е? Прилича ли на Пост-Апокалипсис? Или само дето съм окипазил хубавите кадри от красивият ми град :D? То много много не могат да се видят оригиналните кадри, защото съм разрушил и нахвърлял треволяци навсякъде :D, но ще се радвам да чуя мнението ви. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре се е получило...трябва Crysis 4 да е в Пловдив... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре си го направил имаш шестица от мен не съм стъпвал във Пловдив никога защото нямам възможност просто със тази криза  пък и живея на другия край   :) на България  минавал съм по край него и то беше когато ходих на екскурзия  със моя клас Във Пампорово  чувал съм че е страхотен Град един ден ще го посетя   :D бих го посетил със голямо удоволствие  :D  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къв тоя апокалипсис  с тая растителност бре? Ти като джунгла си го направил! За първи път ще ти кажа-не ми харесва.Радвай се ,че нямам време да те критикувам,че ставам за работа :D

Да беше направил апокалипсис в парламента :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе младеж, тия комини ша паднат преди да се качат треволяците върху тях! :D  Иначе готино е станало, ама вкарай и една оцеляла от Апокалипсиса секси Лара Крофт де.... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim:

Майните и след Пета световна няма да изчезнат :D  :D :D

Не видях кой знае какво Апокалиптично, ама браво за старанието!

Кака Мила викай, кака Лара ходи по гробници ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее пичове харесаха ми мненията ви и се смях с глас направо :D :D Благодаря ви за отзивите.

Crysis 4 ще правим с вас в Пловдив явно :D...

The Walking - може да се каже красив. Има какво да се види все още, заповядай :).

Skala така е, като джунгла е и това е смисълът. Какво ще стане с градовете ни, ако изчезнем... няма да има кой да ги поддържа и всичко ще бъде погълнато от природата. Ще бъде възвърнат старият му вид. Това ми беше и целта. И както каза колегата по-горе за Crysis ще призная, че харесвам всичките и части и до някаква степен това е вдъхновено и от 3 част на играта, където Ню Йорк е потънал в джунгла :)

Иначе за комините и за някои неща са творческа измислица и са родени в пълният дух на импровизацията.

За тоновете и цветовете мислех още да ги затъмня, но някои обекти щяха да станат като силуети. 

И.. се радвам, че ви харесва :). Благодаря ви на всички :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E то хубаво да изглежда като джугла,но сюжета се губи.Ако е много време след апокалипсиса да.Но тук все още има тук там пушек и сякаш е отскоро.Ако е така трябва да има повече пушек,огън,разпадащи се сгради.А ти уж искаш да внушиш апокалипсиса след време.Схващаш ли идеята.

Иначе за пореден път те адмирирам за упоритоста ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

Ами когато един град се разпада по много причини може да излиза пушек от сградите именно след доста дълго време.. примерно когато поддават етажите на сградите и се срутват лека полека има доста запалими неща. 

А пък и доста от нещата са измислени на момента, импровизирани и не съм мислел много много за някои кадри :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами когато един град се разпада по много причини може да излиза пушек от сградите именно след доста дълго време.. примерно когато поддават етажите на сградите и се срутват лека полека има доста запалими неща. 

А пък и доста от нещата са измислени на момента, импровизирани и не съм мислел много много за някои кадри :D

Пусни си Заразно зло 2-3 и нещата с прозрението ще си дойдат на място ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе baner4ooo то след апокалипсиса докато израсне такава растителност всичко що е трябвало ще е изпушило и срутило се  :P А и на едно място се вижда,че пада прозорец!

Не е реалистично ;)

Много бегло се спомням един филм в който към края му ,,героите,, се озовават на едно място с високи сгради, целите обрасли с буйна растителност.Не си спомням да е имало пушек и прочее,но и да е имало-за мен пак е нереалистично :P

Друго- повечето сгради дето падали много цели падали бе-да ги беше поразрушил малко-моста и той така!

Виждам и други кусури,ма ще ги спестя-все пак си го правил набързо и не си се задълбочавал.

Ще очаквам нещо, при което ще наблегнеш малко повечко и на детайлите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледал съм ги, и то доста отдавна всичките части. Иначе Skala приемам всичко, което написа :). Все пак публиката определя нещата и ще гледам за напред да не допускам подобни грешки. 

Защото мисля и някакво филмче да направя :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за това. Реалистично ли е? Прилича ли на Пост-Апокалипсис? Или само дето съм окипазил хубавите кадри от красивият ми град :D? То много много не могат да се видят оригиналните кадри, защото съм разрушил и нахвърлял треволяци навсякъде :D, но ще се радвам да чуя мнението ви. 

много добре !

моите адмирации :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти 

Trichocephalus :)

Очаквайте още подобни неща :D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти 

Trichocephalus  :)

Очаквайте още подобни неща :D.

Чакаме с нетърпение, че няма кого да плюем и критикуваме :P  :D  :D :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Густо.. :D :D :D тъкмо ще се мотивирам малко :D :D :D ще се нахъсам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми туй е идеята де :P  И вложи малко смисъл в това,което правиш!Аз например не можах да си обясня защо този прозорец изхвърча така без причина!Нещо за да се случва на екрана трябва да има някаква такава-иначе просто си показваш,че можеш да боравиш с някоя 3D програмка :P  Ама съм сигурен,че със следващата анимация ще се справиш по-добре (особено след моите критики :D

Критикувам те,за да те нахъсам, иначе--пич си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено. То досега ако не бяха критиките нямаше да си взема поука :). Ще взема под внимание градивната критика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някои места Пловдив е хубав, но на някои е ужасно... Аз лично живея в Пловдив в най-ужасния квартал, където съм като в негърско гето в Америка с извинение  :D Но иначе е наистина много красив град  :) Иначе клипа е станал доста добре, все пак ти си професионалист :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си го обичам Пловдив, има какво да се види, да се снима :). А относно кварталите във всеки има такива места. И ти благодаря, че се отзова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да кажа, явно главно геймъри коментират, те не знаят значението на думата PhotoRealistic и смятат, че в игрите има добра графика.

http://vimeo.com/64663512

Toва е добро, пича ще направи смешни всички тия некадърници, които правят американските блокбастъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тоя "пича" да не би да не минал по моят път? Още от началото е бил толкова добър, нали? Че много ясно...ахаххахахахахахахахахахахахахха....

И спри да показваш кой какво бил можел... още преди 2 години, когато започна да се заяждаш не си спирал да ми показваш разни супер яки неща - ВЯРНО, но не твой ;). Ай де спри се вече!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахха, по твоя път със сигурност не е минал, иначе щяха да му трябват 200 години, за да стигне нивото, на което е сега.

На теб ли да покажа, та ти не знаеш елементарни неща, мнението ти е като на някое 5 годишно дете.

Бях ти казал преди време, че 6 годишния ми племеник ще те направи смешен с нещата, които е правил с моя помощ, толкова си зле.

Учил бил от клипове, а защо не кажеш от кой точно. Тоя кинобуквара във вибокса е същата трагедия като теб, борави с техники, които от десет години никой не ползва, защото толкова разбира и той.

Причината някой да ти види "произведенията" е една- пускаш всякви теми във всеки възможен сайт, иначе съм те виждал как се оплакваш, сякаш на някое дете са му взели близалката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам сега защо намесваш и Кинобуквара, но честно казано съм гледал няколко негови неща, за да видя как подхожда, но до там. Нещата, които пича приказва съм ги усвоил още преди 3,4 години.

Като съм зле, като нещата ми не стават, като съм слаб, като не съм за тази сфера какво толкова искаш от мен? Има си йерархия :). Не може всички да са добри в това, което правят. Все трябва да има и някои слаб като мен - така е ;). Но не знам на теб какъв ти е проблема? 

Когато на мен не ми харесва нещо го подминавам.. нито му се дразня, нито нищо... Не знам какво толкова се занимаваш с мен от толкова дълго време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...