Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Тази публикация не е свързана с тези реклами за печелене на пари, просто се интересувам дали някой от Вас във форума предлага някаква работа свързана с Интернет - Фотошоп, поддръжка на сайт и т.н.

Имам опит с Фотошоп, работя с него много години.

В поддръжката на сайтове съм много добър. Имам много свободно време. Владея английски отлично.

В момента съм свободен и искам да изкарам малко пари по интернет.

Ако някой предлага работа може да ми пише тук :)

Успешен ден 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената сфера в областта на компютрите, която ще ти предложи много пари стоейки си във вас пред компютъра е Програмирането. Всичко останало е творчество, а под това имам в предвид, че щом се занимаваш с PhotoShop, освен да правиш свои собствени проекти и да ги продаваш в интернет пространството за друго не се сещам.

Съветвам те да отвориш Jobs.bg ще попаднеш на хиляди обяви за работа, които се покриват с твоите гореизброени качества. Иначе стоейки си във вас пред компютъра и печелейки някакви пари, само програмирането е вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената сфера в областта на компютрите, която ще ти предложи много пари стоейки си във вас пред компютъра е Програмирането. Всичко останало е творчество, а под това имам в предвид, че щом се занимаваш с PhotoShop, освен да правиш свои собствени проекти и да ги продаваш в интернет пространството за друго не се сещам.

Съветвам те да отвориш Jobs.bg ще попаднеш на хиляди обяви за работа, които се покриват с твоите гореизброени качества. Иначе стоейки си във вас пред компютъра и печелейки някакви пари, само програмирането е вариант.

За програмирането знам, но не съм добър в тази област. Аз не търся  работа за 500-1000 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За програмирането знам, но не съм добър в тази област. Аз не търся  работа за 500-1000 лева.

Абе то и аз като пускам тото2 не целя конкретно да ударя 6-ца :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Тази публикация не е свързана с тези реклами за печелене на пари, просто се интересувам дали някой от Вас във форума предлага някаква работа свързана с Интернет - Фотошоп, поддръжка на сайт и т.н.

Имам опит с Фотошоп, работя с него много години.

В поддръжката на сайтове съм много добър. Имам много свободно време. Владея английски отлично.

В момента съм свободен и искам да изкарам малко пари по интернет.

Ако някой предлага работа може да ми пише тук :)

Успешен ден 

Ето този сайт ще ти удовлетвори искането. Ако си добър както казваш, ще може спокойно да си докарваш допълнителен доход

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето този сайт ще ти удовлетвори искането. Ако си добър както казваш, ще може спокойно да си докарваш допълнителен доход

Благодаря! А знаеш ли някой сайт, който да плаща за поддръжка, тоез да публикувам разни неща ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря! А знаеш ли някой сайт, който да плаща за поддръжка, тоез да публикувам разни неща ?

Поддръжка на какво? Не те разбрах.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поддръжка на какво? Не те разбрах.

Значи например някакъв сайт, който да си търси човек, който да се занимава (да се грижи за сайта) - да го обновява редовно, да следи за проблеми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи например някакъв сайт, който да си търси човек, който да се занимава (да се грижи за сайта) - да го обновява редовно, да следи за проблеми ?

Всичко това го има в този сайт дето ти дадох.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това го има в този сайт дето ти дадох.

Да, знам, но ти говоря за български сайтове ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и БГ версията, само че тук проектите и работата са по-малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ в някой от тези два форума - цък и цък. Работа и възможности колкото искаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Владея английски отлично.

Колегата ти предлага англоезичен вариант на сайт отговарящ на изискванията ти. Същевременно отлично владеещият английски автор на темата бяга като попарен и иска сайта да е на български :D

Нещо не ми се връзва. Или владеенето на английски е посредствено, или е никакво.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Представям Ви удобна работа за хора, любители на интернет. Просто влизате в долопосоченият саит, регистрирате се и попълвате четирицифрени кодове, които ви носят пари. Избирате къде да бъдат преведени парите ви, и след като направите 100 лв. може да ги теглите. Приятно сърфиране! Ето и сайта: http://hamoney.fun/3276672949157/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 22 минути, Missweet написа:

Здравейте. Представям Ви удобна работа за хора, любители на интернет. Просто влизате в долопосоченият саит, регистрирате се и попълвате четирицифрени кодове, които ви носят пари. Избирате къде да бъдат преведени парите ви, и след като направите 100 лв. може да ги теглите. Приятно сърфиране! Ето и сайта: http://hamoney.fun/3276672949157/

Още ли има такива които да вярват в това?Тези 100лв ще ги направиш след 100г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си толкова флегматичен и бавно развиващ се, възможно е да направиш тия 100 лв. и след 100г., да :) 

Screenshot_2018-10-13-08-58-46-1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.10.2018 г. в 16:24, Missweet написа:

Tи сигурен ли си че тази схема работи?

Сайтът им няма SSL и TSL сертификат!

И ми изглежда така много подозрително!

Много си наивен !

Ти осребрявал ли си пари изкарани от там?

И предоставял ли си чувствителни данни като банкова сметка и номер на дебитна карта?

Надявам се да не си, защото сайтът, който си дал е с лош авторитет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.10.2018 г. в 8:58, Missweet написа:

Ако си толкова флегматичен и бавно развиващ се, възможно е да направиш тия 100 лв. и след 100г., да :)

Кой ти е дилъра? Сменяй го, че ти пробутва ментак райграс.

на 1.12.2018 г. в 14:25, Танер Заит Расим написа:

Надявам се да не си, защото сайтът, който си дал е с лош авторитет.

Ердогане, ти май не зацепваш, че човекът просто си е врътнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Деянчо написа:

Кой ти е дилъра? Сменяй го, че ти пробутва ментак райграс.

Ердогане, ти май не зацепваш, че човекът просто си е врътнал.

Пич имам си име, не ме наричай така, роден съм и израстнал тук също като теб, живея, работя и плащам данъци също като теб, не ме омаловажавай заради името и не ми слагай етикети и не ми давай псевдоними, също толкова съм българин колкото теб!

Обещал съм ти да не те отразявам.

И не аз се заяждам, обичаш периодично да се появяваш и да пишеш простотии, не можеш ли да държиш едно ниво и да си малко над нещата, какво е това твоето изкривено его и чувство за забава да спамиш и да избиваш комплекси във форуми?

Това е несериозно !

Всичко добро и весели празници !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Танер Заит Расим написа:

Пич имам си име, не ме наричай така, роден съм и израстнал тук също като теб, живея, работя и плащам данъци също като теб, не ме омаловажавай заради името и не ми слагай етикети и не ми давай псевдоними, също толкова съм българин колкото теб!

Обещал съм ти да не те отразявам.

И не аз се заяждам, обичаш периодично да се появяваш и да пишеш простотии, не можеш ли да държиш едно ниво и да си малко над нещата, какво е това твоето изкривено его и чувство за забава да спамиш и да избиваш комплекси във форуми?

Това е несериозно !

Всичко добро и весели празници !

Както кажете, султан Замунда I. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Деянчо написа:

Както кажете, султан Замунда I. :)

Деян паша нямаш ли си жена да си играеш с нея на чичо доктор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Танер Заит Расим написа:

Деян паша нямаш ли си жена да си играеш с нея на чичо доктор :)

Паша не съм. Не ме ислямизирай. :)

Много си почнал да се засягаш. Станал си пълно дърво. Имам си аз много такива. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...