Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Йоанна Русчева

Навигационна система Serioux UrbanPilot Q475T2 без карта ?!?!

Препоръчан отговор

Здравейте знам,че съм на правилното място и ще ми помогнете.На скоро закупих навигационна система Serioux UrbanPilot Q475T2 "без карта" и сега се чудя как да инсталирам такава за Европейския съюз,много ви моля за информация,защото не съм добре запозната с тези технологии...  :help wanted3: 

post-348530-0-51800700-1396628989_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте знам,че съм на правилното място и ще ми помогнете.

Ако питаш откъде да си свалиш карти - хич не си на правилното място.

Картите не са безплатни. Влизаш в този сайт: https://www.naviextras.com/shop/portal/newLogin , регистрираш се, намираш своето устройство, избираш ъпдейт на карти, плащаш си :) , и ти ги пращат. След това ги прехвърляш на устройството с кабел, или чрез карта памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш откъде да си свалиш карти - хич не си на правилното място.

Картите не са безплатни. Влизаш в този сайт: https://www.naviextras.com/shop/portal/newLogin , регистрираш се, намираш своето устройство, избираш ъпдейт на карти, плащаш си :) , и ти ги пращат. След това ги прехвърляш на устройството с кабел, или чрез карта памет.

Дори не намира въпросното устройство,камо ли да пристъпва към покупка и т.н. ........................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В магазина от който е купен,би трябвало да продават и карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно навигацията е купена от румънски онлайн магазин. С Windows CE, и вероятно неупълномощено инсталиран софтуер iGo Primo. Затова уредът липсва в сайта за официална поддръжка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всичко може да се намери решение, стига човек да се поразрови тук-там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всичко може да се намери решение, стига човек да се поразрови тук-там

http://www.emag.bg/navigacionna-sistema-serioux-urbanpilot-q475t2-diagonala-4-3-bez-karta-upq475t2/pd/EL07KBBBM/ от тук е купена...Ся к'во правим? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Браво на колегата Ken, 6+,картите се намират в  "content" и от там в папка "map",старите се трият и се слага новата.

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си купувате хардуер и софтуер:

1. Хардуер - MicroSD card - минимум 4GB, препоръчително - 8GB

2. Софтуер - Тук Ви трябват две неща: Навигационна програма и карти (за съответната програма) за тези държави, които са Ви необходими.

Препоръчвам Ви да отидете в някой офис за навигационен софтуер и срещу 15-20лв. ще Ви направят "навигационната система" работеща.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си купувате хардуер и софтуер:

1. Хардуер - MicroSD card - минимум 4GB, препоръчително - 8GB

2. Софтуер - Тук Ви трябват две неща: Навигационна програма и карти (за съответната програма) за тези държави, които са Ви необходими.

Препоръчвам Ви да отидете в някой офис за навигационен софтуер и срещу 15-20лв. ще Ви направят "навигационната система" работеща.

Успех!

Благодаря за съветите на всички които се включиха в темата и ми писаха ЛС! Оправих се с навигационната система и сама!...WinCE мисля,че се казваше операционната й с-ма  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С пожелания за безопасно шофиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , имам същия проблем като с йоанна - може ли просто линк от където да изтегля нужните карти за България и Европа 

Редактирано от Radostin Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , имам същия проблем като с йоанна - може ли просто линк от където да изтегля нужните карти за България и Европа 

Има ли някой да прочете точка 2.10 от правилата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам , blade runner (KEN)

e направил нещо подобно , може и на лично съобщение щом е толкова стриктно това с линковете 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко извън темата, но ако можеш да споделиш отзиви за навигацията и най-вече като какво има в комплектацията. Пратих запитване в Емаг, но се ослушват и не дават отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от други потребители разбирам че в кутията е със стойка и кабел за компютър и зарядно ,  но упътването не е нито на български нито на английски , имало други езици , утре ще видя какво има и ще пиша коментари . Тези от емаг не са запознати със стоката си , аз също ги питах нещо за картите но те незнаеха .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС, Радостине, на TomTom са, ако искаш на Navteq или TeleAtlas можеш да си свалиш от друго място

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря , видях ЛС и отговорих дори :) . Каква е принципната разлика между том том , нафтея и телеатлас .За първи път се сблъсквам с тази материя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да благодаря , видях ЛС и отговорих дори :) . Каква е принципната разлика между том том , нафтея и телеатлас .За първи път се сблъсквам с тази материя 

Не съм ползват Igo, но казват, че на NavTeq картите били по добри, да речем в селата показвали улиците, а при TeleAtlas го нямало това. За TomTom не знам нищо,ползвам Garmin, Sygiq, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички , днес вземах въпросната навигационна система - засега всичко е ОК . В кутията имаше всичко необходимо- стойка , зарядно за кола , усб кабел , упътване както на БГ така и на Английски. Направи ми впечатление че английското упътване е много по подробно 24 стр. а българското е 7 стр само. Сложих една 8 ГБ мини сд тръгват филми музика снимки ,радиото още не знам как се пуска , за цена от 66 лв към момента си струва парите !

Да не пропускам изненадващия факт за мен че е 4 гб вътрешната памет а не 2 гб  (реално са 3.6 гб )

и CPU e 800 а не 500 , живота на батерията е не - до 2.5 ч а до 3 ч  . В сайта на емаг други параметри са дадени

Но имам проблем още не мога да инсталирам навигационната система . Незнам кое да сложа мисля че трябва да е съобразено с операционата система която е windowsce 6.0 . Изтеглих по препоръка от balki65 ot data.bg навигационна система за бг - томтом , сложих я вътре в гпс-а но явно не я засича . Самото инсталиране как става ?Слага се файла с навигационната система в гпс-а  и там се инсталира или по друг начин .. може ли помощ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...