Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BaTLLeL4o

Авто усилвател

Препоръчан отговор

Здравейте, авто усилвател става ли за домашна употреба с адаптер? Въпроса ми е ще издава ли същия или поне приблизителен звук като този който се чува в кола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да стане (макар и не с обикновен адаптер - такъв най-вероятно няма да може да осигури нужния ток), но е неефективно и неудачно решение. Така мисля аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от усилвателя,ако е някой 2х10W може да тръгне на адаптер,но ако е усилвател 2x80 или 1х150 ще ти трябват 12.5-13 ампера на 12В,а какъв ще е този адаптер не знам :D,то ако ставаше така щеше да е супер.Авто усилвателите имат висока консумация от 15-20-50 че и по 80 ампера,а тук става въпрос за много сериозни кабели и поне 2 акумулатора.Кажи модела на въпросния усилвател за който питаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ако е усилвател 2x80 или 1х150 ще ти трябват 12.5-13 ампера на 12В

Имам авто-усилвател 2x55RMS и му подавам 17 ампера и пак гасне.

Здравейте, авто усилвател става ли за домашна употреба с адаптер? 

Сваляй акумулатора от колата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не и няма да стане. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...