Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, миналата седмица кандидатствах за работата "товарач-разтоварач" на пратки, днеска ходих на интервю хората бяха много любезни, до колкото беше възможно. Заплатата ми се стори много ниска"320лв." , въпроса ми тук е, ако някой е работил/работи в конкретната фирма били споделил някакви мнения, редовно ли се дават заплати и т.н.? Четох в нета няколко коментара, но там всички бяха отрицателни... Благодаря Ви, предварително спокойна вечер ;)П.п. Работата е само вечерта линия "Кърджали-София-Кърджали"

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Сигурно и ти си чел тук - http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=4704 И аз прегледах мненията на хората и почти всички имаха негативно мнение за фирмата. Казват, че ги скъсвали от работа и не били коректни, заплащането било малко и т.н.  Никога не съм работил на договор, обаче 320лв ми се струват подигравка... Ти си знаеш.. а друга работа няма ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Сигурно и ти си чел тук - http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=4704 И аз прегледах мненията на хората и почти всички имаха негативно мнение за фирмата. Казват, че ги скъсвали от работа и не били коректни, заплащането било малко и т.н.  Никога не съм работил на договор, обаче 320лв ми се струват подигравка... Ти си знаеш.. а друга работа няма ли ?

За друга работа искат опит като шофьор, как да имаш опит като никой не иска млади шофьори....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За друга работа искат опит като шофьор, как да имаш опит като никой не иска млади шофьори....

Просто ще бъдеш хамалин за 320 лева. Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малка фирмичка с недобър рейтинг като куриер - в общи линии текучество на персонала (вероятно поради ниското заплащане и/или друго) и явно са на път да фалират. Офисчето в ВТ е в един мухлясъл гараж - ходих веднъж да взема пратка изпратена ми от друг колега - ами мизерно ми се видя. Аз лично не бих ги ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МРЗ в страната е 340 лв при 8 часов работен ден, какви са тия 320 лв?

Налага ми се да имам контакти с тая фирма, защото мой доставчик я ползва и нямам избор. Не съм доволен - куриерите им са неграмотни, арогантни, нямащи представа от документооборот - вероятно не се занимават с обучението им, пък колкото и да е елементарно то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и не вярвам да имаш и толкова работа те тия са в сянката на големите . Може да имаш един пикап пакети да прехвърлиш за деня те и затова дават толкова смешни пари така ,че ако имаш време за губене деиствай .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всички куриерски фирми не обичат да плащат. По - точно във всяка една такава фирма има едни хора, който нищо не работят и вземат "луди" пари и други хора, който се "скъсват" от работа и не вземат дори МРЗ. Принципно на теб ти се предлага чисто хамалска работа за "жълти стотинки" Ако дейноста на фирмата във твоя град е франчайзингова, то тогава - бягай на далеч от тях!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе пълни глупости, не знам от кой град си, но аз в моят навремето с много малък шоф. стаж (не от работа) ме взеха доставчик на пици - работата беше добра, заплащането прилично като изключим, че града си е беден и хората нямат пари за бакшиши - малко ми оставяха, но поне 5 лева на смяна си правиш ;) - Ако си в София напълно вероятно да правиш доста по - сериозни бакшиши...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви, за отговорите. Значи от гр. Кърджали съм , много беден за работа град. Работата ще ми бъде само, да товаря пратки за линията "Кърджали-Първомай-Пловдив-Асеновград-Ихтиман-София и пак обратно". Парите на мен също ми се сториха много малко, но тази година съм студент и не искам да разчитам само на родителите ми. Поне искам първите два семестъра да си ги платя сам, но все пак благодаря за информацията :)Ще помисля какво да правя, друга ли да търся или да пробвам няколко дни какви ще са условията. П.п. Всяка вечер ще имам по 12-14 часа работа. Вечерта се тръгва в 18;00 ч. и сутринта се прибираме в офис/а към 09;00-10;00 ч.П.п. Имам доста добър опит като сервитьор/барман, но в пустия му град, ако незнаеш турски език няма как да започнеш работа :@

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви, за отговорите. Значи от гр. Кърджали съм , много беден за работа град. Работата ще ми бъде само, да товаря пратки за линията "Кърджали-Първомай-Пловдив-Асеновград-Ихтиман-София и пак обратно". Парите на мен също ми се сториха много малко, но тази година съм студент и не искам да разчитам само на родителите ми. Поне искам първите два семестъра да си ги платя сам, но все пак благодаря за информацията :)

Ще помисля какво да правя, друга ли да търся или да пробвам няколко дни какви ще са условията. 

П.п. Всяка вечер ще имам по 12-14 часа работа. Вечерта се тръгва в 18;00 ч. и сутринта се прибираме в офис/а към 09;00-10;00 ч.

П.п. Имам доста добър опит като сервитьор/барман, но в пустия му град, ако незнаеш турски език няма как да започнеш работа :@

"Товаря пратки за линията "Кърджали-Първомай-Пловдив-Асеновград-Ихтиман-София" = " Хамалин". Познах!!

Колкото до турския език нищо не ти пречи да го научиш.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Товаря пратки за линията "Кърджали-Първомай-Пловдив-Асеновград-Ихтиман-София" = " Хамалин". Познах!!

Колкото до турския език нищо не ти пречи да го научиш.

Да позна Емо!

Просто не искам да научавам език, които ми е толкова неприятен, че вече почнах да мразя турците. Все пак живея в България, не трябва ли турците да уважават нашия език и да говорят на Български? А не ние Българите да говорим на турски.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...П.п. Всяка вечер ще имам по 12-14 часа работа. Вечерта се тръгва в 18;00 ч. и сутринта се прибираме в офис/а към 09;00-10;00 ч...

От 18:00 ч вечерта до 09:00 ч на сутринта са 15 часа, 8 от които са нощен труд, и това за 320 лв! За извънредния труд да не говорим... Инспекцията по труда ще има с какво да се занимава, но едва ли има кой да сигнализира и във фирмата със сигурност знаят това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да позна Емо!Просто не искам да научавам език, които ми е толкова неприятен, че вече почнах да мразя турците. Все пак живея в България, не трябва ли турците да уважават нашия език и да говорят на Български? А не ние Българите да говорим на турски.....

Турците уважават нашия език и го знаят. Не виждам защо ги мразиш.Отиди на пазар в Турция и ще се убедиш сам. Колкото до нашите "самозвани турци" никой никъде няма да ги търпи. Разбира се, не те карам да учиш турски език, но след като града е беден и няма поминък по-добре се ориентирай в друг град или в друга държава.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви, за отговорите. Значи от гр. Кърджали съм , много беден за работа град. Работата ще ми бъде само, да товаря пратки за линията "Кърджали-Първомай-Пловдив-Асеновград-Ихтиман-София и пак обратно". Парите на мен също ми се сториха много малко, но тази година съм студент и не искам да разчитам само на родителите ми. Поне искам първите два семестъра да си ги платя сам, но все пак благодаря за информацията :)Ще помисля какво да правя, друга ли да търся или да пробвам няколко дни какви ще са условията. П.п. Всяка вечер ще имам по 12-14 часа работа. Вечерта се тръгва в 18;00 ч. и сутринта се прибираме в офис/а към 09;00-10;00 ч.П.п. Имам доста добър опит като сервитьор/барман, но в пустия му град, ако незнаеш турски език няма как да започнеш работа :@

Човече, потърси и нещо друго.Там дето аз живея не е по - розово положението с предлагането и намиране на работа.  Пробвай нещо друго пр. като "Бакшиш" би изкарвал доста повече от това което ти се предлага. И други варианти предполагам има с подобно заплащане!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря на всички колеги които писаха и даваха съвети :)Ще потърся друга работа, но тази окончателно ще я откажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турците уважават нашия език и го знаят. Не виждам защо ги мразиш.Отиди на пазар в Турция и ще се убедиш сам. Колкото до нашите "самозвани турци" никой никъде няма да ги търпи. Разбира се, не те карам да учиш турски език, но след като града е беден и няма поминък по-добре се ориентирай в друг град или в друга държава.

Написаното от теб ме провокира да отговоря,защото нещата не са в такива розови краски,както ги описваш.Не зная дали следиш новинарсни емисии редовно.През последните години има една изразена нетърпимост спрямо българи живеещи в населени места с българомохамедани.Не са рядко случаите,в които ги обиждат открито и ги наричат гяури,не ги назначават на работа само защото са българи.Преди години съм работил с голяма турска компания,която има изнесено производство тук,само защото държавата е членка на ЕС и по този начин не плащат такси.Да не споменавам,че заплатите в завода в България са 3-4 пъти по-ниски спрямо тези които се начисляват в Турция.Често ми се налагаше да общувам с персонал от техните заводи,командировани тук.Не зная по каква причина всички смятат,че сме длъжни да говорим турски език.Винаги започват разговора на техния роден език.Понеже не го владея се налага да им обяснявам,че може да общуваме на английски.Няма да ти обяснявам видимото раздразнение,което изпитват.И мога да кажа от личен опит трупан в продължение на години, нито ни уважават толкова много,нито имат добро мнение за нас БЪЛГАРИТЕ.Дори още ни възприемат като част от Османската държава или тяхна губерния,а част от управниците им говорят за техните земи и " братя " на север.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написаното от теб ме провокира да отговоря,защото нещата не са в такива розови краски,както ги описваш.Не зная дали следиш новинарсни емисии редовно.През последните години има една изразена нетърпимост спрямо българи живеещи в населени места с българомохамедани.Не са рядко случаите,в които ги обиждат открито и ги наричат гяури,не ги назначават на работа само защото са българи.Преди години съм работил с голяма турска компания,която има изнесено производство тук,само защото държавата е членка на ЕС и по този начин не плащат такси.Да не споменавам,че заплатите в завода в България са 3-4 пъти по-ниски спрямо тези които се начисляват в Турция.Често ми се налагаше да общувам с персонал от техните заводи,командировани тук.Не зная по каква причина всички смятат,че сме длъжни да говорим турски език.Винаги започват разговора на техния роден език.Понеже не го владея се налага да им обяснявам,че може да общуваме на английски.Няма да ти обяснявам видимото раздразнение,което изпитват.И мога да кажа от личен опит трупан в продължение на години, нито ни уважават толкова много,нито имат добро мнение за нас БЪЛГАРИТЕ.Дори още ни възприемат като част от Османската държава или тяхна губерния,а част от управниците им говорят за техните земи и " братя " на север.

Никъде не съм казал, че положението е розово. Проблема си е тук в нашата държава. Ние не се възприемаме като българи и като държава и не ценим ценностите си. Имам познати и приятели турци и никой не ме нарича гяур, а се държат доста добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направена поръчка по интернет и превозена с европът САМО ЗА 7 ДНИ ,т.е

всички компании извозват за ден два ,тези за 7 дни ;Това е нечувано,отчужбина идват за два дни а тук София-Варна -7 дни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...