Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lighting

Как да се свържа с администратор

Препоръчан отговор

Здравейте, знаете ли как да се свържа с администратор от друг сайт без да съм се регистрирал. Мерси предварително и се извинявам ако темата ми не е за тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли как да се свържа с администратор от друг сайт без да съм се регистрирал. Мерси предварително и се извинявам ако темата ми не е за тук.

И защо пишете с толкова голям шрифт?

Търсете контакти на страницата на сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Whois информацията. Но си е стреляне на сляпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава винаги ми иска първо да вляза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки един сайт си има страница кръстена " За контакт" или просто има линк, където може да поискаш информация или да се свържеш с администратора на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава винаги ми иска първо да вляза.

Тогава си правите регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето от форумите могат да се четат без регистрация. Като правило нейде на индексната страница на сайта си има бутон с името "За нас" или "Екип"(съответно ако не е български сайта, думите са нана езика на който е списван).

П.П. Бавно пиша :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали това ви казвам че иска да влезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали това ви казвам че иска да влезна.

Тогава си правите регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали затова искам да се свържа, защото немога да активирам акаунта си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали затова искам да се свържа, защото немога да активирам акаунта си.

Правите си друг с нормална поща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава, вече съм си направил 2 и пак нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава, вече съм си направил 2 и пак нищо

Може да имате някаква забрана  и да ви разпознава IP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе, трол!

Domain Name: MAGICGATEBG.COMRegistry Domain ID: 163701396_DOMAIN_COM-VRSNRegistrar WHOIS Server: whois.publicdomainregistry.comRegistrar URL: www.publicdomainregistry.comUpdated Date: 02-May-2013Creation Date: 31-May-2005Registrar Registration Expiration Date: 31-May-2015Registrar: PDR Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.comRegistrar IANA ID: 303Registrar Abuse Contact Email: Registrar Abuse Contact Phone: +1-2013775952Domain Status: OKRegistry Registrant ID: DI_14269730Registrant Name: Ventsislav VasevRegistrant Organization: MagicGateBg.comRegistrant Street: Liuli-7   Registrant City: SofiaRegistrant State/Province: Registrant Postal Code: 1000Registrant Country: BGRegistrant Phone: +359.888619968Registrant Phone Ext: Registrant Fax: Registrant Fax Ext: Registrant Email: Registry Admin ID: DI_7123366Admin Name: VentsislavVasevAdmin Organization: MagicGateBg.comAdmin Street: Liuli-7  Admin City: SofiaAdmin State/Province: Admin Postal Code: 1000Admin Country: BGAdmin Phone: +359.888619968Admin Phone Ext: Admin Fax: Admin Fax Ext: Admin Email: Registry Tech ID: DI_7123366Tech Name: VentsislavVasevTech Organization: MagicGateBg.comTech Street: Liuli-7  Tech City: SofiaTech State/Province: Tech Postal Code: 1000Tech Country: BGTech Phone: +359.888619968Tech Phone Ext: Tech Fax: Tech Fax Ext: Tech Email: Name Server: ns7.webnick.netName Server: ns8.webnick.netDNSSEC:UnsignedURL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/Registration Service Provided By: HOST.BG

Мейла му е ventcis [ at ] yahoo  [dot] com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...