Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Може ли да дадете предложения за конфигурация до 700лв това е максималния бюджет.

Няма да ползвам части от стария комп. Не искам вградено видео също.Ще използвам компютъра за игри предимно.CS:Go,Fifa14,left for dead2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 719.00 лв. с ДДС

Но аз бих взел i5 с читаво захранване с цел след време да добавя мощна видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей едно предложение от мен не съм видял mrazqmakaroni 

http://nikem-bg.net/cart/50819p1r47525p1r45925p1r43848p1r50720p1r47896p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей едно предложение от мен http://nikem-bg.net/cart/49909p1r1143p1r50512p1r45925p1r43848p1r48095p1rf.html

Въй

кутията не е налична,a и по-добре,защото захранването нямаше да издържи..

Автора да си избере някое от на Нико предложенията според мен  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-небалансирана конфигурация скоро не бях виждал. Интересно какво ще ги прави тия 2 процесора? Заедно със 750TI? Търси се геймърска конфигурация, а не HTPC, не че това е и HTPC де! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен оптималното в случая:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е на ниво 760К но по-скъп заради вградената графика демек е лош вариант. За предпочитане е 760К + видеокарта като 260Х. 

Ако не ти е ясно HD8570D е вградената графика и няма видеокарта. Отделно гаранцията е орязана на две години. Не е ясно и захранването какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчаха ми този : http://bazar.bg/обява–6662293/изгоден-геймърски-компютър-с-четириядрен-процесор-amd . Какво мислите?

Бягай! 

1. Даже не я прочетох цялата, но като гледам APUто в оная кошара вече е предложено в темата и е по- добра конфигурация от колкото тази в линка.

2. Това е най слабото предложение в цялата тема. Всички други оферти са с по- добри параметри, по- балансирани

3. Ти сам си заклеймил в първия пост вградените графики

ПС: И естествено Наруто ме изпревари, а даже се е и обосновал по- добре ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчаха ми този : http://bazar.bg/обява–6662293/изгоден-геймърски-компютър-с-четириядрен-процесор-amd . Какво мислите?

Няма какво да се чудиш, а поръчвай предложението на Людмил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се видя хубава ,но щото един ми я препоръча и аз исках 2ро мнение.

Тук има 10 мнения, ама и още 10 да има, ще ти кажат същото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен не ми се видя хубава ,но щото един ми я препоръча и аз исках 2ро мнение.

Още един глас за Людмиловата машина :)

PS: Въпреки че аз определено бих се напънал още поне 20 лева за 4330, 4130 е прекалено орязан,като естествено това си е абсолютно мое виждане и не претендирам за 100% достоверност :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен най-добрата е втората конфигурация на Нико, като харда може да го смениш с 1 терабайт. Видеокарта по-късно ще вземеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като купя сега , не искам по-късно да кoпувам още части , защото до 2-3 години няма въобще да ми трябва компютъра за игри. 

П.С. Добре , може ли някой да направи в никем количка с конфигурацията на Людмил и да сложи 4330 да стане 710.Повече не мога да дам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Тошиба е за предпочитане но в Никем не се предлагат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.   :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Тошиба е за предпочитане но в Никем не се предлагат.

Защо Тошиба са по-добри от Сийгейт. Преди Сийгейт се предлагаше масово тук. Това е просто въпрос, не искам да се  заяждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toshiba = Hitachi, а масово се предлагаше Сигейт, защото дълго време нямаше наличности на Тошиба и заради ниските цени на Сийгейт. А от трите големи Тошиба са ми фаворит, след тях WD и накрая Seagate.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toshiba = Hitachi, а масово се предлагаше Сигейт, защото дълго време нямаше наличности на Тошиба и заради ниските цени на Сийгейт. А от трите големи Тошиба са ми фаворит, след тях WD и накрая Seagate.

И защо? Скоро ми попадна една Тошиба и имаше 20 мс време за достъп. Не виждам с какво може да стане мой фаворит, след като и скоростта на трансфер не е по-различна от тая на един Seagate. и като шум същата работа. Тошибата е тиха, ама се чува. Докато Seagate  не ми е направил подобно впечатление. В смисъл, че не се чува, дори всичко около него да е тихо. Ако се говори за надеждността, пак нямам лошо мнение за Seagate, защото всичките ми пет от 2005 година досега ми работят и то активно. На най-стария се наложи да оправя няколко лоши сектора, но това е.  Наистина ми е интересно с какво Тошиба/Хитачи е пред WD  и Seagate.  Имах едно Хитачи, ама се разделих с него след по-малко от година заради стържене на умряло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо? Скоро ми попадна една Тошиба и имаше 20 мс време за достъп. Не виждам с какво може да стане мой фаворит, след като и скоростта на трансфер не е по-различна от тая на един Seagate. и като шум същата работа. Тошибата е тиха, ама се чува. Докато Seagate  не ми е направил подобно впечатление. В смисъл, че не се чува, дори всичко около него да е тихо. Ако се говори за надеждността, пак нямам лошо мнение за Seagate, защото всичките ми пет от 2005 година досега ми работят и то активно. На най-стария се наложи да оправя няколко лоши сектора, но това е.  Наистина ми е интересно с какво Тошиба/Хитачи е пред WD  и Seagate.  Имах едно Хитачи, ама се разделих с него след по-малко от година заради стържене на умряло. 

Ти не гледай само скоростите на един твърд диск - има и друго. И тия 20ms си ги измисли. Който се е занимавал дълго време с хардуер ще ти каже, че най-НАДЕЖНИТЕ дискове са продукция на Хитачи. 

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не гледай само скоростите на един твърд диск - има и друго. И тия 20ms си ги измисли. Който се е занимавал дълго време с хардуер ще ти каже, че най-НАДЕЖНИТЕ дискове са продукция на Хитачи. 

Поздрави!

Е не съм измислял, мама му стара. Пращал съм ти скрийншотове от Тошибата или не? Няколко теста направих и все 20 ms. А и на други места има подобни резултати. наистина, линейната скорост на четене е добра, ако говорим точно за 500 GB  Тошиба, но пък 20-те мс си съществуват. И това бе нов диск, без почти нищо инсталирано на него. 

Публикувано изображение

Знам, че си фен на Тошиба и някои други неща, но аз отговорих на едно точно определено мнение, което поставя Тошиба на първо място, а Seagate  на последно. Нека се обоснове. Тук във форума имаше поне две теми, при които притежателите на нови Тошиби ги връщаха, щото не работят. Единия дори бе многоуважаван модератор в тоя раздел.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...