Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте! От известно време насам имам следните проблеми :

- Докато скролвам в някой сайт и съм пуснал музика от някой random player по някой път музиката ми насича (след рестарт се оправя)

- Всеки път когато стартира трябва да чакам да направи проверка на дял D:

- Понякога зацепва от нищо и се оправя само с рестарт

Инсталирах тези програми: Hard Disk Sentinel, HD Tune Pro, и при проверка с тях ето какво се оказва ... >> Та някой ще ме посъветва ли какво да направя, защото хич не няма на тема HDD ... :)

post-323654-0-73987600-1397581145_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този диск дали не е даже на IDE интерфейс или е SATA1? На колко годинки е? Както и да го погледнем изглежда старичък доста. Макстор за последно ги чувах преди 5-6 години като име.Виждам и, че си с XP, което ме навежда на мисълта, че целият компютър е старичък.Но предвид предполагаемата възраст на диска, то нормално е да си заминава и да създава проблеми. Малко си попрекалил с програмите. Аз щях да ти препоръчам друга за проверка на HDD-to, но и не вярвам да има разлика.Аз бих помислил за нов хард диск просто, а ако компютъра е както предполагам на 6-7 годинки, то е добре да почнеш да събираш за нов изцяло.p.sИскам да ти намекна да дадеш подробна информация за хардуера на компютъра, за да говорим конкретно, че така само гадаем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дискът си отива. Желателно е да се прехвърли възможно най-скоро важната информация на друг носител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска е за смяна, а и като цяла май хардуера е старичък. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дънна платка

Тип централен процесор AMD Athlon LE-1600, 2200 MHz (11 x 200)

Чипсет на дънната платка nVIDIA GeForce 8100, AMD Hammer

Системна памет 896 MB  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Видеокарта NVIDIA GeForce 8100 / nForce 720a  (512 MB)

Дисково устройство Maxtor 6Y120P0  (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)

И да знам, че компютъра е стар, но аз го използвам доста рядко и напоследък взе да ми прави гореспоменатите проблеми, затова мисля да обърна внимание :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така или иначе може да си намериш хард диск втора употреба, но не се знае колко ще издържи. Самата конфигурация вече е стара и ще започне да ти прави и други проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Докато скролвам в някой сайт и съм пуснал музика от някой random player по някой път музиката ми насича (след рестарт се оправя)

Този сайт в който скролваш ако е фейса ....... хич не и е лесно на щайгата  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги имам голям проблем с колата Volvo V40 надявам се някой да знае решение за проблема !!! Първо отказаха всички прибори на таблото,майстора отстрани проблема на следващия ден ми отказа централното заключване,радио,платфони.Майстора ми препоръча да търся друго табло,намерих друго табло майстора го монтира и нещата си останаха същите.Какво да правя от тук нататък?Къде може да е проблема ако не е от таблото? Благодаря Предварително на всички които съдействат за отстраняване на проблема
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
    • от georchev
      Здравейте! На скоро си преинсталирах Linux-a и сега не мога да си вляза в акаунтите в Gmail ! Сигурен съм в паролите,защото през страницата на google няма проблем! Какво може да е това чудо? Проблема е от една седмица,тогава го преинсталирах. Помагайте!  Благодаря 
    • от acidoctor
      Здравейте съфорумници! 😀От около 2 седмици бойлера ми издава шумове наподобяващи работещо моторче. Чел съм за бълбукания и свистене но за такъв не съм чел, още😍Казаха ми, че е котлен камък. Някои да се е сблъсквал с нещо подобно или да знае от какво е? 
    • от peekmemf
      Здравейте, днес си купих нов лаптоп HP Omen 15. Инсталирах му Windows 10, но когато цъкна долу на иконката за wifi не излизат никакви мрежи. Единственото, което излиза е това от снимката. Някакви идеи как да го оправя? Благодаря предварително! 

• Дарение

• Добави ново...