XPoSe

Цена на задграничен паспорт

19 мнения в тази тема

Искам да питам някой знае ли цените за изваждане на задграничен паспорт - интересуват ме по специално бързата и експресната услуга !! Моля ви дайте ми повечко информация защото е доста спешно !! Благодаря ви предварително !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да питам някой знае ли цените за изваждане на задграничен паспорт - интересуват ме по специално бързата и експресната услуга !! Моля ви дайте ми повечко информация защото е доста спешно !! Благодаря ви предварително !!

бърза-60лв/експресна-150лв-ако не бъркам...

виж и тук- http://www.bgexpress.com/pasporti_taxi.html

Редактирано от infinity1305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

бърза-60лв/експресна-150лв-ако не бъркам...

виж и тук- http://www.bgexpress.com/pasporti_taxi.html

...и 30лв обикновена, която се точи месец.Ако си в чужбина и паспортът е изтекъл, в консулския отдел на българско посолство се подава молба-декларация за удължаване на същия.Необходими са две снимки за паспорт с давност не по-повече от 6 месеца.В допълнение се заплащат банкови такси за обслужване.При подаване на документи се връща стария паспорт.

При пресичане границата на република България с изтекъл паспорт, получавате констативен протокол.Това в случай, че решите да преиздадете паспорта си в България, поради отсъствие на бг посолство.

Въпрос на пари, губене на нерви и време по опашки от пишман емигранти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си в чужбина и ти изтича паспорта,ти препоръчвам да си го удължиш в България...чрез консулските отдели наистина е много нерви и загуба на време.Много се чака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всичко които имаха отношение по темата !! Бяхте ми безкрайно полезни :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

30 лева за нормална поръчка от месец която става по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Aз си вадих миналата седмица ,цените са лична карта -20 лв ,международен паспорт 60 лв тва е за 3 дена поръчка ,сложи и 3 лв печатане на заявление и 4 лв такси.Ако международния ти е с изтекъл срок и не си го върнал глобата е 20 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Aз си вадих миналата седмица ,цените са лична карта -20 лв ,международен паспорт 60 лв тва е за 3 дена поръчка ,сложи и 3 лв печатане на заявление и 4 лв такси.Ако международния ти е с изтекъл срок и не си го върнал глобата е 20 лв.

Ами, ако изобщо не съм го използвал, пак ли ще ме глобят?

koleff@mail.ru

http://www.zlatobg.hit.bg

Редактирано от kolef1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имам въпрос: Може ли да се смени паспорта няколко месеца преди да е изтекъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Баща ми ходи да си подава документите вчера - с всички такси бързата услуга (за три дни) излиза почти 80лв. Експресната (за 1 час) с таксите е към 180лв. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз имам въпрос: Може ли да се смени паспорта няколко месеца преди да е изтекъл?

и аз така исках да направя само че 1 месец по-рано а не няколко пращат те при началника да ти разпише заявлението и ако прецени го разписва :)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как така да се смени..т.е поднови ли?Що да не може..
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A инвалидите с над 50% инвалидност ползват ли някакво облекчение в цените?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как така да се смени..т.е поднови ли?Що да не може..

Ако изтича 2012,може ли предсрочно да се поднови?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не вярвам да пропуснат да ти вземат парите. На мен ми изтичаше юли 2010 и декември ми го смениха без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A инвалидите с над 50% инвалидност ползват ли някакво облекчение в цените?

Доколкото си спомням за инвалидите има облекчение при издаване на лична карта, а за задграничен паспорт не.

Но все пак провери в самото районно. Звънни им и ги попитай. Не е проблем да ти дадат актуална информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос. Пиша тук да не правя нова тема. Някой знае ли какви документи трябват за подаване на заявка за задграничен паспорт? Интересува ме най-вече дали искат нотариален акт или нещо подобно, при положение, че в момента имам лична карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз имам един въпрос. Пиша тук да не правя нова тема. Някой знае ли какви документи трябват за подаване на заявка за задграничен паспорт? Интересува ме най-вече дали искат нотариален акт или нещо подобно, при положение, че в момента имам лична карта.

не, доколкото имам спомени лична карта е достатъчна. Но на сайта на МВР има достатъчно информация

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение