Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PorKi

Въпрос относно прически за младежи.

Препоръчан отговор

Някой да знае сайт или нещо от сорта с много видове прически и уроци как да си ги направим самостоятелно, не да е нужен фризьор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре взимаш машинката, почваш докато коса не остане. Поне аз така правя лятото ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нещата ставаха така нямаше да има фризьори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Youtube има haircut tutorial-и.

Емо, не ги мисли толкова фризьорите. Какво пречи да погледнеш в нета уроците и да се минеш с машинката с някоя приставка, да не трябва да си вишист!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, не ги мисли толкова фризьорите. Какво пречи да погледнеш в нета уроците и да се минеш с машинката с някоя приставка, да не трябва да си вишист!

Висшист ;)

Да не бъда съвсем офф. Нали за стригане на главата става въпрос :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре взимаш машинката, почваш докато коса не остане. Поне аз така правя лятото ;)

Абсолютно съгласен съм! И аз поддържам косата си къса 1-2 номер. От години сам с машинката ,лесно бързо и след това комфортно. 

На времето в казармата всички на фризьор ги пращаха. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Висшист ;)

Да не бъда съвсем офф. Нали за стригане на главата става въпрос :D

Ами, аз помислих, че е за главата. Но знам ли  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от толкова излишен спам.. От доста години все съм си 1-2 номер .. Сега реших нещо по различно, например 4-5 номер прически. И то такива, че да мога и сам да си ги направя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от толкова излишен спам.. От доста години все съм си 1-2 номер .. Сега реших нещо по различно, например 4-5 номер прически. И то такива, че да мога и сам да си ги направя :)

Не че нещо, но е леко проблемно да се прави сам човек с прическа с претенции, особено стригането на тила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С фотошоп, не става ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нима постващия иска точно това? Не останах с такова впечатление. Колкото до машинката не е нужно и уроци да гледаш, ако ще се подстригваш 0 номер или с някоя приставка.

Абсолютно съгласен съм! И аз поддържам косата си къса 1-2 номер. От години сам с машинката ,лесно бързо и след това комфортно. 

На времето в казармата всички на фризьор ги пращаха. :D

Да в казармата си имаше фризьор, колкото и смешно да ти звучи. А и постващия иска да прави прически, а не да се рапалясва 0 номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...