Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

Тъй.

Учудващо-всичко е в ред тук.

Даже чак подозрително в ред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Ко е у ред бре, горе побеснели "будисти" пишат тъпотии и се дъфчат, заболя ме ръката да трия... Чак и на лични ме заплашват да не съм се месел...Лошата новина е, че вече наистина се нервирах, и ще им разкажа играта....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко е у ред бре, горе побеснели "будисти" пишат тъпотии и се дъфчат, заболя ме ръката да трия... Чак и на лични ме заплашват да не съм се месел...

:lol6: "побеснели будисти" Публикувано изображение 

а едно време ми викаше, че това било оксиморон Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро и лека седмица на всички!

Особено на тези, които в момента си проскат хавлийките на плажа... Публикувано изображение

Уникално! Публикувано изображение

Няма нужда от коментар.

Еее, щях да се обидя, ако беше минал и втори ден без да ме зачекнат... Публикувано изображение

Колко съм екзотична, чак престъпница... Скепс, фнимавай с мен... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престъпниците да мълчът! Особено тес дет вилнеят от години фъф форумъ! Ай ше ви се невиди и намаленото поведение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престъпниците да мълчът! Особено тес дет вилнеят от години фъф форумъ! Ай ше ви се невиди и намаленото поведение...

Въй! И ти си от застрашените, дето си играят с мен... Публикувано изображение

Оп, страница 100. Верно, че вилнеем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко е у ред бре, горе побеснели "будисти" пишат тъпотии и се дъфчат, заболя ме ръката да трия... Чак и на лични ме заплашват да не съм се месел...

Лошата новина е, че вече наистина се нервирах, и ще им разкажа играта....

Со керес бе бате тука с чука? М? Со керес та те боли ръката? Триеш или Тркаш?

Въй! И ти си от застрашените, дето си играят с мен... Публикувано изображение

За нема и дузина дни. Ей. Ше рече чиляк, че сме на норма!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нема и дузина дни. Ей. Ше рече чиляк, че сме на норма!

Следва продължение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване