Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден, попитах pc store ,дали може да ми предложи конфигурация до 900 лева(на изплащане- лизинг) за игри като : Battlefield 4 , World of warcraft, Need for speed : Rivals .Те ми предложиха това :Здравейте,Във връзка с направеното от Вас запитване за настолен компютър, Ви изпращам следната конфигурация отговаряща на Вашите изисквания:Дънна платка: ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+Процесор: AMD FX-4300 /3.8GZ/X4/BOX/AM3+Видео карта: POWER C AXR9 270X 2GD5-TDHE/OCРам памет: 4G DDR3 1600 ADATAТвърд диск: 500G SG SATA 6G/7200 /3Y WARRКутия със захранване: CM CMP-350 /500W /USB3 Обща стойност: 939 лв. с ДДСЩе се радвам да споделите дали предложението Ви допада.Тъй като сте уточнили, че покупката ще бъде след няколко месеца, Ви предлагам да направим нова конфигурация тогава, тъй като цените се променят непрекъснато и излизат нови продукти. Може след 3 месеца например за тази цена да си закупите по-мощен компютър.На Ваше разполжение съм при нужда от допълнителни въпроси.PCStore.bgПс: Моля да изкажете вашите мнения.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави са хората.3 месеца може много да се промени, няма смисъл да си чешем клавиатурите, ами когато му дойде времето - тогава да се мисли...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, след 3 месеца нещата ще бъдат различни, макар че още днес за тея пари може да се събере много по-добра конфигурация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, след 3 месеца нещата ще бъдат различни, макар че още днес за тея пари може да се събере много по-добра конфигурация.

А ще може ли да ми предложиш по добрата? Пс: нека е амд Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.kaldata.com/forums/topic/230001-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%B7%D0%B0-800-850%D0%BB%D0%B2/#entry2908216Пост 11...Не е въпроса да се вземе всичко от едно място. В поста сглобих машина от 3 различни магазина и с 3-те доставки пак излиза по-евтино, отколкото ако всичко е от един магазин.Следиш за намаления и промоции и може много мощна машина за много прилична цена да се събере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/topic/230001-компютър-за-800-850лв/#entry2908216Пост 11...Не е въпроса да се вземе всичко от едно място. В поста сглобих машина от 3 различни магазина и с 3-те доставки пак излиза по-евтино, отколкото ако всичко е от един магазин.Следиш за намаления и промоции и може много мощна машина за много прилична цена да се събере.

Така по добре ли е като изключим видео картата , тази ми стига:BB код:GB 970A-DS3P/AM3+ AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 SAPPHIRE DUAL-X R7 265 2GB GDDR5 Thermaltake VN900K1W2N Commander GS-II Black USB3 CORSAIR VS450 450W ATX EU Version Обща стойност - 908.20 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6300 срещу 8320, 500GB хард, срещу 1TB, VS захранване, което не харесвам поради много причини...И накрая пак същите пари даваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.