Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на Дъно. Бюджет 400-500 лв.

dozer955

Препоръчан отговор

Имам бюджет от приблизително 400 - 500 лева за нова дънна платка.

Но все пак търся някоя до макс 200 лева.

Може ли някой да ми предложи някакъв модел.

PS.Тази дънна платка която имам са започнали да и се подуват кондензаторите и вече проблемите започнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви са останалите компоненти? "Дъно до 200 лева" е добро начало, което все още не казва нищо. Интел или АМД? За какво ще се ползва? Плюс първия ми въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранване - Thermaltake TR2-550 140W

Дъно - ASUS P5Q Pro

Хард - Seagate 320GB

Процесор - Intel Core 2 Duo

ВИДЕО КАРТА - Asus Rock Solid EAH4670 (Прикачил съм и снимка)

Не всички са длъжни да ви се ровят назад в съдържанието, това захранване така е не е написано както трябва и е маркирано на 550 вата. Аз не бих взел дънна платка за 500 кинта за поовехтяла машина, която цялата струва  по-малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...