Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 56
  • Създадено
  • Последен отговор

МНОГО ПОЛЕЗНА - ЦЯЛ ДЕН РЕШЕТКИ ЩЕ ГЛЕДАТЕ - НЕМА ЩО  :)

Ако не искаш да гледаш решетки тук, може да си ги гледаш на новия телевизор LG серия LB.

И все пак си мисля че проблема е зависим от контраста на картината, а много хора настройват изображението прекалено контрастно и оттам дефекта се забелязва по-ясно. Но за такава висока цена не би трябвало никакъв дефект да се вижда, очевидно цената не е гарант за качество.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нещо не си ме разбрал ама както и да е  :) позабравил съм писанията на автора и не ми се четат , но при пусната решетка автора казва че е оставал отпечатък , та и аз затова съм казал че цял ден решетка ще гледам и ще сменям канал да видя дали се е отпечатала :(  гледат се програми и тн а не таблици .

Що не вземат да пореват малко от тъпата ОС с която е телевизора и бавната му работа - че аз се изнервям с подобно смрад нещо да работя :) но никой не ги купува за телевизия а първо че е модерно и втора да е смарт  :)   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само решетки се отпечатват, а картини, слънце, море, гора, небе, субтитри, емблеми и всичко по-ярко осветено. На теб ако не ти пука за какво си даваш парите и бързо се примиряваш както по-голямата част от стадото, други искат средствата им да бъдат оправдани. Първо телевизорите нямат ОС, а нещо като биос в Eeprom и това няма връзка със скоростта на процесора, а и скоростта няма връзка с отпечатването, проблема е единствено в скъпия дисплей.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз такова подобие не купувам , а тия които ще го купят  :)  по горе го казах , не ги интересува картината , а че е модерен и смарт  :wink12: Така са решили и от ЛГ и от филипс и др . Това че ти и още 10 човека им пука ......ония си питат оная работа ...много им дреме - търговията върви .

ПП. Нали виждаш че последните теми са за 500 лева , да е смарт , 100 хц  42 инча  :) за 100 херца са чули или са видяли рекламата със топката  :) и хората вече на всеки пишат 100 хц  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам телевизора от половин година, няма никакви линии след ровене из сервизните менюта и запомнени образи след статична картина... има други недостаци, единият е много лъскавия дисплей (с такива в момента обаче са 95% от телевизорите, а останалите 5% с матов цената е x1,5), другият е в резултат на технологията...

тоест моделите от LB700 нагоре са с подсветка зад матрицата (full led) (моделите до LB630 са edge led и диодите светят постоянно). при черен екран (full led) светят светят само диодите в зоните в които има нещо по светло (local dimming). най си личи в тъмна стая  на черен екран примерно само субтитри - имат по светъл ореол, просто диодите се командват на зони, със по старите фирмуери зоните са квадратни, с по новите заоблени... за да има телевизора 100hz + вмъкване на допълнителни кадри трябва да е поне LB700 и нагоре серия...

п.с. не знам кой си взема телевизора за да си пуска на него мрежа за гледане... то и едно време като излязоха тринитроните на sony имаше хоризонтални ленти, които придържаха решетката...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добра тема  все пак благодаря на колегата че ни е информирал  , но да попитам понеже и на мен ми предстои покупка на нов телевизор  и моя бюджет е някъде между 700-900 лв   и явно ще отпиша марката LG като вариант  но за тази цена може ли да се намери нещо наистина добро което да си заслужава парите ? Като размер го търся до 43 инча не повече .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване