Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми видео карта за AMD Athlon II X2 215

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ми предложите видео карта до 150 лева. Сега в момента съм с AMD Radeon HD 4350 512mb 64bit шина (захранване Power Supply P4-450W). Искам да е по-добра от сегашната. Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да ми предложите видео карта до 150 лева. Сега в момента съм с AMD Radeon HD 4350 512mb 64bit шина (захранване Power Supply P4-450W). Искам да е по-добра от сегашната. Благодаря предварително :)

А за какво ще се използва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предимно за игри ще се използва видео картата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тоя процесор му трябва и клок за тия карти, макар че и с клока спорна работата. Твърде слабичък е за карти от 150 лева. Препоръчвам ти да замениш и него с нещо свястно на старо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам най-добрата видео карта за процесорът ми!

Най-добрата не струва 150 лева. Нищо не ти пречи да продадеш тоя Athlon II X2  и да се сдобиеш поне с Athlon II X3 450. А и тия процесори имаха възможност за отключване на ядра. Не знам какъв е твоя случай, но си заслужава да се провери и тая опция. Ето например тоя Athlon II X3 450. Продаваш твоя за 50-60 лева и даваш за тоя 80.Чиста сметка. Иначе ще се мъчиш. Макар и струващи 150 лева, тия карти са достатъчно бързи за кой да е двуядрен процесор, дори и от последно поколение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване