Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Конфигурация за 1500 лева!

Препоръчан отговор

Здравейте,бих искал да ми препоръчате конфигурация до 1500 лева,която да включва дънна платка Fatality B85 Killer!
Компютъра ще се ползва главно за игри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо точно това дъно не разбирам много от хардуер но ще се опитам може чипсета да е стар а и сокета да не потдържа процесор подходящ за твоите нужди а и за какво ще се ползва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо точно това дъно не разбирам много от хардуер но ще се опитам може чипсета да е стар а и сокета да не потдържа процесор подходящ за твоите нужди а и за какво ще се ползва ?

На него се спрях първоначално, но може да препоръчаш нещо с твой "черколаци" няма проблем, компа ще се ползва за игри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е

i5 4570

b85m

8gb ram 1600 mhz

asus r9 285 strix версията,която е ...

psu fortron bronze 650w

case cm n300

hdd barracuda sata 3 64 mb cache 7200 rpm

и ако ти се дават още пари за ssd някое 32/64 gb за windows

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва как е оформено предложението...няма цени, няма показано откъде са въпросните оферти. Да се види  дали компонентите са налични и ами не ме харесва. Не може да се види дали има, или няма отстъпки, щото се купува цяла торба с чаркули.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторът на темата да отбележи и какъв е мониторът му,каква периферия е налична(мишка,клавиатура и други) и има ли озвучителни тела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах предложението ви.Това малкото ССД,каква операционна система ще се инсталира на него?Може би Уиндоус ХР?За мен е излишно.

Още по-добре да се сложи 4440 или 4460,няма да се усети реална разлика,но цената е по-малка.С разликата в цената би се взела по-добра карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нека сложи gtx 970 тогава и 4460 и без ссд,после мога да го,сглобя,че съм на даскало..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах предложението ви.Това малкото ССД,каква операционна система ще се инсталира на него?Може би Уиндоус ХР?За мен е излишно.

Още по-добре да се сложи 4440 или 4460,няма да се усети реална разлика,но цената е по-малка.С разликата в цената би се взела по-добра карта.

Става за ram cache или за да се намести swap дяла на него...докато сдаде багажа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно прилично и балансирано предложение:

Обща стойност - 1 539.56 лв. с ДДС

Спазил съм изискването ти за дъно, въпреки че едно GIGABYTE GA-H81M-D3H е съвсем достатъчно. В mallbg.com процесора е малко по-евтин и може да го вземеш оттам, стига да може да сглобиш компютъра. 1ТБ хард за сторидж и бързо и качествено ССД, като за тая цена няма конкуренция. Видеокартата е достатъчна за всички игри, но за 150-200 лв. може да се вземе GTX970, която е доста по-бъра.
п.п. Това ти е 4 поредна тема за конфигурация и се надяваме най-накрая да купиш нещо!  :cool:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Варианта на Нико може да се комбинира и с GTX 960, която карта ще излезе на пазара след няколко седмици и ще е определено сериозно по-бърза от R9 285, също и с по-ниска консумация на електричество...буквално наполовина ще е харча на ток.

П.П. За подмяната на R9 285 с GTX 960 няма да се налага да се увеличава бюджета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BB код:

ASROCK B85M-GL/BULK

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 KINGSTON

SAPPHIRE R9 270X 4G GD5 OC VER

PSU SEASONIC SS-620GB BRONZE

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

Corsair 120GB Force LS CSSDF120GBLS

Обща стойност - 1 459.37 лв. с ДДС

Ето и една от мен :).Получаваш 8GB рам, добър i5 процесор като можеш да махнеш 4GB рам и вземеш XEON и доста добра видео карта.Също и ССД.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно прилично и балансирано предложение:

Обща стойност - 1 539.56 лв. с ДДС

Спазил съм изискването ти за дъно, въпреки че едно GIGABYTE GA-H81M-D3H е съвсем достатъчно. В mallbg.com процесора е малко по-евтин и може да го вземеш оттам, стига да може да сглобиш компютъра. 1ТБ хард за сторидж и бързо и качествено ССД, като за тая цена няма конкуренция. Видеокартата е достатъчна за всички игри, но за 150-200 лв. може да се вземе GTX970, която е доста по-бъра.
п.п. Това ти е 4 поредна тема за конфигурация и се надяваме най-накрая да купиш нещо!  :cool:

Мерси за отговора и да компютъра ще се купува много скоро! Та тази въпросната GTX970 каква ще и е цената и струва ли си чакането ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя GTX 970 е налична вече. Цената й може да провериш в сайтовете на фирмите продаващи компоненти.Не е налична още GTX 960, която ще дебютира през първата половина на месец октомври.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нико,тази 960 ме заинтригува,също ме интересува каква цена се очаква и колко fps бих изкарал с нея на ултра bf /watch dogs ако знаете разбира се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мисля да послушам Нико и да си взема другото дъно тамън ще спестя малко парички 

Какъв е мониторът ви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нико, това са фейк-ове. Разликата ще е по-голяма в полза на GTX 960, а с наличната вече 970 е така:

lHJv5HF.png

GWImpbK.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

970 има откъде,но 960 не е излязла още...

препоръчайте ми карта за около 500 лева,може и да я клокна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм писал, че  960 другия месец, а 970 ...Егаси, изчерпана е в повечето ни магазини :D Все пак модели на няколко марки има в hl-eshop, като най-евтиният модел там е Inno3D GeForce GTX 970 OC HerculeZ X2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вече съм писал, че  960 другия месец, а 970 ...егаси изчерпана е в повечето ни магазини :D Все пак модели на няколко марки има в hl-eshop

Не се втурвайте за новости, които всъщност не са такива! Не бъдете овце. До Коледа ще има още доста изненади, но общо взето тук си пишем за забавление. Истината е някъде другаде. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване