Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Teodor551

Аз съм на 20, а тя на 16! Искат да ме обвинят.

Препоръчан отговор

Това си е моя живот, Не живея за мнението на другите, няма да я притискам или да бързам да го правим, мога да я чакам ако трябва, ако тя е готова и тя самата го поиска, със нейно съгласие това вече е доброволно и проблеми нямам, поне така мисля. :)

Тебе много скоро те виждам да бъдеш активен и в раздела за изповеди.

Правото го оправи вече сега те поема вече пързалката на живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по точно искаш да кажеш?

Искам да кажа че която и жена да те вземе ще се роди направо с такъв като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че е проблемно, и защо?

Кажи ако не е тайна тая 19 годишната колко време те изтърпя преди да ти заяви че ще се огледа в някой де схваща намеците от първия път ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за лъжи пари или коли, аз самия си знам че момичетата ходят с по големи.

Ако това ще те успокои последната която ме отряза(деликатно) се оказа че ходи с 8 години по-малък... от нея.  :(

Беше много неприятно но какво да се прави, никой не е длъжен да харесва никого насила.

Редактирано от macsim29 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, кофти работа.

Нещата Не са таквиз, както ги описах, но ще се опитам да започна от начало.

Първо, Не съм бавен, просто и единствено Не съм запознат със законите!

Когато бях на 18, харесвах момиче което беше на 17, бяхме група, тъкмо се запознахме, но тя харесваше друго момче (което беше почти на 20), грешката Не е в мен (ако искате ми вярвайте) и останалите искаха да ни сватосат, но момичето каза не за друго, но имаме една година разлика и просто Не мога. Тя тръгна с другото момче разбира се.

По голямата част от приятелите ми ме посъветваха по възможност момичето да е по малко от момчето, но да Не е дете разбира се, а над 15 годишна възраст. Излизал съм и със по големи  (Пълнолетни), но някак си Не си отиваме, трудно се разбираме и така, аз разбира се Не се държа детски или лигаво, знам си го и от страничното мнение на моите приятели, момичетата Не просто са много по зрели и развити, но някак си и аз Не мога да си го обясня. Знам само че в повечето случаи в които съм излизал, със пълнолетни и със Непълнолетни, по си отивам и пасвам с Непълнолетните.

Също така повечето ми приятели, които са гаджета Не са на еднаква възраст (или по-рядко се срещат на една възраст), повечето имат около 3-4 години разлика (или на кратко, Непълнолетни със Пълнолетни).

Това което аз знам, че както съм пълнолетен, ако имам връзка със момиче което е под 14 ще ме обвинят в педофилия и направо във затвора, обаче аз Не съм такъв, че да ходя с деца, но и големите 19-20 годишни Не ми пасват много (Не знам защо) :(

До скоро знаех че, ако имам връзка със момиче над 14  години, нямам проблем защото се водела Непълнолетна, но сега някой ми беше казал че дори и да е Непълнолетна пак могат да ме осъдят, (даже ми бяха казали че Не е нужно да правим секс, а само ако сме били гаджета, после пък друг ми каза че ако сме само гаджета без секс Не могат да ме осъдят за нищо, на кого да вярваш?) знам че в този случай могат да ме осъдят ако правя нещо Незаконно (изнасилване, притискане, насилие, тормоз или секс) но в такъв случай, ако момичето е пълнолетно, пак могат да ме осъдят ако правя тези неща ( без секс).

По закон, Пълнолетен да има връзка със малолетна е Незаконно, но ако е пълнолетен със Непълнолетна, това е законно мисля, стига всичко да е доброволно. :)

Поне така ми се изясняват нещата, за сега.

Спрял съм се на момиче което е на 16 и наистина я харесвам, момичето е друго, не е тази със която имам проблем със майка и. Да видим със нея как ще е.

А, знам една случка която искам да ви я кажа, имаше един случай, във който момичето беше на 15, а момчето на 21. Родителите на момичето разбраха за тази връзка и бащата Непременно искаше да види момчето, за да си поговорят на четири очи.

Всички си помислиха че момчето яко ще го отнесе от бащата на момичето, но момчето каза на баща и, че независимо дали разликата им е голяма или не, тя има навършени 14, и той настина я обича, а бащата на момичето отговори, рядко се намират такива сериозни момчета, щом момичето ми е сигурно във това момче, по добре да ходи със по голямо момче и да бъди щастлива, от колкото да ходи със малки момчета (идиотчета) със които да ходи за няколко дена и да скъсат, и колкото да се задоволяват със момичето ми. Вече 3 години са заедно. Момичето в момента е на 18, а той на 24  :) 

Нали знаете, че по добре едно по голямо момче, да си хване по малко момиче и да си я научи и възпитава докато тя е малка, че когато тя порасне и стане готова, тогава момчето да е сигурно във момичето, както и тя да е сигурна във него, казвам го във случай, със добри момчета които наистина биха го направили ( като мен), а Не момчета които ще лъжат момичето и ще се задоволят със нея и после ще я зарежат. Жалко че тези момчета рядко се срещат вече, но ги има все още, въпросът е дали има честни момичета, които Не изневеряват, Не лъжат и не въртят интриги

Знам, знам каква тема пуснах и какви отговори получих, стана много кофти, но какво да правя :(  Такова притеснение имам че чак сън Не ме хваща.

Аз лично разбирам ако е малолетна да имам проблеми, боже тя е на 16, Непълнолетна и зряла, секс между нас все още няма да има, какъв е проблема тогава? Ако няма секс и всичко е доброволно, Не могат нищо да ми направят нали? смисъл Не знам родителите на момичето какви са, но знам че момичето Не е такъв вид, тя е добра, мила, красива и сладка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, кофти работа.

Нещата Не са таквиз, както ги описах, но ще се опитам да започна от начало.

Първо, Не съм бавен, просто и единствено Не съм запознат със законите!

Когато бях на 18, харесвах момиче което беше на 17, бяхме група, тъкмо се запознахме, но тя харесваше друго момче (което беше почти на 20), грешката Не е в мен (ако искате ми вярвайте) и останалите искаха да ни сватосат, но момичето каза не за друго, но имаме една година разлика и просто Не мога. Тя тръгна с другото момче разбира се.

По голямата част от приятелите ми ме посъветваха по възможност момичето да е по малко от момчето, но да Не е дете разбира се, а над 15 годишна възраст. Излизал съм и със по големи  (Пълнолетни), но някак си Не си отиваме, трудно се разбираме и така, аз разбира се Не се държа детски или лигаво, знам си го и от страничното мнение на моите приятели, момичетата Не просто са много по зрели и развити, но някак си и аз Не мога да си го обясня. Знам само че в повечето случаи в които съм излизал, със пълнолетни и със Непълнолетни, по си отивам и пасвам с Непълнолетните.

Също така повечето ми приятели, които са гаджета Не са на еднаква възраст (или по-рядко се срещат на една възраст), повечето имат около 3-4 години разлика (или на кратко, Непълнолетни със Пълнолетни).

Това което аз знам, че както съм пълнолетен, ако имам връзка със момиче което е под 14 ще ме обвинят в педофилия и направо във затвора, обаче аз Не съм такъв, че да ходя с деца, но и големите 19-20 годишни Не ми пасват много (Не знам защо) :(

До скоро знаех че, ако имам връзка със момиче над 14  години, нямам проблем защото се водела Непълнолетна, но сега някой ми беше казал че дори и да е Непълнолетна пак могат да ме осъдят, (даже ми бяха казали че Не е нужно да правим секс, а само ако сме били гаджета, после пък друг ми каза че ако сме само гаджета без секс Не могат да ме осъдят за нищо, на кого да вярваш?) знам че в този случай могат да ме осъдят ако правя нещо Незаконно (изнасилване, притискане, насилие, тормоз или секс) но в такъв случай, ако момичето е пълнолетно, пак могат да ме осъдят ако правя тези неща ( без секс).

По закон, Пълнолетен да има връзка със малолетна е Незаконно, но ако е пълнолетен със Непълнолетна, това е законно мисля, стига всичко да е доброволно. :)

Поне така ми се изясняват нещата, за сега.

Спрял съм се на момиче което е на 16 и наистина я харесвам, момичето е друго, не е тази със която имам проблем със майка и. Да видим със нея как ще е.

А, знам една случка която искам да ви я кажа, имаше един случай, във който момичето беше на 15, а момчето на 21. Родителите на момичето разбраха за тази връзка и бащата Непременно искаше да види момчето, за да си поговорят на четири очи.

Всички си помислиха че момчето яко ще го отнесе от бащата на момичето, но момчето каза на баща и, че независимо дали разликата им е голяма или не, тя има навършени 14, и той настина я обича, а бащата на момичето отговори, рядко се намират такива сериозни момчета, щом момичето ми е сигурно във това момче, по добре да ходи със по голямо момче и да бъди щастлива, от колкото да ходи със малки момчета (идиотчета) със които да ходи за няколко дена и да скъсат, и колкото да се задоволяват със момичето ми. Вече 3 години са заедно. Момичето в момента е на 18, а той на 24  :)

Нали знаете, че по добре едно по голямо момче, да си хване по малко момиче и да си я научи и възпитава докато тя е малка, че когато тя порасне и стане готова, тогава момчето да е сигурно във момичето, както и тя да е сигурна във него, казвам го във случай, със добри момчета които наистина биха го направили ( като мен), а Не момчета които ще лъжат момичето и ще се задоволят със нея и после ще я зарежат. Жалко че тези момчета рядко се срещат вече, но ги има все още, въпросът е дали има честни момичета, които Не изневеряват, Не лъжат и не въртят интриги

Знам, знам каква тема пуснах и какви отговори получих, стана много кофти, но какво да правя :(  Такова притеснение имам че чак сън Не ме хваща.

Аз лично разбирам ако е малолетна да имам проблеми, боже тя е на 16, Непълнолетна и зряла, секс между нас все още няма да има, какъв е проблема тогава? Ако няма секс и всичко е доброволно, Не могат нищо да ми направят нали? смисъл Не знам родителите на момичето какви са, но знам че момичето Не е такъв вид, тя е добра, мила, красива и сладка.

Значи това, че са се взели от толкова малки не е добре. Ще ти кажа и защо. Момичета от примера, който даде е още малко на нея и се живее купонясва, секс, различни момчета и т.н, докато момчето е вече по улегнало и си търси сериозна приятелка и става разминаване. Такива връзки в повечето случаи свършват с изневери от страна на момичето, а даже и да се оженят по някое време момичета ще седне и ще разбере, че и е скучно само с един и е млада, ще иска нови "преживявания" и пак се връщаме на изневерите. Ако искаш сериозна връзка трябва и двамата да пораснете поне 25-26г, чак тогава може да се каже, че сте готови за нещо сериозно. Иначе тея от 15-20-годишните са си само тинейджърски истории и нищо съществено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каза 15-20 годишни (включително и моята възраст).

Тук Не става въпрос за малолетна момиче (13-14 годишна със пълнолетен)става въпрос за 16 годишна, може и да Не е напълно зряла, но Не е и със детски акъл. Имай на предвит че зависи и от момичето, може и на 15 да е по зряла от друга която е на 16, аз лично познавам и момчета които и на 19 години са си детски акъл. Момичетата се развиват по бързо, и от по малки се държат като по големи. Нали Не искаш да ми кажеш че е Незаконно 16 годишна да има връзка със 20 годишен, пак зависи от много неща и от факторите, при някой случаи се получава различно, може и да е проблем, но може и всичко да е ОК. Попринцип Не е проблем щом вече е Непълнолетна, сега зависят много неща, как и по какъв начин общуват, какви типове са и дали ще могат да се разбират по между си и така, ако Не се разбират то проблеми ще има, но ако има разбирателство и всичко е доброволно няма проблем.

Със примера, аз казах какъв случай съм срещал, все пак тя е на 15, а момчето на 21, а във нашия случай, аз съм на 20, а тя е на 16.

Редактирано от Teodor551 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клецай новата и това е.Ако види тука кви ги пишеш ще ти бие шута. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одрусаха с 1000 лева младеж, живял с непълнолетно момиче

Живко Ангелов приютил девойката в бащиния си дом

20141030.thhahibsqn.jpg

Административно наказание в размер на 1000 лева беше наложено на 19-годишен младеж от село Микрево, община Струмяни, за това, че е живял с непълнолетно момиче в бащиния си дом, без да е сключил граждански брак. Съдия Иван Филчев призна за виновен безработния Живко Ангелов, който в продължение на 4 месеца - от юни тази година до септември, е приютил в дома си ненавършилата 16 години В.Н. от същото село.Това е поредното дело по такъв казус в Районен съд - Сандански, съобщава struma.bg. Практиката обаче показва, че делата по Наказателния кодекс за съжителство без брак приключват в досъдебна фаза, тъй като двойките сключват граждански брак, преди да бъдат изправени на подсъдимата скамейка. Така не се стига до налагане на осъдителни присъди. Нарушението за това престъпление е глоба от 1000 до 5000 лева или лишаване от свобода до 2 години и половина.  Ангелов беше изправен на подсъдимата скамейка, тъй като е отказал да сключи брак с Василка, за което е глобен 1000 лв. Наложеното наказание не подлежи на обжалване и протестиране, след като съдията одобри постигнатото споразумение между обвиняемия и прокуратурата.

http://www.blitz.bg/news/article/299695

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.10.2014 г. в 14:01, Teodor551 написа:

може би не е същата тема но и аз искам да питам нещо аз съм на 15 момче дете преди 2 седмици си фанах 11 годишна засега е добре но като порасна дали ще мога да съм с нея или са много годините  кажете си мнението че съм в побертета и съм много раздвоен какво да правя

може би не е същата тема но и аз искам да питам нещо аз съм на 15 момче дете преди 2 седмици си фанах 11 годишна засега е добре но като порасна дали ще мога да съм с нея или са много годините  кажете си мнението че съм в побертета и съм много раздвоен какво да правя

дали са нормлано годините това питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...