Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Teodor551

Аз съм на 20, а тя на 16! Искат да ме обвинят.

Препоръчан отговор

Въпросът е колко е нахъсана майката, щото може да те обвини в блудствени действия, ако е достатъчно мотивирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво означава блудствени действия? Смисъл дори и да няма секс между нас, пак може да ме обвини ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блудствени действия- целуване, обарване... ама най- добре говори с майката, изясни си отношенията, какви претенции и изисквания има и т.н. и ти какви намерения имаш..

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и тая ако е некоя кукундрела ... мани бегай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но това вече Не го вярвам, първо беше че ако пълнолетен е с малолетна е незаконо, после се оказа че ако момичето е над 14 години, може спокойно да ходи със пълнолетен, по късно се оказа че Непълнолетна Не може да прави секс със пълнолетен, иначе могат да правят всичко друго дори и целувки опипвания и така, само момичето да Не е скъсано от момчето, а сега ми казваш и за целувки, нали уж беше само за секс, и ти самия lupis ми каза че можем да сме гаджета и да правим всичко, стига да Не правим секс. Нещо Не ми се изясняват нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де кажи конкретно какъв ти е проблема.Изплюй камъчето.Май все пак ти се прави секс и търсиш някаква пролука в закона не се прави на залюхан.

Момичето е на 16, може да правите секс по взаимно съгласие обаче те е страх от майка му.Май това ти е основния проблем - че може да ти направят мръсно.

От два дена само повтаряш едно и също и се въртиш като обран евреин на едно място и се правиш на неразбрал.

Вземи си разтовари хормоните с нещо по безопасно и мирясай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да добавя още нещо, аз Не съм момче което да бърза да прави секс със момичето, мога да я почакам, и когато е готова да го направим, със добри и чисти намерения съм към нея.

На кратко ако няма секс между нас, нямам никакви проблеми.

Такава грешка да я чакаш недей да правиш. Едва ли ще ме разбереш сега какво ти казвам.

Гледай само докато я чакаш да не станеш страна на някой триъгълник.  Ако вече имате 2 седмици заедно няма за къде повече да чакаш ами действай.

Мани ги тия глупости че щели да те съдят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, ама го е страх от майката :D затова предложението да разтовари хормоните другаде, може и ръчно, е най- добро за момента.

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе колеги, не бързам да правя секс, първо ми казвате че ако между нас няма секс няма и в какво да ме обвинят, а после ми казвате че с блудство или по точно със целувка могат да ме съдят. По на кратко става дума дали ще е девствена или не, ако е ще е проблем, но ако няма да го правим няма и да ме съдят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса за съденето- не го мисли много.Първо тъщата ти ще влезе в хорската уста, нещо което ще иска да избягва.Няма да и е приятно като я видят с дъщерята, да я сочат с пръст и да шушукат!Вярно има изперкали майки и дано не ти се налага да се запознаваш с тях.Те обаче предприемат действия, а не само заплахи.Примерно ти звънят непрекъснато и други травмиращи дейности за твоята личност :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За последно какво да разбирам, че ако няма секс, Не могат да ме съдят, причините за да ме съдят са (тормоз, насилие, изнасилване и секс и такива) при условие че можем и да правим секс ако е ДОБРОВОЛНО!

Но да оставим секса на страна, ако няма секс можем да сме си гаджета целуваме и да правим каквото си искаме нали така?

Независимо дали съм на 20-21 години, а тя е на 15 или 16.

Редактирано от Teodor551 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно такаааааа :D

Спи спокойно, може и с нея!!! :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Гледай само докато я чакаш да не станеш страна на някой триъгълник...

В задачата се пита дали вече не е на тоя хал. От "доброволно" до "насилствено" има по-малко от косъм разстояние, а и не се знае чие давление ще приеме момата, ако е такава все още. Казано иначе, дали въпросната дама не е вече "дупена от трета страна", а сега тъщата да пробва да лепне на автора на темата "сефтето" на щерка си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега, ти го хвърли в нова чуденка  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E затова не питам по форуми! Без жена щях да си остана!!!

:D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега, ти го хвърли в нова чуденка  :)

Чуденка или не, но е възможна, нали?

Пък и през цялото време, четейки постовете на автора, си мисля, че нещата не са точно така, както ни се представят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък и през цялото време, четейки постовете на автора, си мисля, че нещата не са точно така, както ни се представят.

Хайде да се автоцензурирам и само да кажа, че предполагам, че автора е велик трол. И това алтернативно би бил по-добрия вариант, разбира се. :)

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти го каза...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти го каза...

Защото на теб ти остана в пощата написаното преди автоцензурата ми, нали... :D:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си разработваме клавира! Пък трол ли е или гном -все тая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото на теб ти остана в пощата написаното преди автоцензурата ми, нали... :D:P

Печелиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

. Казано иначе, дали въпросната дама не е вече "дупена от трета страна", а сега тъщата да пробва да лепне на автора на темата "сефтето" на щерка си.

А има вероятност и девойчето да е бременно от третата страна и сега тъщата да търси баща на бъдещото внуче :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе, виж сега значи те могат да те обвинят за много неща изнасилване, блудство и т.н. Само че все пак дори и в България криминалистиката и съдебната медицина са що годе доразвити, че да не позволят толкова лесно някой да бъде вкаран в затвора само защото някой бил казал, че ти си я изнасилил, а всъщност всичко да е било доброволно.

Един съвет, млад си(както и аз самия) през живота си ще срещнеш още много "влюбвания", разлюбвания и т.н. Повярвай ми, просто живота ще те сблъска с тях, дори да не си го искал. Въпроса е искаш ли да си навличаш куп главоболия и нерви заради една 16-годишна, която още не знае какво иска и нейната психясала майка!? Моят съвет е омитай се от там и не ги поглеждай повече, тая мома, който я вземе за жена големи ядове ще бере заради майката. С времето ще се научиш да разпознаваш, за кои жени си заслужава да правиш нещо и за кои не. По-добре си намери някое нормално момиче, правете си секс, целувайте се и се радвайте на младостта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, благодаря за хубавите съвети. :D

Истината е че аз като съм на 20, преди няколко месеца излизах с една 19 годишна девойка, но ми каза че искала някой по голям, Не става въпрос за лъжи пари или коли, аз самия си знам че момичетата ходят с по големи. Тогава ме посъветваха при възможност момичето да е по малко от мене с около 3-4 години, просто казано, че момчето трябва да е с около 3-4 години по голям от момичето. Все пак ако момичето е на 16, след 1-2 години тя ще стане на 18 и то разликата едвам ще се забелязва. Както искате го разберете, но съм малко назад със нещата, по точно Не съм наясно какво точно означава блудство, но и до колкото разбрах ако всичко е доброволно със непълнолетната мацка нямам проблеми. Сега ще оставя това момиче, по добре да Не си трупам повече ядове, но истината е че другото момиче със което имам шанс също е на 16 годишна възраст. Всички знаем в днешно време 16 годишните момичета какви са, също така да добавя че от всичките ми приятели, Не знам да има случаи момичето и момчето да са на една възраст (или по точно много рядко).

Повечето случаи момчето е по голямо от момичето, това че съм попаднал на грешното момиче е друго. Сега ще се пробвам с тази 16 годишна девойка, Не мисля че ще има проблеми, а и проблемите ги изяснихме мисля.В педофилия Не могат да ме обвинят щом има 14 навършени, а за да ме обвинят, трябва да я тормозя, насилвам или да имаме полов живот, но ако е всичко доброволно няма как да ме съдят дори и ако нейните са против. :D

Това си е моя живот, Не живея за мнението на другите, няма да я притискам или да бързам да го правим, мога да я чакам ако трябва, ако тя е готова и тя самата го поиска, със нейно съгласие това вече е доброволно и проблеми нямам, поне така мисля. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...