Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Студентка спечели 1 милион лева от Националната лотария

adersa

Препоръчан отговор

19-годишна студентка от Сливен спечели един милион лева от Националната лотария, съобщи Нова ТВ.

Доника Христова ще инвестира печалбата си в моден бизнес и ще отиде на екзотично пътуване.

Доника решава за първи път да си купи билет от Националната лотария, по съвет на нейна близка приятелка. Купуват го от малко магазинче за цигари и алкохол в „Студентски град”, не подозиращи, че именно този билет за пет лева ще направи Доника 19-годишен милионер. 

Час по-късно двете момичета проверяват билета и с изненада виждат, че Доника печели един милион лева. 

„Малко по-късно се прибрахме, изтъркахме билета и разбрахме, че сме най-големите късметлии. Спечелихме един милион лева. Не вярвах в късмета, но вече вярвам”, заявява Доника.

Така в рамките на един следобед от студентка по администрация и управление се превръща в милионер. 

Доника планира да заведе своята приятелка на екскурзия до Бали, след което да продължи с обучението си и да инвестира печалбата в моден бизнес

http://vbox7.com/play:198b756c63

Драги колеги не мислите ли ,че тези лъжливи реклами на лотарията стават вече досадни , то че не беше оня дъртак как печели 100 бона от лотото им то че не беше оня младеж пак от тия билетчита спечелил 100 бона питам това истина ли е или поредния мираж .Защо до сега не са ги дали тези участници в националата лотарията да ги видим как им дават чека с парите както по реда да си е .Направо съм отвратен какво става тука каква е тази комарджийска страна и сега това новото 20 6/47 да плача ли или да се смея ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега съм купил, над 400 билета от лотарията, но най-голямата ми печалба е 15 лв. Незнам тея къв късмет имат, но има нещо съмнително в тези игри вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забелязах те ли  как описват лафките в статията малко магазинче за кафе и цигари ??? аз осфен за лафка за друго не се сещам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Печалби има, но тиражите са твърде големи и печелившите билети са малко в сравнение с всички пуснати в продажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш колега, че  за да изчезнат измамниците трябва да изчезнат първо глупаците. Не е само лотарията. Навсякъде в интернет и медиите се акцентира върху бедността на българина. Влез във FB  да видиш там пък за какво става на въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vesti.bg/bulgaria/studentka-specheli-1-milion-leva-ot-lotariiata-6027864 линк към статията само прочетете последните коментари и тези по старите за да видите за какво става въпрос и чудното е че тази новина май я има само в сайта на вести няма ли най -накрая СЕМ да реагират .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До сега съм купил, над 400 билета от лотарията, но най-голямата ми печалба е 15 лв. Незнам тея къв късмет имат, но има нещо съмнително в тези игри вече.

Ти колко трябва да пораснеш че да разбереш че тези игри не са направени за да раздават пари а за да прибират пари.

400 билета !!! На това му се вика мазохизъм. Но стремежа към бързи пари замъглява главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vesti.bg/bulgaria/studentka-specheli-1-milion-leva-ot-lotariiata-6027864 линк към статията само прочетете последните коментари и тези по старите за да видите за какво става въпрос и чудното е че тази новина май я има само в сайта на вести няма ли най -накрая СЕМ да реагират .

Е защо да реагират?! Ще се юрнат сега българите да купуват билетчета от лотарията и ще си дадат доброволно парите. Ще има и за СЕМ. Кой луд бяга от баницата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е лъжа!
Господари на ефира показват на народа ни, че всички игри са измислени. Понякога дори задачите задават грешно(играта по FAN-tv) където една жена стой 2 часа и бърбори до последната минута, а накрая демек се обажда поредния човек по телефона за да каже верния отговор, а този последния човек по някаква случайност е уцелил верният отговор минута преди да приключи предаването. Очевидно това са техни хора и реално само от студиото им печелят. За мен това е голямо престъпление. От NOVA TV, също са престъпници както и водещия с голата глава, които изглежда като "корумпиран полицай" решил да се прави на водещ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

спечелила друг път спечелила

чудят се как да ни вземат и последното левче за техните джобове тва цялата работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

спечелила друг път спечелила

чудят се как да ни вземат и последното левче за техните джобове тва цялата работа

Не е луд този който яде баницата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти колко трябва да пораснеш че да разбереш че тези игри не са направени за да раздават пари а за да прибират пари.

400 билета !!! На това му се вика мазохизъм. Но стремежа към бързи пари замъглява главата.

Знам ли и яз, като ги гледам как раздават тея пари, мислих, че може и на мен ми излезе късмета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз като бях студент, печелих цял месец. То не бяха тройки, не бяха десятки, не бяха мачове със звездички. Е, това бе за цял живот :) Дадох толкова, колкото взех. Но пък следващите години и месеци тотото си избиха парите хилядократно от мен.  Затова престанах да играя, хванах се да работя и си купих две нови коли. Аз ако чакам на лотария и Тото  да живея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли и яз, като ги гледам как раздават тея пари, мислих, че може и на мен ми излезе късмета.

Мислиш като мангалите и като хората с основно образование.Не всеки ден е бабинден :P

А какво мислите за новата мошенгия 6/47 скоро очаквам да ни зарадват и с 5/37 :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш като циганите и като хората с основно образование.Не всеки ден е бабинден :P

А какво мислите за новата мошенгия 6/47 скоро очаквам да ни зарадват и с 5/37 :D

Точно като циганите не мисля, айде да не се обиждаме? Това, че искам да спечеля и яз нещо странично какво лошо има? 

П.п. Уча за висше ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък не ми се вярва ако е истина да ги инвестира точно в моден бизнес тука да не ти е Мексико или Америка че да ги инвестирваш в моден бизнес и после да си чупиш главата защо така направи.Аз бих ги инвестирал в земеделия или в ИТ сферата например да си направя интернет мрежа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване