Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 92
  • Създадено
  • Последен отговор

И кое му е евтиното на тоя кенеф?

Айде стига с фенщината, всички знаем, че си заклет фен на AMD.

Добра е офертата, но нищо интересно поне за мен. Изкупиха набързо евтините таблети и смартфони ( най-много ми грабна окото Apple iPad mini за 250лв ама го изкупиха за секунди )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е евтиното на тоя кенеф?

Евтиното му е,че твоите бедняшки кенефи като fx 6350 за същите пари са :

По-бавни

По-шумни

По-чупливи

Нямат вградено видео

Стигат ми 4 причини...Ако искате амд fx 6100 е по 130 лева...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчан и с потвърдена поръчка, но изтървах SSD-то :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

btw процесора е изчерпан.

Поръчан и с потвърдена поръчка, но изтървах SSD-то :(

Супер,колега,аз тамън пишех втори коментар за него,но ми звъннаха и забравих...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук никой ме говори за фенщина. Далеч с м от тия неща. И за същите пари се взема fx8320.

Просто не виждам цената на този заключен процесор даюе оправдана. Относно долните ти коюентари няма какво да говорим личи си кой е фен. Ходиш с родителите си да ти купят компютър купили са ти интел и хвалиш. Чел си на ща за амд неактуални от 10 години. И ги слагаш тук които силно важат за хасуел. В една друга тема пусках вече линкове.

Тия от емаг как не пуснаха и един свестен хард диск... Само wd blue......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

btw процесора е изчерпан.

Супер,колега,аз тамън пишех втори коментар за него,но ми звъннаха и забравих...

И аз сега видях че са го свършили. Поне успях да го поръчам него. Яд ме е че тъкмо съм заспал снощи и те са почнали след половин час, можеше да взема и добро SSD и монитор готин, но да не съм спал! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега видях че са го свършили. Поне успях да го поръчам него. Яд ме е че тъкмо съм заспал снощи и те са почнали след половин час, можеше да взема и добро SSD и монитор готин, но да не съм спал! :)

Почнаха в 7:28..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-cID=647/western-digital-1tb-red-wd10efrx-sata3-64mb-intellipower-pID=20952/

Давам последен шанс на wd поръчах си този. Както и още 8гб рам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали няма да пуснат още готини работи илик квото се е изчерпало, това е?

Квот било тва е...

Btw имам някакви отстъпки и в jmt трябва да ги видя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не съжалявам за процесора, нали? :) И аз си мисля че i5 е добър вариант. Поне една година, а може и повече ще се ползва с вграденото видео, а после ще му бучна една готина видеокарта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.jmt.bg/%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-cID=647/western-digital-1tb-red-wd10efrx-sata3-64mb-intellipower-pID=20952/

Давам последен шанс на wd поръчах си този. Както и още 8гб рам

WD10EFRX  е сървърен хард-диск.Имай го на предвид.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам. Ще го ползвам за съхраняване на данни. Нали за това го комбинирам с ocz vertex http://postimg.org/image/8cy4n6cjn/full/

Извинявам се за линка но от таблета не можах да го направя инак http://s28.postimg.org/k7gv0cxsd/Screenshot_2014_11_28_07_54_56.png

Да не съжалявам за процесора, нали? :) И аз си мисля че i5 е добър вариант. Поне една година, а може и повече ще се ползва с вграденото видео, а после ще му бучна една готина видеокарта :)

Да разбирам ли че моя не може вече да се ползва като е на 2 години.. Този от подписа.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли че моя не може вече да се ползва като е на 2 години.. Този от подписа.

Предполагам че можеш. Компютъра който ще ъпгрейдвам до сега беше с процесор на АМД и като се прибера ще мога да кажа точно какво беше (мисля че семпронче което е над 7 годишно вече, трябва да погледна), но сегашния задължително исках да е Интелски. Не ме разбирай погрешно, не съм голям фен нито на едните нито на другите, но процесора не можех да го изтърва на тази цена. Нали има безброй тестове и сравнения как се справят едните и как другите, енергопотребление и топлоотдаване и т.н. и т.н.  Сигурен съм че ще има достатъчно хора във форума на които им се спори по темата Интел vs АМД, но аз не съм от тях за съжаление, пък и честно казано не съм чак толкова компетентен и заинтересуван от темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

i5-4460 всеки знае, че е по-добър от този стар кенеф 8320

Добре като се прибера в бг ще ги премерим и да видим в кое е по-добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре като се прибера в бг ще ги премерим и да видим в кое е по-добър.

Ами има 4 бързи ядра,а 8320 четири бавни с 8 нишки...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти си го набучил на 4 GHz и вече си мислиш, че си с i7, ама не е така. i5 е по-добър от 8320, виж тестове в нета, ама какво ти казвам, ти си си навил на пръста, че имаш най-добрия процесор и дотам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изтървах deepcool maelstrom 120k на 60лв. за броени минути.

Поръчах си пък Asus Rog Front Base Panel, който дори не е на промоция ,пък е няколко пъти по-евтин от цените примерно в амазон и нюег.

Някой ако си търси отлична фул тауър кутия да се мята на nzxt h440!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изтървах deepcool maelstrom 120k на 60лв. за броени минути.

Поръчах си пък Asus Rog Front Base Panel, който дори не е на промоция ,пък е няколко пъти по-евтин от цените примерно в амазон и нюег.

Някой ако си търси отлична фул тауър кутия да се мята на nzxt h440!

Аз пък поръчах едно intel520и ще го сложа на другия лаптоп...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сандо не е клокнат в момента. I5 в нищо не е по-добър но щом ако за игри е добър и според теб е върха действай. Тестовете в нета са фалшива работа за да ги гледат такива като теб.

99% от тях са симтетични на по 1 и 2 ядра където е единственото предимство на интел. Но да направим многонишкови тестове? На 4 на 8 нишки да видим. То на 1 или 2 нишки е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване