Премини към съдържанието
algor

20 от най-невероятните барове по света

Препоръчан отговор

20 от най-невероятните барове по света.

В тях няма да ви сервират само вкусни коктейли, но и зашеметяваща атмосфера.

Monkey Bar, Берлин

Гледа към Зоологическата градина на Берлин. Което означава, че разполагате с добър шанс да видите маймуна.

7f164d88469a4392.jpg

Northern Lights Bar, Ирландия

Този бар в средата на нищото ви дава възможност да се наслаждавате на едно наистина грандиозно природно явление от първия ред.
Масивните прозорци на бара предлагат невероятни гледки към северното сияние и полетата, покрити с мъх.

ecc2dbd7c44654c4.jpg

Clinic Bar, Сингапур

Тук посетителите седят в инвалидни колички и пият коктейли през системи.
Това странно заведение е едно от най-популярните места в оживения Сингапур.

e491983814152fc5.jpg

White Rabbit Restaurant & Bar, Москва, Русия

Москва е изключително оживен град с огромна история и невероятна архитектура.
White Rabbit предлага едни от най-добрите панорами на града, заедно с вкусна интернационална фюжън кухня.

a4754f4bda62e18d.jpg

Blue Frog Lounge, Мумбай, Индия

Странният дизайн на бара ви дава възможност, където и да седнете, да виждате и чувате музиката от сцената на живо така, все едно седите точно до нея.

5d0819b3b8f9804c.jpg

Club 33, Калифорния

Скрит в Ню Орлеанс, Club 33 е частен клуб, в който желаещите да членуват чакат поне десетилетие.
Това е единственото място, което предлага алкохол в Disneyland, където се намира. Неговите членове имат изключителен достъп до зони, като щурвала на Марк Твен и машинното отделение на парните влакове.

20470355aea9ac7e.jpg

Sky Bar, Банкок

Намира се на покрива на Lebua State Tower, на 63 етажа над оживените улици на Банкок.
Отпийте от вкусни коктейли на фона на морето от светлини долу.

afc4b463dded6eda.jpg

Ice Bar, Квебек, Канада

Този бар от ледени скулптури се топи всяко лято и напълно се възстановява отново през зимата.
От януари до март охладени коктейли се предлагат на посетителите, въпреки че вероятно е по-добре да се сервира горещ чай.

8b1ec4c405d3183a.jpg

Tiger Leaping Gorge Bar, Китай

Балансиращ върху скала, над бушуващите бързеи, това е барът, който има една от най-добрите гледки в света.

4feeb58b019e3b1e.jpg

H.R. Giger Alien Bar, Швейцария

Интериорът е в стил "Пришълецът" на Ридли Скот.

4fb407a4f8a9ba13.jpg

Alux Caverna Lounge, Мексико

Alux е най-голямата пещера-бар в света. Вътрешността на пещерата, която е на повече от 18 000 години, е елегантно светлина от стотици свещи.
Великолепни сталакмити и сталактити доминират стените - всеки по-впечатляващ от предишния.

606f6e62ebcb66eb.jpg

Edelweiss, Швейцария

Наследете се на гурме кухня и бира, заобиколени от всички страни от прекрасна планинска панорама, образувана от 21 върха в сърцето на Алпите.

040f2dcf46089a10.jpg

Water and Wind Bar, Виетнам

Намира се в наводнени земи, създавайки невероятно отражение във водата.
Стъпала водят в масивна сламена хижа. Лампи красят стените, създавайки невероятно уютно скривалище за няколко питиета.

1a0b0094d810e07d.jpg

Red Sea Bar, Израел

Напълно потопен във водата, той предлага поглед към флората и фауната на Червено море.

552f6db106a795c4.jpg

Rock Bar, Бали, Индонезия

Кацнал на скалите на Бали, Rock Bar предлага изглед към прекрасния Индийски океан.
Най-добре е да го посетите по залез слънце, когато морето и небето се подчиняват на магията на светлината.

570f89af14a7a8c7.jpg

Bicycle Bar, Букурещ, Румъния

В Bicicletabar в Румъния столовете и масите са направени от рециклирани велосипеди.

c24737c34d31a7e8.jpg

Dabbous Bar, Лондон

С тухлена зидария, ламарина и естествено дърво, Dabbous има промишлен органичен дизайн, който допълва невероятните коктейли и хапки, които се предлагат тук.

496e4e1792a8d306.jpg

Hemingway’s Lounge, Холивуд, САЩ

Търсите спокойна вечер с хубава книга?
Това е уютна механа със стени, покрити с материали за четене.

97c54f04ea8e8f98.jpg

Източник

Аз мисля да посетя поне половината в следващите пет години, че и печат в книжката ми ще искам да сложат.

Не в жълтата ми книжка...  :clown:

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втория швейцарски ми хареса, ще се видим там да пием по едно :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уникални места, нямам думи!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впечатляващи места. Най-ми харесаха Edelweiss, Швейцария и Northern Lights Bar, Ирландия.

Кои са вашите фаворити? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впечатляващи места. Най-ми харесаха Edelweiss, Швейцария и Northern Lights Bar, Ирландия.

Кои са вашите фаворити? 

Кво ще им гледаш на тези мъхове :) Виж израелския

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този в Сингапур е супер противен бар. Никога не бих седнал там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои са вашите фаворити? 

На картинки са хубави спор няма. Едва ли обаче могат да ми предложат нещо друго от което да ахна. Компанията в която си е много важна а не заведението в което си. Каква е ползата да отидеш на някой такъв бар и да си с някоя де ще ти прави кисели физиономии и ще те ядосва 24/7.

Нямам никакъв мерак да посетя който и да е. Както и да гледам F1 на живо. От вкъщи ми е най добре да ги гледам.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ще им гледаш на тези мъхове :) Виж израелския

Самия бар ме грабна. На ирландските барове им се носи една слава . . . както и на питиетата предлагани в тях ,нищо че не пия алкохол ,ако ида до там някой ден бих пробвал едно уиски примерно . . . :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ирландският.... лелее!! Страхотен бар! Искам!  :help wanted4:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самия бар ме грабна. На ирландските барове им се носи една слава . . . както и на питиетата предлагани в тях ,нищо че не пия алкохол ,ако ида до там някой ден бих пробвал едно уиски примерно . . . :)

Ако ще ходиш да дегустираш в Дъблин има достатъчно :) Много прилични. Иначе на горния идилията  и спокойствието му са готини :)

Ирландският.... лелее!! Страхотен бар! Искам!  :help wanted4:

Взимаш ферибота от Ливърпул (мисля беше) и си в Дъблин :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

H.R. Giger Alien Bar, Швейцария

Интериорът е в стил "Пришълецът" на Ридли Скот.

Все едно не е точно Giger човекът, направил дизайна и за "Пришълецът", и за куп други филми, обложки и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои са вашите фаворити? 

Трудно е да се посочи фаворит, но за мен гледката е определяща - Northern Lights Bar, Ирландия, Sky Bar, Банкок, Tiger Leaping Gorge Bar, Китай и Edelweiss, Швейцария, като подредбата е според реда на публикуването им. Не бих се наел да избера един от тях пред другите.

Е, и компанията е важна, защото можеш да си прекараш прекрасно и на импровизиран бар върху няколко щайги, но аз рядко ходя по барове, а сам - никога.

Кво ще им гледаш на тези мъхове :)

Желая да ги докосна дори, не само да ги гледам, защото са много различни от останалите треволяци. За съжаление, нямам предвидено в обозримото бъдеще пътуване до Ирландия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:  Как пък все в барове ви се ходи , а не в ...хмм....библиотеки, не мога да разбера :ph34r:  

И да не съм съвсем off , бих посетил Club 33 в Диснеленд с удоволствие :)

Иначе съм пил в Букурещкия Bicycle Bar - адски неудобно е да се седи на седалките, цените са дебели, а обстановката не е нищо особено, с изключение на колелетата.Хитро, но лично на мен не ми хареса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:  Как пък все в барове ви се ходи , а не в ...хмм....библиотеки, не мога да разбера :ph34r:  

Нямаш си и представа, Док, в колко библиотеки съм бил, и то не съм минавал транзит. Но точно в библиотеките на човек му се прищява да иде в някой смайващ бар, за да пие 1 лимонада... ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а какво ще кажете за този

http://vbox7.com/play:b55096e4ea

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а какво ще кажете за този..

Миии, добре изглежда, дори вместо с чаши, могат да се чукат (за наздраве, а не за каквото си мислите ;)) с шлемовете...  :diving:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.