Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам въпрос... направих лого, което трябва да влезе в съответните размери http://sproutsocial.com/insights/social-media-image-sizes-guide/ тук са показани. Но при въвеждането на размери в пиксел ми изкривява изображението...
    Бихте ли ме насочили работя с PS cs6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Crop до нужните пропорции и размери и преоразмеряване няма да е нужно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колега вижте в интернет за Vector Logo. ;)

Ако имаш достатъчно голям и качествен растер, вектор не ти е нужен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

как е това според теббб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В този сайт е зададено, размера за логото да бъде 72x72.Пишеш,че работиш с PS cs6.Не казвай,че не знаеш как се преоразмерява изображение с него!                     П.п. Функцията е Image,ибираш опция image size и задаваш размерите,които искаш...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В този сайт е зададено, размера за логото да бъде 72x72.Пишеш,че работиш с PS cs6.Не казвай,че не знаеш как се преоразмерява изображение с него!                     П.п. Функцията е Image,ибираш опция image size и задаваш размерите,които искаш...

От обяснението което е дал предполагам че има правоъгълно изображение което се пробва да направи в квадратно и от там му идва "изкривяването".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип от дизайнера се иска винаги да създава visual identity-та да а векторни, а не растерни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм малко от стара генерация но през Gimp >Layer>Set Layer Boundary Size след това задаваш pxl да е равно тоест ако е 650 на 550, изравняваш 550 към 650 след това center> Resize> Image> Fit Canvas to Layer става квадрат и после можеш да си оразмериш както искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nero AN
        Зададен е едномерен масив от цели числа A0, A1....... An-1. Да се състави програма която създава нов масив а0, а1......., а-1, като стойността на аi е равна на разликата между сумата на четните цифри и сумата на четните цифри на Аi. В програмата да се използват деинамични масиви.

Благодаря предварително!
      • от Tosho55
        Здравейте,имам бюджет 1500 лева искам настолен компютър максимално силен за гейминг,имам си монитор,не го включвайте!Благодаря предварително!  
      • от edokredo
        Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от ivanovr
        Описание на леновото :
        Процесор: Intel Core i3-3110M /2.40Ghz
        RAM Памет: 8GB
        Видео Карта: ATI Mobility Radeon HD8750M 2гб-ДДР3
        Твърд диск: 1000GB + 8GB SSHD
        Размер Дисплей: 15.6' (1366 x 768 Pixels)
        Цвят: Черен
        производител: Lenovo

CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor (2.40 GHz, 3M Cache) 
        Процесор: Intel Core i3 
        Graphics: AMD MOBILITY™ Radeon™ HD 8570M 2GB-DDR3 
        Видео: AMD Radeon 
        Памет: 4096 
        Твърд диск: 1TB+8GB SSHD 
        Размер на екрана: 15.6'' LED-backlit HD (1366 x 768 resolution) 
        Memory Type: DDR III 1600 
        Optical: DVD±RW 
        LAN: 10/100 
        WiFi: 802.11b/g/n
        Integrated Bluetooth®: Yes 
        USB 2.0: 1 
        USB 3.0: 2 
        RJ-45 (LAN): Yes 
        VGA port: Yes 
        HDMI: Yes 
        Card Reader: 2-in-1 
        Battery: 6-cell 
        Integrated camera: 720p HD webcam
        Въпросът ми е дали мога да го подобря защото много забива,лагва,засича.Хора моля дайте линкове за видео карта която ще ми свърши работа на  лаптопа ми просто който разбира на ми пише и да ми каже кое мога да подобря по лаптопа . Искам по тежките игри да ми тръгват спокойно без да засичат и моля помогнете !!!!!!!! примери GTA 5 ASASSEN CREED PUGB  по големите игри който си заслужават . много ще съм ви благодарен !!!!!!!!!!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.