Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От 2 месеца не ви работи приложението. Имате ли намерение някой да ви го оправи или просто не го подържате вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помислхте ли, че на Вас не Ви работи нещо както трябва по техниката, вместо да обвинявате сайта? Вземете прочете останалите теми в секцията. Нали щеше да се запали пожар от теми или коментари, ако това което твърдите беше вярно.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си работи напълно нормално приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От 2 месеца не ви работи приложението. Имате ли намерение някой да ви го оправи или просто не го подържате вече.

Смяна на телефончето, приятел.

Да си срещнал някой с такова оплакване от 6 месеца? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, много добър съвет... Не ти работи приложение, сменяш телефона... На мен не ми работи един сайт да сменя ли компютъра?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, много добър съвет... Не ти работи приложение, сменяш телефона... На мен не ми работи един сайт да сменя ли компютъра?

Добре, марка и модел на телефона. Дава ли някаква друга грешка? Откога е този проблем? Правено ли е нещо по настройките на телефона, за да се случи този проблем и т,н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, май объркахте цитата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах приложението на алкател оне тъч и не работи, не се зареждат темите, излиза ми само бял екран. Иначе на моя самсунг галакси 2 работи.

Използвай tapalk, там работи отлично kaldata.com.

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помислхте ли, че на Вас не Ви работи нещо както трябва по техниката, вместо да обвинявате сайта? Вземете прочете останалите теми в секцията. Нали щеше да се запали пожар от теми или коментари, ако това което твърдите беше вярно.

Аман от многознайковци. Дреме ми че не ви работи приложението. Аз му аз казвам за проблем, който според мен е важен за сайта, а ганьо те праща да рупаш зелен хайвер.

Ей сега веднага ще почна да ровя за вашият проблем из хилядите ви теми които въобще не ме интересуват. И да ти обясня още нещо - не съм смешен драскач на тъпотии като теб и въобще не мислех да публикувам каквото и да и било, просто в един момент реших да помогна на екипа за този очевиден за мен проблем, дори не съм имал регистрация до вчера, нито пък ще я ползвам повече.

За по кометентните от теб ще дам следното инфо:

На поне 2 телефона със сигурност не работи - samsung galaxy S5 и samsung galaxy mega. Приложението не работи както от домашния, така и от мобилния нет. Доставчик са ми mtel megalan. "Не работенето" се изразява в това, че дава празни страници без новини. Мисля, че за програмиста, който го е писал това е абсолютно достатъчно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

На поне 2 телефона със сигурност не работи - samsung galaxy S5 и samsung galaxy mega. Приложението не работи както от домашния, така и от мобилния нет. Доставчик са ми mtel megalan. "Не работенето" се изразява в това, че дава празни страници без новини. Мисля, че за програмиста, който го е писал това е абсолютно достатъчно.

Това, която сте дал като информация е недостатъчно. Освен това има доста странни съвпадения: 1. Само телефони на самсунг. 2. Само мтел като доставчик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших и аз да пробвам. Аз съм с LG Optimus L9 II с Android Kitkat 4.4.2 и при мен се показват разделите, но като избера някой, екранът е празен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман от многознайковци. Дреме ми че не ви работи приложението. Аз му аз казвам за проблем, който според мен е важен за сайта, а ганьо те праща да рупаш зелен хайвер.

Ей сега веднага ще почна да ровя за вашият проблем из хилядите ви теми които въобще не ме интересуват. И да ти обясня още нещо - не съм смешен драскач на тъпотии като теб и въобще не мислех да публикувам каквото и да и било, просто в един момент реших да помогна на екипа за този очевиден за мен проблем, дори не съм имал регистрация до вчера, нито пък ще я ползвам повече.

Здравейте, 

Знаем на проблема, от известно време търсим решението му без да се налага да ъпдейтваме самото приложение. Надявам се скоро ще го отстраним а след това ще се изгражда напълно ново приложение.

Поздрави.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, която сте дал като информация е недостатъчно. Освен това има доста странни съвпадения: 1. Само телефони на самсунг. 2. Само мтел като доставчик

Ама вижте какво, ако приложението го бях писал аз и сайта беше мой, проблема щях да съм го решил отдавна. Очевидно е че бъга се е получил при някой от ъпдейтите. Ако програмиста си пази старите версии, то ще може разбере доста бързо какво е омазал.

Нямам абсолютно никакво намерение да кандидаствам за програмист на този сайт, камо ли пък да оправям бъговте на приложението. Просто реших да помогна, понеже виждам проблем, който не се решава с месеци. За моя апликация с такъв проблем е пропуснати ползи и загуба на клиенти. Очевидно за калдата това не е проблем, така че не виждам какво има да се дискутира по тази тема повече. А между другото мернах и един отговор по темата със съшия проблем от друг потребител, така че моля обръщайте се вече към него. И още нещо също е очевидно пък от това - явно клиентите ви са чиста проба просто читатели и никой не го интересува дали ви работи нещо или не.

Доста смешно е твърдението на модератора многознайко "щеше да се запали пожар от теми или коментари". Ако аз съм единствения потребител на приложението за сайта, както изглежда, то моля да ме извините, естествено че за 1 потребител не си заслужава да се прави каквото и да е било.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, ако си си направил профил тук само за да се заяждаш с мен - прав ти път. А че има за какво да се извиняваш за лайн*ната си уста - прав си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, ако си си направил профил тук само за да се заяждаш с мен - прав ти път. А че има за какво да се извиняваш за лайн*ната си уста - прав си.

Ти се вреш между шамарите ама и това не можеш да осъзнаеш! Да се извинява някой на теб?????????

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах приложението на алкател оне тъч и не работи, не се зареждат темите, излиза ми само бял екран. Иначе на моя самсунг галакси 2 работи.

Използвай tapalk, там работи отлично kaldata.com.

Даже не знаех, че има приложение - отварям си сайта през компа и на телефона - през браузъра и през Tapatalk.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смяна на телефончето, приятел.

Да си срещнал някой с такова оплакване от 6 месеца? 

Здравейте, 

Знаем на проблема, от известно време търсим решението му без да се налага да ъпдейтваме самото приложение. Надявам се скоро ще го отстраним а след това ще се изгражда напълно ново приложение.

Поздрави.

За пореден път двамата пациенти се изцепиха :D Да не говорим за езика , който използва единият и то не само в тази тема.Но явно на никой не му прави впечатление...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За пореден път двамата пациенти се изцепиха :D Да не говорим за езика , който използва единият и то не само в тази тема.Но явно на никой не му прави впечатление...

Сънчо отдавна раздаде пижамите и такива като теб и Ванко, са само за кревата. Спиш и не мъркаш. Като не ти харесва, няма да четеш темата. Аз така правя, а такива , като теб не ги мисля. Както казва "Белгиеца" - попал в черного списка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради този пост свалям правата ти. Подобно отношение не може да има никой, който е част от екипа ни към потребителите. 

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време беше. То тези "права" само ядове ми създаваха. Виж, ако имах истински права, щях да се успокоявам с тях и повече да се въздържам и в името на възложеното голямо доверие, но с "доверие" колкото за редактиране на мърляво написани заглавия, заради което някакъв току що логнал  се новобранец, на който съм одобрил темата, да ми се кара на "модератор"((с какво основание, какво му е навредил или накривил коментарът ми (№2)? ) и то в няколко поредни коментара(№10 и 14). Трябва да не съм човек, а някакъв бот, че да не реагирам.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време беше. То тези "права" само ядове ми създаваха. Виж, ако имах истински права, щях да се успокоявам с тях и повече да се въздържам и в името на възложеното голямо доверие, но с "доверие" колкото за редактиране на мърляво написани заглавия, заради което някакъв току що логнал  се новобранец, на който съм одобрил темата, да ми се кара на "модератор"((с какво основание, какво му е навредил или накривил коментарът ми (№2)? ) и то в няколко поредни коментара(№10 и 14). Трябва да не съм човек, а някакъв бот, че да не реагирам.

Да беше казал по-рано, че ти тежи тази отговорност. А иначе, ако и аз мислех като теб то това означава, че трябва да блокирам половината потребители. Модератерстворо и администрацията са тежка отговорност и не са за всеки. Необходими са много качества най-важните от които е търпение. Мен хиляди пъти са се опитвали да ме изкарат извън нерви, но съм стискал зъби и никога не съм си позволявал подобно отношение въпреки, че стотици са го заслужавали. 

В случая човекът наистина има проблем и ние знаем за него. Миналата седмица програмистите търсеха най-деликатното му решение. Вместо да се заяждаш с потребителите и да се изказваш от името на администрацията да ме беше попитал или да беше изчакал отговора ни. 

Поздрави и успех.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, аз просто изчаках след коментар №10, да покажете на потребителя (и на мен) че ме считате за част от екипа и да му цитирате правило 2.19. Явно обаче никога не съм бил считан за Ваш колега, а просто за черноработник с две функции, които да отменят част от работата на истинските модератори. След като не последва никаква реакция по въпроса и последва още един негов коментар от същия сорт, се принудих да покажа също така публично като него, че не съм някаква баба, която си стиска беззъбата уста и си трае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.