Премини към съдържанието
genatraikova

търся програма за запис на музика, но не е клип, а файл в статия

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся програма, с която да запиша музика, която не е клип за да стане с Download helper. Изпращам статията, в която музиката е под заглавната снимка.
http://bnr.bg/hristo.../post/100454143

Огромно благодаря предварително на отзовалите се добри хора.

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искате нещо, с което да свалите авторско съдържание без да го заплатите. Така ли да разбирам желанието Ви?

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искате нещо, с което да свалите авторско съдържание без да го заплатите. Така ли да разбирам желанието Ви?

Здравейте, ако  бях споменала, че искам да я имам за да си я слушам преди лягане, защото ми е любима, дали нямаше да сте по-любезен? Винаги съм била честен човек, но може би това е нещото, което ми пречи в този живот.

Поправям поста си по-горе и ако не може да ми помогнете, благодаря Ви, че поне сте прочели написаното. Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все едно е за какво я сваляте. Ако беше за едното слушане, легалният начин е, да си я пускате през браузера от сайта на БНР.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента не е защитена от сваляне. Свалянето става от следния линк: ftp://82.119.84.123/HristoBotev/Narodna Muzika/140908_Ia_stavai_hubava_Stano.mp3 - > десен клик на него "запази като".

Просто песента стои зад елементарен плеър за възпроизвеждане и е общодостъпна за всеки. Сваля се с Internet Download Manager. Това Download Helper си го избийте от главата за програма.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента не е защитена от сваляне. Свалянето става от следния линк: ftp://82.119.84.123/HristoBotev/Narodna Muzika/140908_Ia_stavai_hubava_Stano.mp3 - > десен клик на него "запази като".

Просто песента стои зад елементарен плеър за възпроизвеждане и е общодостъпна за всеки. Сваля се с Internet Download Manager. Това Download Helper си го избийте от главата за програма.

Не  може да се свали, изписва ми "Изтеглянето не може да бъде съхранено поради грешка"

А относно Download Helper - чудесна работа ми върши от години, не зная защо се изразихте негативно към добавката. Благодаря, но не мога да дръпна песента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако желаете музикален фон за ваша продукция, потърсете на следния адрес: www.sounddogs.com
Имайте предвид, че само една песен струва 210 лв., но си я имате за ваша продукция. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че откога народната музика стана "авторско съдържание" ?!?...

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам върху фолклора няма авторски права освен ако вече това не е променено. Може и да греша.

Айде де...много си е добра добавката даже!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото знам върху фолклора няма авторски права освен ако вече това не е променено. Може и да греша.

Не! Не грешиш! Това фолклора винаги е в девета глуха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че откога народната музика стана "авторско съдържание" ?!?...

Ами съдържанието не е само текст, а и изпълнение. Да не мислиш, че не е струвало пари да се изучи песента, за репетициите, за записа, за шлифоването на недостатъците в този запис, за съхранението му.  Малко само трябва да помислиш по въпроса и не само ти. Ама явно това нещо мисленето, не е силна страна на доста от нас?

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде де...много си е добра добавката даже!

Oтносно песента, този човек е роден е в село Горски Извор - имам видео, в което баби от селото пеят песните му, паметната плоча е поставена на читалището им, просто искам да е чист записа, това е, моля ви да ми дадете линк ако може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не  може да се свали, изписва ми . . . . . . . . . .

Използвайте програмата Internet Download Manager и ще ви се появи бутон за сваляне при тръгване на музиката. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами съдържанието не е само текст, а и изпълнение. Да не мислиш, че не е струвало пари да се изучи песента, за репетициите, за записа, за шлифоването на недостатъците в този запис, за съхранението му.  Малко само трябва да помислиш по въпроса и не само ти. Ама явно това нещо мисленето, не е силна страна на доста от нас?

Изпълнението го имам на живо от бабите, които поставиха пред паметната плоча цветя на този човек - икона за тяхното село, но както казах искаше ми се да е чисто мп3 върху кадрите след тяхното изпълнение.

Все едно е за какво я сваляте.........

Казах за какво ми трябва, но естествено човек като Вас, явно не ме разбира, а иска да поства само едно и също и да спами, ако не може да помогнете, не пишете просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнението го имам на живо от бабите, които поставиха пред паметната плоча цветя на този човек - икона за тяхното село, но както казах искаше ми се да е чисто мп3 върху кадрите след тяхното изпълнение.

Ами да бяхте си записали на живо всичко, тогава просто щяхте да обработите песента която е изпълнена от бабите, в желания формат. Песента на сайта на БНР не е изпълнена от бабите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвайте програмата Internet Download Manager и ще ви се появи бутон за сваляне при тръгване на музиката. :)

Това добавка за Explorer ли е?

Или става и за Мозила?

Ами да бяхте си записали на живо всичко, тогава просто щяхте да обработите песента която е изпълнена от бабите, в желания формат. Песента на сайта на БНР не е изпълнена от бабите.

Човекът, чиито песни изпълняват бабите, е починал - а аз искам точно неговия глас, авторските песни навярно ги имат в кметството, но точно сега не е момента да притеснявам кмета, все пак тече кампания по избори, иначе бих се сдобила направо с оригиналния диск на изпълнителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що, на теб много ли ти се отдава да мислиш? Що си мисля, че това важи само за оригиналното съдържание на песента. Ако се ремиксне вече се променя крайния резултат.

http://www.bg-pravo.com/2010/10/3_2451.html

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що, на теб много ли ти се отдава да мислиш? Що си мисля, че това важи само за оригиналното съдържание на песента. Ако се ремиксне вече се променя крайния резултат.

http://www.bg-pravo.com/2010/10/3_2451.html

Ако се ремиксне от кой? То проблема започва още от самото изтегляне. А оригинално, както вече казах, със сигурност е изпълнението. Промяната на това авторско изпълнение, дали въобще е законна? Явно въртите и мъчите с останалите, да намерите вратички в закона и да оправдаете колежката. Не мисля че се получава успешно, въпреки получените харесвания на Вашите коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самия термин "Народна" трябва да ти говори много, ама много! Първо - това не е комерсиална музика, второ - няма институция, която да се грижи и занимава с издаване на всички тези творби, трето - музиката е кръчмарска и се лансира само за шоу програми и национални проекти: национално радио, национална телевизия, четвърто - думата "народен" означава "обществен". Точно пък фолклора не мисля, че подлежи за проследяване под лупа. Вярно, че се прави от талантливи хора, но според мен субсидиите за тази музика отдавна са изплатени и сега музиката в действителност си е баш "народна" за народа. Как те не е грях да лишаваш народа от музика, не знам? ;) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента ще бъде макс три кадъра, от там ми е синхрон от тържеството на хората, така, че не се чувствам крадец на авторски права от изпълнителя и.
П.С.
Изтеглих Internet Download Manager.
но когато пусна песента, не ми излиза да дръпна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се ремиксне от кой? То проблема започва още от самото изтегляне. А оригинално, както вече казах, със сигурност е изпълнението. Промяната на това авторско изпълнение, дали въобще е законна? Явно въртите и мъчите с останалите, да намерите вратички в закона и да оправдаете колежката. Не мисля че се получава успешно, въпреки получените харесвания на Вашите коментари.

Не е зле да прочетете линка, който съм постнал преди да се изказвате неподготвен. Още повече не ме познавате, че да твърдите, че съм "ЗА" интелектуалното пиратство, след като ползвам 99% безплатен или закупен легално софтуер. Така че по закон клеветата също е подсъдна. А и не се правете на светец, че при вас винаги всичко е било изрядно в това отношение. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма да излезем на един акъл. Отказвам се, да вземат мерки тези, които имат това право в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих Internet Download Manager.

но когато пусна песента, не ми излиза да дръпна.

Инсталирайте програмата. И затворете всички браузъри. Като отворите даден браузър, ще ви се появи лента със запитване за разрешаване на добавка. Вие трябва да я разрешите. Ако сте пропуснали, може да се наложи ръчно да я добавяте, което усложнява работата.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оff

1Force1-ти си един безобразен трол!

Като не можеш да помогнеш, що пречиш на жената и само бълваш гущери :mad:

пп.И да ми отговориш нещо въобще няма и да го прочета.

пп2.Дано успеете да помогнете на жената...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма да излезем на един акъл. Отказвам се, да вземат мерки тези, които имат това право в сайта.

Мерки за какво? Няма никакви нарушения, освен че радиото ни е споделило музиката си и ние също я споделяме с останалите. Пак повтарям - тази песен не е защитена и се споделя с обществото. Единственото нарушение може да представлява музикалния фон, за който питащата може да получи наказание и при трето нарушение й закриват акаунта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.