Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес превъртях играта Far Cry 3 и мисля да започна Far Cry 4? Та с тройката, нямах никакви проблеми играта беше тежка около 12 ГБ, но ми вървеше идеално, малко температурата на лаптопа стигаше до 65 градуса. Чудя се като започна четворката дали ще има някакви проблеми, и има ли вероятност лаптопа ми да се скапе нещо и да се налага да го нося на ремонт и да давам излишни пари за глупости. Ето това е лаптопа на който ще подкарам играта http://www.emag.bg/laptop-asus-f555ln-xo006d-s-dvujadren-intel-core-i5-4210u-1-7-2-7-ghz-4-gb-1-tb-sata-5400-rpm-nvidia-geforce-gt-840m-2-gb-free-dos-cheren-61888/pd/DFM75BBBM/ (само че 8 ГБ РАМ имам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги може да се скапи нещо, дори и лаптоп, с който никога не е играно. Относно играта ще кажа, че процесорът ти ще се товари повече, което ще означава и по-високи температури. Само че понеже идва зима, температурите може дори да се окажат по-ниски. Видеото ще се товари все толкова. Аз бих ти препоръчал, ако хващаш 60 фпс с някакви настройки на картината,  да пуснеш вертикалната синхронизация. Така ще разтовариш и процесор и видео. и изобщо това важи за всички игри. Иначе ненужно товариш компонентите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, ще попитам превъртелите играта тук. След като убия оня, как му беше името...играта би трябвало да свърши. Само че аз съм на половината, не съм отворил много неща, не съм изиграл много мисии. Какъв е смисълът да продължавам да играя? Естествено като ми написа авторите на играта и след това продължи нататък, се отказах. Зарязах играта. Та въпросът ми е, заслужава ли си да продължавам да играя? Честно, колкото е хубава графиката на тая игра, толкова необмислен е геймплея. Поне офлайн, че не обичам подобни игри да играя онлайн. Преди няколко месеца още открих всички способности и от няколко месеца просто следвам Златен път. Тъпо. FC3  бе къде къде по-добра и обмислена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледах тия DLC  и се позамислих дали да не взема някое...ама като знам какво правеха преди тия DLC  при Far Cry 2. 3,  нещо не ми се дават пари. А и това дето споменаваш в момента му искат 30 лева в STEAM. 

Но пък има една вероятност да почна играта на максимална трудност, да не се въртя много много по странични задания, да напредна колкото мога и чак тогава да преценявам кои задания да изпълнявам. Защото аз си отворих всички способности много рано и ми стана безинтересно да изпълнявам разни задания за карма и за XP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз като цяло рядко си падам по DLC-та и модове, но някак си това ми допадна и то доста. Иначе онази странната Far Cry 3: Blood Dragon я пропуснах с кеф...ще докара епилепсия и на здрави хора...Според мен пробвай това и ако ти допадне тогава го купи или изчакай да поевтинее в GOG. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.