Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Е това нали от твойте шотове съм резнал :blow out candles:

Ами това, което показваш за IE въобще не е от тях...

Погледни пак!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Посредствен сайт, всякаш сме 1994г, нито пък има амбиция да бъде ресурс. Освен "Аксонометрия" има диметрия и изометрия. За тях ни ред. Наблъсканите в ляво банери са чудесен начин да скапете сайта, про

Ми не позна точно от каде е темплейта.. Иначе е готов да...леко редактиран Абе.. мерси много за мнението

По добре да не ти казвам какво ми е мнението за сайта.

Публикувани изображения

Да бе верно. Разменил съм им местата това дето съм дал за ИЕ е от моя броузер демек оргиналдъ ФФ Публикувано изображение другото е от теб...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://mysticfm.hit.bg

ето това е най-новият ми сайт, дизайна е мой обаче искам да ви питам как да се покажат видеата които съм сложил защото не искат... моля Ви много ми е важно

А и вижте самото радио =Ь и то е мое =Ь

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно дизайна:

Сложи някакъв хедър. Оправи <title> тага.

Застопори навигацията, не трябва тя да се мести на различно място със всяка нова страница.

Редактирано от Митака (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправил съм title няма да слагам хедър защото такъв е дизайна, застопорил съм меню-то... при мене вече го няма този проблем =Ь Редакция: аа да само в началото меню-то се мести =Ь Редакция: Оправих го вече... а знаеш ли как мога да си оправя клипчетата?

Редактирано от ljubo (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора как да си оправя style защото не иска да излиза на всички

За чии ти е този стил.... В този линк дето си дал има нещо което на мен не ми харесва, а именно frame ти хубаво си му задал адрес ма ако и документ му зададеш няма да му е никак излишно демек http://IP/index.html друго решение е да ползваш по-добрия вариант <iframe>:

В хит.бг си правиш в индекса следното.

<div id="neshto_si">
<iframe src="http://IP/index.html" name="ime" frameborder="0" scrolling="no" width="100%" height="100%">
</iframe>
</div>
<a href="some_document" target="ime">Link</a>

и това го позиционираш в някои <div>, като му слагаш стилове в CSS-а

Редактирано от kolermo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе човек питам как мога да си оправя style защото м'у бутоните излизат някви точки и за това... а иначе т'ва за <frame> беше само опит да си го хоствам от вкъщи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе човек питам как мога да си оправя style защото м'у бутоните излизат някви точки и за това...

а иначе т'ва за <frame> беше само опит да си го хоствам от вкъщи...

Е аз откъде да знам за какво питаш, отварям линка и нЕма никой... гледам кода някакъв фрейм и си написах мнението.

Относно навигацията би трябвало да ползваш list-style: none; ..И още едно мнение да споделя, защо по дяволите използваш картинки за навигацията и то две. Ползвай списък в CSS-а и го форматирай с един hover, няма за какво да товариш с картинки... Ако не се сещаш за какво говоря ще ти напиша пример...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

остави.... оправих се....

Какво ще кажете за http://mgj2.hit.bg. Темплейта съм го свалял, но пък съм го променил доста.

Браво! добро сайтче =Ь
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А забележки по това имате ли (искрено се надявам да ми отговорите с едно главно "ДА") -> http://musicplace-bg.com

Още работя над него. Дори странициране на резултатите при търсене не съм направил... но скоро и това ще пусна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А забележки по това имате ли (искрено се надявам да ми отговорите с едно главно "ДА") -> http://musicplace-bg.com

Още работя над него. Дори странициране на резултатите при търсене не съм направил... но скоро и това ще пусна.

ми... трябва малка картинките да оправиш да го няма т'ва бяло около тях... друго... малко увеличи текста на ПРАВИЛАТА и т'ва е ... ако искаш помощ казвай ще помагам, смисъл със сайта а иначе най-вероятно ще качвам песнички =Ь

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами горе тази картинка е доста голяма, може да я смалиш със 100 пиксела примерно, защото основното при отваряне на сайта седи долу. бутончетета би трябвало да са горе и да се виждат първо те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Текстът в жълтото каре е изключително малък. Пробвай като зададеш променлива величина на размера на шрифта. Така при резолюция над 1280х1024 режеш половината посетители от четене на текста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Текстът в жълтото каре е изключително малък. Пробвай като зададеш променлива величина на размера на шрифта. Така при резолюция над 1280х1024 режеш половината посетители от четене на текста.

Е нали и аз казах така...

Вместо текста ти да е на 8 го направи на 11 така ще се чете перфектно =Ь

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами горе тази картинка е доста голяма, може да я смалиш със 100 пиксела примерно, защото основното при отваряне на сайта седи долу. бутончетета би трябвало да са горе и да се виждат първо те.

Мисля за нещо такова. Както и за нови раздели в самия сайт. Навигацията (след като направя разделите) ще е над полето за търсене и сайта като цяло ще се качи малко по-нагоре... засега съм го оставил така просто защото няма чак толкова съдържание и да не стои празен отдолу. Друг е въпроса обаче при пускане на едно търсене ... тогава се нагала скролиране.

Правих го под резолюцията, която казваш, но наистина проблема с правилата възниква (поне при мен) само под Safari. Ще оправя големината :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля за нещо такова. Както и за нови раздели в самия сайт. Навигацията (след като направя разделите) ще е над полето за търсене и сайта като цяло ще се качи малко по-нагоре... засега съм го оставил така просто защото няма чак толкова съдържание и да не стои празен отдолу. Друг е въпроса обаче при пускане на едно търсене ... тогава се нагала скролиране.

Правих го под резолюцията, която казваш, но наистина проблема с правилата възниква (поне при мен) само под Safari. Ще оправя големината :)

Така е СУПЕР! ;) Ако направиш и текста на правилата да е Trebuchet MS направо ще стане перфектно! ;);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислех нещо и за Вердана ама ... засега това ми изглежда добре... леко вън от стандартните гладки глеозтии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислех нещо и за Вердана ама ... засега това ми изглежда добре... леко вън от стандартните гладки глеозтии.

Пробвай да видиш... според мен той е нещо м'у Вердана и Comic Sans MS, мен лично ми харесва много!

Trebuchet MS не е от най-универсалния и предпочитан шрифт за уеб дизайн...

ПРАВ СИ!
Не е най-универсалния, но ще изглежда малко по-представително... тази Вердана изглежда малко не на място...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Trebuchet ползваха едно време в блога на Miranda IM и изглежда доста добре, защото височината спрямо ширината на буквата е по-голяма. По-лесно четим е. Вече е отделе въпрос, че буквата "А" е бая грозна ;) много остра е горе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.skype-news.net/bg/

Това ще е бг версията. Има само начална страница и то недовършена.

Ще помоля да да давате мнения и съвети относно дизайн, места на рекламите, текста и каквото се сетите.

Точно над чат бокса ще има две адсенсчета 125х125, под чат бокса може да има реф линк на адсенс+ някой друг линк или малко банерче(не адсенс), в footer-а - платени линкове може би, и още едно банерче(предприемач), в дясно от Последни Новини и За сайта - адсенс 160х600.

Най-горе д дясно от СкайпНовини логото ще има меню сега се опитвам да го направя(имам проблеми с CSS, ако някой иска да ми помогне с проблема

ТУК ! )

Благодаря за отделеното време Wink

Копирах си поста от ТУК дано не е проблем за форума :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както вече казах в един друг форум, дизайнът няма нищо общо с цветовата гама на Skype.

И моля следващия път да използваш търсачката преди да пускаш нови теми. Трябваше да слея твоята с тази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване