Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Е познай на кой е?

имаше няколко бъга в дизайна и за т'ва го обравих иначе темплейта съм го качил аз!

За това не исках пари на собственика който го поиска...

Ще кажа на собственика за хедър-а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Посредствен сайт, всякаш сме 1994г, нито пък има амбиция да бъде ресурс. Освен "Аксонометрия" има диметрия и изометрия. За тях ни ред. Наблъсканите в ляво банери са чудесен начин да скапете сайта, про

Ми не позна точно от каде е темплейта.. Иначе е готов да...леко редактиран Абе.. мерси много за мнението

По добре да не ти казвам какво ми е мнението за сайта.

Публикувани изображения

Горното меню ли? Или това долу?

Горното меню...

Хубаво е, но доста високо и сваля хедъра много надолу, а оттам и всичко останало...

А иначе хедъра като за сайт посветен на игра не е голям... Поне според мен...

Редактирано от idiabg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок! Когато го засеча в скайпа ще му кажа ... =Ь Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз ся си прая сайт с Web Page maker ама почти не ползван готовите му неща сам с HTML надявам се че до 2-3 дена ще е готов.Искам нещо само да ви кажа...не ви трябват Opera,Internet Explorer или др фъшливи програми..ТЕГЛЕТИ СИ MOZILLA FIREFOX---НАИ БЪРЗИЯ БРАУЗЪР!!!! НЯМА ГРЕШКА!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Трудно ще се разминеш без критика, ето и моята, ако не ти харесва и изтрии нали ти си шефа :) Първо отвратителна комбинация на цветове, използвал си възможно най-много десени на еднородов цвят. Второ никаква симетрия Трето лошо форматиран текст Четвърто много не довършен. Липсва ясно изразено тяло и липса на футер ( не че е задължително), но в твоя случай трябва раздвижване... И така, ако искаш конкретни предложения мисля трябва да го позавършиш и тогава да се коментира...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Wind ефект на текста на главата нещо не сапътства самоя дизайн, цветовете наистина са малко... банални, скучни, еднородни... вкарай както каза Kolermo малко раздвижване, сложи ако искаш на места малко бяло, малко синьо-зелено.... и нека да има фуутър, че тялото е някак си незавършено... Пробвай различни варианти и показвай тука, ние ще коментираме :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Мнението Ви за:

Публикувано изображение

Приемам само конструктивна критика,не обиди и претенции.

Благодаря за вниманието.

Ъ? Това на Word ли си го правил ?! :clap::):rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Аз и партниора ми - S_Soul пуснахме нов музикален портал. Моля разгледайте го и изкажете мнение. Когато го разглеждайте - моля Ви гледайте повечко функциолналността на сайта. Ето го и него:

http://life-rhythm.com

Ето Ви пример и с моя профил:

http://morkov4o.life-rhythm.com/

Ето и на един от потребителите:

http://winamp.life-rhythm.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре! От страна на функционалност ми харесва. Предполагам админ-панела е доста добър :clap: И има много функции което е най-доброто. Единствената забележка ми е към дизайна и най-вече за шрифта. Махни го тоя Times New Roman въобще не пасва иначе другото е добре и като дизайн, но забелязвам че не са оптимизирани снимките и зарежда бавно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, тук на първо време виждам един много, ама много гаден шрифт. Пробвай "Verdana" или "Trebuchet MS", ако искаш нещо по изострено. Намали буквите на това меню и поне направи един onmouseover да се вижда, че минаваш с мишката през тоя бутон :speak: Иначе малко накъсано ми стои, незнам защо, но като цяло ми харесва. Мисля, че промяната на шрифта ще има голям ефект. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен е сайта и доста нестандартен. Само дето никаква информация почти не можеш да получиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам мнение за електронното училище, което правя в момента е още в начален етап под Alpha версия, но кажете какво мислите:

За сега съм към привършване на секцията "Уроци". В нея учители и админи ще създават писмени уроци, свързани с учебния материал. Всеки урок ще се състои от: клас, предмет, автор, заглавие, основен текст, основна снимка, неограничен брой допълнителни снимки и връзки към други статии.

Скрийшотове:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам мнение за електронното училище, което правя в момента е още в начален етап под Alpha версия, но кажете какво мислите:

За сега съм към привършване на секцията "Уроци". В нея учители и админи ще създават писмени уроци, свързани с учебния материал. Всеки урок ще се състои от: клас, предмет, автор, заглавие, основен текст, основна снимка, неограничен брой допълнителни снимки и връзки към други статии.

Скрийшотове:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Харесва ми!

Аз отворих и сайта и много ми хареса, хареса ми свежия дизайн и особено идеята за кламери в дясно на сайта!

Браво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано от тези скинове няма никакъв смисъл. Дизайна, който сам си си направил е много по-хубав. Лошото е, както ти казах по-горе, че няма никаква информация в него. За текста си използвал много тлъст шрифт (Impact). Той не е удачен за текстове. Той по-скоро върви за заглавия и плакати. И тези текстовепод сайта... защо не ги вмъкнеш в самия дизайн? хахах сега видях, че си объркал - Aplex Desing 2007. Виж точно как се пише

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано от тези скинове няма никакъв смисъл. Дизайна, който сам си си направил е много по-хубав. Лошото е, както ти казах по-горе, че няма никаква информация в него. За текста си използвал много тлъст шрифт (Impact). Той не е удачен за текстове. Той по-скоро върви за заглавия и плакати. И тези текстовепод сайта... защо не ги вмъкнеш в самия дизайн?хахах сега видях, че си объркал - Aplex Desing 2007. Виж точно как се пише

Мерси че ме поправи,също така и за бързия отговор. :angry:

Дай малко инфо. какво да сложа в сайта?Skype:ipod.nano.black

Редактирано от aplex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да сложиш в сайта? По принцип човек като прави сайт, преди това има идея за какво ще бъде той. Ако е твой личен сайт, сложи информация за себе си или каквото мислиш, че ще бъде интересно на евентуалните посетители.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе сложи си тоя най-семплоя дизайн. Махни ги тея найкове и айподове. На пример на мен ми се повдига като видя 70% от продуктите на пазара копират iPod. Та чак да му се доповръща на човек. НЕ че дизайнерите на епъл не са си свършили работата, ама такова боготворене.... Има един от твоите скинове, който е черно и оранжево и има бутони от ляво. Е той е най-добър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз скиновете сам ги сложил, на някои ако му омързни се един и същ скин да използва другия. Иначе мерси за вниманието което ми обърнхте и за съветите които ми дадохт е. :super: A питам ако някои знае как се прави например аз влизам в сайта и искам винаги когато влезна да е скина който сам избрал преди как се прави? Също така искам да знам как се прави да има раздел X option там да има работи които да се теглят и да посетителите на сайта да могат да се регистрира,да имат снимка,3 имена,инфо за тях и парола. :slap1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване