Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Става, забавен е, но това отровно зелено направо ми бърка в роговицата на окото...

И на мен не ми харесва особено зеленото, но ми трябваше второ мнение;):):wors: мерси:wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Посредствен сайт, всякаш сме 1994г, нито пък има амбиция да бъде ресурс. Освен "Аксонометрия" има диметрия и изометрия. За тях ни ред. Наблъсканите в ляво банери са чудесен начин да скапете сайта, про

Ми не позна точно от каде е темплейта.. Иначе е готов да...леко редактиран Абе.. мерси много за мнението

По добре да не ти казвам какво ми е мнението за сайта.

Публикувани изображения

махнах го тва "Гадно" залено, и сложих по-бледо:) дано сега Ви харесва повече:)Чакам още мнение моля:):):)

А това зелено в дясно за какво е?

Редактирано от algrab (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

А ето го и сайта: www.cc-vending.net. Не се изненадвайте, че индекс страницата е съставена само от една картинка, защото клиента така искаше. Опитах се да обясня, че нито изглежда добре, нито е добре за СЕО-то, но кой ме слуша... Всички изображения са мое дело icon_smile.gif

Чакам коментари и предложения. Айде много поздрави от мене icon_wink.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не е зле. Лично на мен цветовете страшно ми допаднаха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

А ето го и сайта: www.cc-vending.net. Не се изненадвайте, че индекс страницата е съставена само от една картинка, защото клиента така искаше. Опитах се да обясня, че нито изглежда добре, нито е добре за СЕО-то, но кой ме слуша... Всички изображения са мое дело icon_smile.gif

На мен ми харесва.Да те питам това Цена: 0 лв. да не значи че се подаряват,ако е така давай бързо една.Иначе браво за сайта. ;) Редактирано от betoveni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Дизайна не ми допада кой знае колко :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си кажете мнението за функционалността на този сайт: http://www.pmg-blg.com

Правя го вече 3 месеца и е почти готов. Само електронен бележник трябва да се направи и английската версия да се направят файловете, което е лесната работа. Акцентът е върху онлайн училището и всички свързано с него в този раздел на сайта. Регистрирайте се свободно като ученици (само надейте правете излишни профили на учители и администратори, т.к. няма да са активни без да има дам потвърждение).

Редактирано от m_sharky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отзива, макар да не питах за дизайна, а за функциите на сайта. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На http://www.pmg-blg.com/rakovodstvo.php - рекламите долу (легналите) ми излизат на нивото на последната новина ... и сайта се разпъва. Браузър - Опера :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията за бъга. Opera-та не е зачела параграфа правилно, но вече е ок. А за ИП-тата не виждам какъв е проблема ? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК ама то е само галерия с 2 надписа от долу.... направи го малко по-пълно... иначе добре... нямам препоръки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето вижте този сайт. Вчера го направих и ми отне около 1 ден.

Редактирано от complex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://lightrush.googlepages.com/index.htm

Айде и от мен един - това е училищен проект за ревю на софтуер. Трябва да се ползват само прости HTML tags, и поне 1 стр. да е правена на редактор. Няма никакви супер технологии, но за целта може би стига. Идеи приема, но имате 1 ден да кажете мнение. :sobbing: След това ги събират.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом трябва да е нещо просто... така е добре... нямам забележки освен фона... по-добре го направи нещо не чак толкова отровно =Ь

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята забележка е в това, че изображенията са по-големи и изкуствено смалени което спестява правенето на допълнителни thumbnails но пък товари зареждането на тази проста страничка. Сигурно изображенията не са инали оптимизация за WEB през Photoshop.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам много се е развила тази тема а аз още не съм пуснал и моята малка страничка.. не е нещо голямо но пак искам да чуя и вашето мнение както за това как изглежда така и за идеята : ) ето я и нея - цък . Идеята е да можете да слушате радио директно от там без да трябва да сваляте нищо.. приятен ден : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам много се е развила тази тема а аз още не съм пуснал и моята малка страничка.. не е нещо голямо но пак искам да чуя и вашето мнение както за това как изглежда така и за идеята : ) ето я и нея - цък . Идеята е да можете да слушате радио директно от там без да трябва да сваляте нищо.. приятен ден : )

Хубав е сайта и идеята! Поздрави!

Може ли един въпрос? Флаш плейъра за радио от къде го взе че и на мен ми трябва такова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

честно казано не помня някъде из Google го намерих но не помня точно какво бях писал.. ако ти трябва пиши ми на лс ще ти го дам няма проблеми : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми дизайна, яко си съчетал цветовете. Направи си headara да ти е линк към index-а :) малко, но пък професионално ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване