Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

TheTOPLANER    0

Така историята ми е следната : От 3 години си харесвам момиче от моя клас - на 13 сме и 2мата.Нямам смелоста да я попитам да сме нещо повече от приятели,защото съм обеден,че не ме харесва ... 1 - не ми е от компанията : 2 - харесва си по големи момчета и 3-то мисли че съм ,,дебел,, - А според мен съм нормален - 13 г , 165 см , 55 килограма - та въпроста е следен : има ли начин да я накарам да мисли по друг начин за мен :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пускай я, да пасе.....Занимавай се, само с момичета, които те харесват и живота ти ще бъде много по-лесен :whist:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    onogondur    3107

Горното мнение е съвсем вярно.

Пък и наблегни на уроците,можеш само да спечелиш.

Каквото е писано,ще си дойде само,без усилия от твоя страна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    hlevoust    13916
    преди 5 минути, TheTOPLANER написа:

...та въпроста е следен : има ли начин да я накарам да мисли по друг начин за мен :?

Като за начало можеш да убиеш 2-3 змея, а с главите им в кабриото да направиш някой и друг дрифт по чаршията. После ѝ подаряваш някоя джунджурийка, например пръстен с диамант колкото ябълка и си ОК!

Ако не ти се точат мечове, забрави я и си намери момиче, дето те харесва, със сигурност има поне едно около теб. А и на 13 години да разсъждаваш върху особеностите на женската психика... има време за това.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    NerdyBurdy    14

Ами. няма нищо лошо да и пишеш във Фейсбук. Можеш да си измислиш някаква причина за да и пишеш. Например може, да я питаш какво ви е домашното по няой предмет, защото си забравил да си запишеш, и след като ти отговори просто продължи разговра със нещот от сорта на: "Благодаря, а ти какво правиш иначе " ?

Като, цяло няма нищо срамно, да показваш интерес към някое момиче, само гледай да не станеш досаден и да се натрапваш.
    Много важно, гледай постоянно да флиртуваш и с други момичета, които те привличат стига да е общо това влечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    TheTOPLANER    0

Опитвал съм и така но 2пъти ми писа ,, не ми пиши никога повече !!! ,, .... Не съм досаждал просто я питам за домашното кп и т.н не е кой знае какво а ме отряза така ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    NerdyBurdy    14

Еми, тогава спри да се занимаваш с нея, явно в момента нямаш шанс да стане нещо между вас. Като казвам спри да се занимаваш даже не я поглеждай. И недей да се филмираш, че е края на света това или нещо друго. Игнорирай я забавлявай се и се радвай на живота, флиртувай с други момичета. 

Можеби по нататак, след известно време ще имаш шанс, но сега не е момента. Сега е време да си айляк и да се забавляваш. Също така почни да тренираш, върви да бягаш лятото и на лостове да ходиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитах се, да отговоря кратко, но явно ще трябва да обясня, малко по-дълго....

Никоя жена, не заслужава, чак толкова внимание и тръшкане, ама никоя!!!! Особено в такава ранна възраст, когато човек се влюбва и разлюбва по 10 пъти на ден. Колкото и да ти се вижда привлекателна, си е просто една кифла, с голямо самочувствие, обикновено без никакво покритие. Винаги е имало "вървежни", "средна хубост" и "невървежни" момичета....Като тия "вървежните" са най-лошия избор, повярвай ми. Едно, че постоянно ще ти слагат рогца, защото им е в природата, другото, че едва ли ще издържиш, на капризите им, а да не говорим, че в това, което би трябвало да правите, когато сте малко по-големи, обикновено са пълни дървета.

Насочи се, към някое моме, което те харесва. Хич да не ти пука, че няма да е секссимвола на училището. Ще се изненадаш, че дори и с наглед по-невзрачно момиче, можеш да изживееш, много приятни мигове....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Black Power    3696

Ми, ако не те харесва, то няма как да я накарш да те хареса!

Момичета много и коя от коя по - хубава! Чат ли си? :)))

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз съм влюбен в едно момиче и тя беше влюбина в мен но вече е влюбина в друк и незнам как да си я върна много я обичам :mark::mark::05::05:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    dr.dechev    364
    преди 6 часа, Dancho Rangilov Atanasov написа:

аз съм влюбен в едно момиче и тя беше влюбина в мен но вече е влюбина в друк и незнам как да си я върна много я обичам :mark::mark::05::05:

Научи български език, 7-8 грешки на един ред са много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ignatoff    9

Не се занимавай тогава с тая отиди в залата и за около година живота и самочувствието ще ти се оправи. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Black Power    3696
    преди 4 минути, Ignatoff написа:

Не се занимавай тогава с тая отиди в залата и за около година живота и самочувствието ще ти се оправи. :)

И кво разпраааш! Много мускул и малко акъл! Ще се лепят много парцалани и малко истински момичета ! М, даааа!!!!

Баш това е начина - съгласен :no-no:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ignatoff    9

Кой е казал да забравя и за науките.Казах просто вместо да се занимава с няква,с която няма никакъв шанс да отиде да си тренира,щом смята,че е дебел.След 1 година усилени тренировки да видим дали няма да го хареса тази ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Black Power    3696
    преди 10 минути, Ignatoff написа:

Кой е казал да забравя и за науките.Казах просто вместо да се занимава с няква,с която няма никакъв шанс да отиде да си тренира,щом смята,че е дебел.След 1 година усилени тренировки да видим дали няма да го хареса тази ;)

Никога не се търчи по момиче особенно ако тя дава "заето".  Никакви усилия не си заслужават още повече, че момимета има много! Всеки ще намери своето момиче когато му дойде времето, та бил той дебел, слаб, мускулест, глух, куцащ ..............

Инак, спрямо спортовете и хобитата нямам нищо напряко, но стига да не са фиксидея, култ!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Благой Великов
        Преди всичко останало искам да се извиня предварително, ако това не е мястото на тази тема ... 
        Станах свидетел на много интересен трик с карти. Ако някой може да го обесни да го направи, да можем и ние да се възползваме от това хихи. Значи трика, който наблюдавах е следния:
        Едно момче накара момичето да си извади телефона каза, че трябвало телефона да е iphone  защото не се получавало ама аз се съмнявам в това, защото той беше видял, че тя е с такъв телефон и искаше да направи номера на нея. Тъй, накара я да си включи калкулатора и каза да напише едно трицифрено число, след това още едно и още имаше, обаче не съм сигурен колко точно. Избора е абсолютно неин. Каквито числа иска тях пише. Накрая след като получи отговара и каза да звънне на този номер, а това беше неговия телефонен номер :О Хах. Ако някой знае как се прави нека обесни. 
      • от Виолет
        Момиче съм, за първа кола искам да е не много голяма, да е практична и залагам на това да е немска, което ме спира на audi, bmw, mercedes, vw .. Моделите, които ми харесват са Bmw 320, Audi A4 и VW Passat .. какво мислите и какво друго бихте ми препоръчали? А да и цената да е до към 7 000лв.
      • от TheTOPLANER
        На 13 съм,тя 14.Аз 7 тя 8 клас... Как да и предложа да станем гаджета?и 2та се харесваме но просто нз .. По фейсбук е детско,а не знам как точно да го направя.Не,че ме е срам но не знам какво да каза ... ПОМОЩ 
      • от The King of Darkness
        Аз съм Методи и си търся гадже с което да общувам в интернет: Facebook,Skype и т.н.
        Ако някой иска да сме гаджета дори и само по компа пишете ми на фб (Ще ви дам на лс) и на Skype-(Impossiblecho the killer)Търся си приятелка на 10 на 11 или на 12.. Понеже ме е стах да давам много инфо в темата защото всеки може да види кога съм роден и т.н просто ме е стах .Затова ми пишете на vbox7-anonimen_150 и Facebook ше ви дам на лс споменах защо по-горе.Искам приятелка защото моите приятели си имат а аз нямам реших да напиша тема тук, знам ,че някои хора ще ме сметнат за пълна откачалка но това е истината чуствам се самотен. Ако някои иска да си пишем и да се опознаем да ми пише дадох ви скайп-а си и вибокс-а си .Пишете ми на лс в kaldata.com и ще ви напиша Facebook-a си .Това е което искам да кажа .Моля на момчетата които четат това да не коментират .Ако някое момиче също си няма приятел моля да коментира.

Благодаря.Бързах нямах време съжалявам ако имам допуснати правописни грешки.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.