Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ми помогнете с избора на телефон избрал съм някои модели но не мога да реша: Le 1S; Meizu MX5; Meizu MX4 ili pro ;iphone 5 ili 5s; приемам и предложения до 800лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага се сещам за G4. Това с батерията е малко трудно да се изплълни, при нормално ползване може да издържи ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едни предложения от мен : Samsung Galaxy A5 2016 , LG G4 , Samsung Galaxy A8 , Sony Xperia Z3+ разгледай тези смартфони в youtube и който ти хареса го взимай ! 

Но както каза колегата niki292002 LG G4 е най-доброто решение в този бюджет и за вашите изисквания :)  

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, niki292002 написа:

Веднага се сещам за G4. Това с батерията е малко трудно да се изплълни, при нормално ползване може да издържи ден.

Ти кога ползва G4?
При много здраво натоварване изкарва деня, а при нормално ползване два дни са налице.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е доста добро CAT S40 със IPS дисплей и доста здрава изработка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Иван Иванов петков написа:

Искам да ми помогнете с избора на телефон избрал съм някои модели но не мога да реша: Le 1S; Meizu MX5; Meizu MX4 ili pro ;iphone 5 ili 5s; приемам и предложения до 800лв.

А за xiaomi какво мишлиш ? На 24 излиза Mi5 но още не е съвсем ясна цената.

Ако не ти пречи че е китаец ти предлагам да хвърлиш едно око на Редми ноут 3 с qualcom snapdragon 650 продава се за около 500лв. Метален, добра камера, отлична батерия, над 70 хиляди точки в антуту.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, algor написа:

Ти кога ползва G4?
При много здраво натоварване изкарва деня, а при нормално ползване два дни са налице.

Гледах коментари и подобни, казват, че изкарва ден. Значи това е в плюс на автора. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам Xiaomi Mi 5, Mi4 зависи кой го има в БГ :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5S-а има да кара още две години минимум.
Все още се поддържа 4S, който излезе през 2011та, 5тицата излезе през 2012та, а 5S през 2013та.

Ако автора на темата реши да си вземе 5S, може да е спокоен за следващите поне 2 години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам LG G4,аз лично съм с такъв и за сега кара ден и половина с едно зареждане при нормално ползване. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с батерията не го разбирам - имате по 1К за телефон, нямате 60-70 лева за оригинален и качествен powerbank примерно на APC (малко по-скъпи) или пък на Xiaomi.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела на Xiaomi (10000mAh) е 30 лева с доставка. Аз имам по-стария модел 10400mAh и ми зарежда 3-4 пъти телефона. (S4)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Модела на Xiaomi (10000mAh) е 30 лева с доставка. Аз имам по-стария модел 10400mAh и ми зарежда 3-4 пъти телефона. (S4)

Къде я има за 30 кинта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, VipKokata написа:

Къде я има за 30 кинта ?

Цък.

Аз моята я спечелих за 3$ на търг в Ebay и не ми дреме много дали е оригинална. :ph34r: (не е, ама работи)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, ayo1337 написа:

Ето едни предложения от мен : Samsung Galaxy A5 2016 , LG G4 , Samsung Galaxy A8 , Sony Xperia Z3+ разгледай тези смартфони в youtube и който ти хареса го взимай ! 

Но както каза колегата niki292002 LG G4 е най-доброто решение в този бюджет и за вашите изисквания :)  

az mislq da go poracham ot nqkoi ot kitaiskite saitove.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Иван Иванов петков написа:

az mislq da go poracham ot nqkoi ot kitaiskite saitove.

Ти нещо не си добре ? Пример ти давам : Приятел си взе от български сайт Sony Xperia M4 Aqua на 389 лева чисто нов и на 2-рия месец се наду батерията и се разпори като риба ? Евтиното не винаги е качествено !!! Отиди в голяма верига магазини там имат най-малко проблеми ! Аз до момента от Технополис съм купил 5 телефона и никакви дефекти и тем подобни ! Сам си прави изводите :)  И не само телефони съм взимал от там и лаптопа ми и периферия и слушалки всякакви и много много неща и всичко е перфектно ! А и не мога да разбера какво харесвате на китайските телефони ? Копират големите марки по дизайн и по доста други неща , за менюто и е страшна манджа с грозде някакво децко просто ужас ... Сам си прави изводите от българските сайтове където е доста по евтино от големите магазини за какво става на въпрос а да не говорим за китайските ! Има доста хора които попадат на качествени покупки от такива сайтове но това е късмет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ayo1337 написа:

Ти нещо не си добре ? Пример ти давам : Приятел си взе от български сайт Sony Xperia M4 Aqua на 389 лева чисто нов и на 2-рия месец се наду батерията и се разпори като риба ? Евтиното не винаги е качествено !!! Отиди в голяма верига магазини там имат най-малко проблеми ! Аз до момента от Технополис съм купил 5 телефона и никакви дефекти и тем подобни ! Сам си прави изводите :)  И не само телефони съм взимал от там и лаптопа ми и периферия и слушалки всякакви и много много неща и всичко е перфектно ! А и не мога да разбера какво харесвате на китайските телефони ? Копират големите марки по дизайн и по доста други неща , за менюто и е страшна манджа с грозде някакво децко просто ужас ... Сам си прави изводите от българските сайтове където е доста по евтино от големите магазини за какво става на въпрос а да не говорим за китайските ! Има доста хора които попадат на качествени покупки от такива сайтове но това е късмет !

А ти изобщо виждал ли си китайски телефон, че да коментираш ? Когато хванеш в ръцете си Meizu MX4 или Xiaomi Redmi Note 3 Prime тогава ми говори! А и в големите магазини надценката е 200%.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Иван Иванов петков написа:

Щом приемате предложения до 800 лева, аз Ви препоръчвам   HUAWEI P8 директно от български магазини - без поръчка, без доставка. Какво повече от това? Прочетете малко повече за модела или отидете във Виваком и обстойно разгледайте и опитайте модела на място. Това е едно добро решение, ако ме послушате.  Линк:  http://www.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще предложа нещо малко по-евтино от бат Стефчо.

http://www.gsmarena.com/huawei_honor_7-7269.php Honor 7 и аз съм му хвърлил око!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип от тази фирма има няколко модела, които би било редно по обстойно да се прегледат(мое мнение) Още повече, че последният флагман се оказа отново техен (за първото тримесечие на 2016  MATE8) Това не са телефоните на китайците от 2010 година, а модели съвсем в крак с времето си покриващи отлични технически характеристики и цена, далеч по удобна от тъй наречените "световно" известни фирми. Само след месец излиза и новият им  P9.  Разбира се, трудно е човек да сменя всяка година телефона си, но това е едно съвсем добро предложение, което ще присъства и на българския пазар. И отново казвам. Изразявам лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, niki292002 написа:

А ти изобщо виждал ли си китайски телефон, че да коментираш ? Когато хванеш в ръцете си Meizu MX4 или Xiaomi Redmi Note 3 Prime тогава ми говори! А и в големите магазини надценката е 200%.

хващал съм доста китайчета и единствено lenovo горе долу не копират по изработка и външен вид казах горе долу не всичките им модели ! Какво да хващам просто параметри нищо друго не ги интересуват китайчетата то си личи толкова евтино за зверски параметри ? За мен китайчетата са тези Huawei и Lenovo ! Не съм казал че са лоши и другите китайчета но просто на мен подчертавам на мен менюто на meizu xiomi и повечето са манджа с грозде грам не ми допадат :)  

преди 9 часа, icekiller написа:

Това с батерията не го разбирам - имате по 1К за телефон, нямате 60-70 лева за оригинален и качествен powerbank примерно на APC (малко по-скъпи) или пък на Xiaomi.

Чакай малко сега точно обратното ! Ще даваш по 1к за телефон който ти си го избрал и нали ще гледаш да ти задоволи всички нужди ? Ако не ти държи колко трябва и искаш защо даваш толкова много пари ? Ето ти пример с мен : Купих си следното телефонче - Sony Xperia Z3 Compact исках малък , водоустойчив , да влизам в facebook и instagram , и най вече да ми държи батерията по 3-4 дена при нормална употреба и получих повече от това което исках ?

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.