Премини към съдържанието
str50

навигация за андроид

Препоръчан отговор

Sygic или IGO,но бих ти препоръчал сиджика.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, str50 написа:

Имах предвид с офлайн навигиране 

Navigon-а е офлайн... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Navigon. Куриозна случка със Sygic-a: клатя се аз по дупките между някакви пловдивски селца, на телефона работи Sygic. Стигам аз до един черен път, излизащ от някаква царевична нива, и Sygic-ът ми казва: "Сега завийте наляво". По черния път, демек... Това с обновени карти. Navitel пък се опита на два пъти да ме вкара в по път без изход, като твърдеше, че точно оттам трябва да мина. Иначе това са трите най-добри според мен (iGO не съм пробвал). Личната ми класация:

1. Navigon;

2. Sygic;

3. Navitel.

Изключи връзката с интернет от настройките, която и да си избереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Навитела съм го отписал още преди две години.Навигона не съм го пробвал,в момента съм със суджука,до сега не съм имал оплакване от него.Единствено съм със картите на Here,а не със неговите на TA.Доста добре се държи,няма ядове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм, аз ползвам Here от време навреме  и съм сравнително доволен. Навигон по -добре ли е от Here ? Платена ли е ? Автора ако  може да ме извини, че се набърках в неговата тема. Може да му е полезен моят въпрос :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпросът е доста неясен, но ако се има предвид безплатна с чисто сърце мога да предложа here. Има офлайн режим с предварително изтегляне на карти и гласове/внимателно с това щото само последната засега карта на България  е близо 270мб/. На колкото хора съм я показал са все доволни, аз също често я ползвам.

От платените използвам Igo.

Редактирано от stanpet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

HERE Maps -      По - подробна от Сиджика, поне за България върши повече работа! И след всеки ъпдейт, все повече опции ! Даже са оправили българската гласова асистенция. А сега и се добавили HOME бутон, за автоматично навигиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, mititaki написа:

HERE Maps -      По - подробна от Сиджика, поне за България върши повече работа! 

Дрън-дрън :angry: . Двете навигации ползват едни и същи карти, след като Here купиха NavTeq.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно , Навигон е платена и не може да се каже коя е по добра без да се дефинира какво е по-добра . Държава, континент за работа и т.н . ориентирах се , благодаря :15:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 27 минути, Wankata написа:

С Here, де. Потърси летище "Пловдив", да видим какво ще открие. :)

Имам вяра в HERE. ;)

http://prikachi.com/images.php?images/846/8618846O.png

Точно там където го намира и GOOGLE

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zMzAMfn9wXFU.kkvmXmOqa4UQ&hl=en

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, при мен тогава не щя. Сега очевидно са обновили картите. Та се наложи да карам по стария изпитан метод - по табели и карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 39 минути, RudeBoy написа:

Дрън-дрън :angry: . Двете навигации ползват едни и същи карти, след като Here купиха NavTeq.

Ама тъп ли си или си чешеш езика ?!? 

Да всички знаем, че Финландците (Nokia) купиха картографската услуга през 2008 г. от Navteq ! А през 2012 името на новата марка за навигация е HERE Maps.

Sygic: GPS навигация & Maps за Android се захранва от TomTom Maps . A сега вече може да ползва и карти на Here-navteq !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип отдавна могат да се ползват картите на навтея,понеже навигацията на суждука за камиони използва именно навтея карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В кои папки на телефона са файловете с картите на Here Maps? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва да заместиш оригиналните карти на Tom Tom със тези на Here,във maps папката трябва да се заместят картите и wlc-то,заедно със content файла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Here и CoPilot

копилота ти дава да дръпнеш безплатно една карта и на мен е достатъчна Балкани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, rostislaf написа:

Here и CoPilot

копилота ти дава да дръпнеш безплатно една карта и на мен е достатъчна Балкани

Here ти дава да изтеглиш колкото искаш карти! И в Here няма Блакани, има България

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента съм на път из Чирпанския край. Качих Here да я пробвам пак... Е... Тая кака знае "наляво", ама още не е научила как е "надясно" на бългаски. "Завийте наляво" и "Завийте -". На един прелез искаше да завия "-",но да се придържам вляво... Иначе не се държи толкова зле.

tmp_25199-20160213_145308877330708.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.