Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте , животните са моя голяма страст . Назнайвам , някой други нещица за тях ... С удоволствие бих дискутирала проблеми с вашите любимци и заедно да достигнем до най-добро  решение на проблемите :P

12745491_1750110905224480_5467467912368445080_n.png

Редактирано от Марияна Тенева (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да дресирам мачока на съседката, да не влиза като види отворен прозорец или вратата на гаража ?
Една доза нембутал как би я пийнал с кеф ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече имаме тема ей тука, също така форума има и търсачка

преди 10 години създадена тема си имаме

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.03.2016 г. at 16:07, Белгиеца написа:

Как да дресирам мачока на съседката, да не влиза като види отворен прозорец или вратата на гаража ?
Една доза нембутал как би я пийнал с кеф ?

Ако го приемеш за равен и му обясниш нещата, не само няма да ти влиза, ами и ще те пази отпред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, miro20 написа:

Ако го приемеш за равен и му обясниш нещата, не само няма да ти влиза, ами и ще те пази отпред.

Ама проблемът с мачока е, че той не ме приема за равен бе.
Един ден сме спрели на 2 метра пред вратата на гаража с колата и говориме с сина ми вътре в нея. Мачока идва от двора да другата съседка, влиза в моя и без да е разбрал че сме в колата се доближава да я подуши на какво мирише предната броня. Еми натиснах клаксона и той потскочи от изненада, след което отиде да ми препикае каменната стена на гаража, демек да се знае че това било негова територия. Моята къща била негова, така лъже мачките от квартала, мачокът гаден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо позитивно във всичко описано от теб.- Той тне ти е враг..

Поговори с него , обърни му повече внимание, не му пречи, дай му да разбере какво искаш , и всичко ще е наред.

Въпрос на отношение .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което искам аз е някой съсед да си хвърли по неговия двор едни "бонбончета" дето са предвидени за плъховете, па мачока да си хапне от тях.

Щото аз гледам да не се карам със съседките, та не трябва да правя нищо срещу гадните им мачки, дето ми серат из двора.
Абе добрата мачка е мъртвата мачка, няма какво да се лъжеме. За псетата мисля същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.04.2016 г. at 23:04, Белгиеца написа:

Ама проблемът с мачока е, че той не ме приема за равен бе.
Един ден сме спрели на 2 метра пред вратата на гаража с колата и говориме с сина ми вътре в нея. Мачока идва от двора да другата съседка, влиза в моя и без да е разбрал че сме в колата се доближава да я подуши на какво мирише предната броня. Еми натиснах клаксона и той потскочи от изненада, след което отиде да ми препикае каменната стена на гаража, демек да се знае че това било негова територия. Моята къща била негова, така лъже мачките от квартала, мачокът гаден.

Че ти как искаш да е твоята къща твоя територия? Препикал ли си я? Ако не си го направи там дето бележи мачока. Като дойде го гониш и пак препикаваш своята територия и ще го правиш редовно и на различни места. Това е езика на животните - гониш и препикаваш своята територия. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той знае само човешкия език - кат' ми пречи нещо го прегазвам, мачкам, убивам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, rostislaf написа:

Той знае само човешкия език - кат' ми пречи нещо го прегазвам, мачкам, убивам...

Не става така, после съседката ще ми се разсърди. Съседът може да го устойва да не му се мотат 2 мачки из краката, ама съседката много си ги обича.

Аз не съм против мачките й да ме пазят от мишки, само ми пречи като почнат да влизат като видят отворена врата или прозорец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Белгиеца написа:

Не става така, после съседката ще ми се разсърди. Съседът може да го устойва да не му се мотат 2 мачки из краката, ама съседката много си ги обича.

Аз не съм против мачките й да ме пазят от мишки, само ми пречи като почнат да влизат като видят отворена врата или прозорец.

Те няма как да те пазят от мишки ако нямат достъп до дома ти! Нали трябва да влязат от някъде за да ги хванат. Мишките минават и през затворени врати ама на котките им е по трудно.
Комшийката готина ли е ? Ако да, купи си и ти котка и ходи да си я търсиш в нейния двор докато мъжа и е на работа. Няма аз да те уча я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Те няма как да те пазят от мишки ако нямат достъп до дома ти! Нали трябва да влязат от някъде за да ги хванат. Мишките минават и през затворени врати ама на котките им е по трудно.
Комшийката готина ли е ? Ако да, купи си и ти котка и ходи да си я търсиш в нейния двор докато мъжа и е на работа. Няма аз да те уча я.

Ама като го хване русата красавица  и веднага ще му купи билет за Горнонадолнище! Михайловградска околия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BMW Маниак написа:

Не думай бе, мъжът й е бил някакъв шеф на пазачите в пандиза, ще ме вземе да ме пази там на топло после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, pepimili написа:

Здравейте, имам две котета на 3 месеца и си мисля да им купя ето тази къщичка https://www.ita-bg.com/къщи-за-кучета/къща-за-малки-кучета-и-котки мислите ли, че ще е достатъчна за тях? 

Сега ще им е достатъчна, но само след 3-4 месеца ще им омалее.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.