Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Не открих такава тема, ето я и нея - тема за скам сайтовете.

Знам че има доста такива теми в нета, но тук си нямаме. За това мисля че като един уважаван сайт трябва и тука да се разобличават измамниците, тарикатите, лъжците.

Започвам първа, моят опит не е много, само месец, но достатъчен да мина и през тях - не че не бях подготвена но си е гадно - самото чувство че си излъган, че си отделил от времето си за да им кликаш... и да не ти платят, или да ти напишат че са ти платили - това са т.нар.фалшиви плащания, по сметката ви няма никой.

Ще ги карам по ред, по моя ред в моя черен списък :

peobux.com - 10.60$ - фалшиви плащания, при въпрос към екипа никой не отговаря

aseohits.com - 16.19$ - чакам от 2 март, изключиха си и форума вече, връзка няма с никой там

ulikebux.com - 1.55$ - чакам и аз не знам от кога вече, то не работи сайта, покриха се, у ремонт били

256clix.com - 4.45$ - фалшиви плащания, при въпрос във форума им къде са ми парите в пейпал ми беше изтрито веднага мнението, и те ремонт го дават вече

feobux.com  - 1.54$ - тия пео фео део вео далече от тях всички са със админ един и същ скамер админ - фалшиви плащания, никой не ти отговаря

giubux.com - познайте какво искат за да ви преведат парите - не не не, няма да познаете, искат 10 активни директни реферала а торта от моркови не щете ли а

Не влизайте в тези сайтове !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има само един начин и той е следния. За да изчезнат измамниците трябва да изчезнат глупците. Докато това не стане винаги ще има начин. Хубава тема, но зависи дали някой ще си вземе бележка или ще вкара малко мисъл. За съжаление такива хора в България стават все по-малко.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че тези пирамидки отдавна са изчезнали. :D

Явно още имало вярващи в лесните пари, които да им се вържат.

Реферали купуваш ли си? Купи си! Ще спечелиш! :P

Редактирано от bure_s_barut (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Има само един начин и той е следния. За да изчезнат измамниците трябва да изчезнат глупците. Докато това не стане винаги ще има начин. Хубава тема, но зависи дали някой ще си вземе бележка или ще вкара малко мисъл. За съжаление такива хора в България стават все по-малко.

еле па и сам да се опариш най-добре

преди 10 минути, bure_s_barut написа:

схемата е една и съща да - пирамида, но има и сайтове, които са се доказали и които плащат

аз съм си получила парите от два сайта до момента, нещо да кажеш а, платиха ми хората, не са измамници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, bure_s_barut написа:

Не, не изчезват, а просто се адаптират и променят според средата и условията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Не, не изчезват, а просто се адаптират и променят според средата и условията.

аз се адаптирам към тия дето плащат :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

Идея си нямаш колко и как се опарих. Но това е друга тема. 

преди 5 минути, haidukpikaso написа:

аз се адаптирам към тия дето плащат :P

Може, но знаеш какви са рисковете. Може да спечелиш,но може и да загубиш. Това обаче вече е твое решение добре обмислено и ти си запозната с нещата.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Идея си нямаш колко и как се опарих. Но това е друга тема. 

е що да е друга, баш тука мястото, аз я създадох тази с цел да предпазя други, и други пък да споделят и те за други измамници...

като си направя минимума ги пробвам дали плащат - като не плащат майната им, питам все пак де ако има кой да ти отговори де, и сега съм си отсяла най-добрите, и си ходя само в тях, то па се едно съм орала ниви много важно, приемайте го като игра и ще е по-лесно

виж ако си вкарал вече истински пари е различно там много боли предполагам, аз нищо истинско не съм им дала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нова регистрация съм, тааа...

Има готова листа ТУК, а и като цяло раздела се обновява всеки ден. Ако някой модератор реши, че рекламирам - да изтрие поста. В същия и форум може да намериш доста инфо за сайтове, които плащат с години. В момента има такива, но не се изкарва кой знае колко без инвестиция - до 10-15 цента на ден (от сайт).

Ако разбираш средно английски бих те пренасочил към друга материя - решаване на задачи и проучвания. Заплащането е сигурно, тъй като вече дълги години плащат, аз от около 3-4 месеца съм вътре, но в началото е нужно търпение, за да се печели след това. Ще питаш колко се изкарва на ден - зависи според деня и активността ти. Събота и неделя е доста слабо, тъй като авторите на задачи си почиват (явно), през седмицата от вторник до червъртък-петък има по-голям избор. От личен опит: през уикенда съм правил от 50 цента до 2$ (на ден), а през седмицата от 50 цента до 6-7$ (на ден).

преди 12 часа, Емил Костов написа:

Може да спечелиш,но може и да загубиш.

Парична загуба може да се наблюдава само при същинските пирамиди и HYIP. В случая - PTC сайтовете намират рекламодатели, които си плащат тяхната реклама да бъде показана на потребителите кликащи в сайта и с част от тия пари, които получават от рекламодателите плащат на потребителите. Скам-а е когато много започнат да печелят и разходите са повече от приходите (логично). Иначе, ако си кликаш само, без да купуваш шарета (при HYIP) и Upgrade-ове + реферали при PTC, то няма какво друго да изгубиш освен няколко минутки дневно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за инфото, аз този следя http://monptc.com/

за задачите - минах и през тях, една от кликсенса още ми плаща 10 цента за анкетата само де се мъчих майната й

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдуче, преди да се регнеш нейде прегледай дали даденият сайт го има ТУК.

П.П. Задачите съм ги мъчил и аз, но е голяма робия и галимация. Едно дето си напълваш пощата с разни безумни регистрации, оставаш без очи от взиране и четене, а и без време за други неща, защото тези задачи отнемат много време, нищо че повечето са за време и трябва да бързаш, ако искаш да хванеш по-апетитните. Благомерси, но не е за мен това. Аз засега наблягам на "фосетките".

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Agentpat™ написа:

Хайдуче, преди да се регнеш нейде прегледай дали даденият сайт го има ТУК.

П.П. Задачите съм ги мъчил и аз, но е голяма робия и галимация. Едно дето си напълваш пощата с разни безумни регистрации, оставаш без очи от взиране и четене, а и без време за други неща, защото тези задачи отнемат много време, нищо че повечето са за време и трябва да бързаш, ако искаш да хванеш по-апетитните. Благомерси, но не е за мен това. Аз засега наблягам на "фосетките".

ако си мислиш че не съм ги проверявала... всеки един съм проверявала в какви ли не списъци

но някои бяха под въпрос пък викам чакай и аз да ги пробвам - е пробвах ги сложих си ги в черния списък и готово, то толкоз неплатени и откраднати кръстословици имам та... за някви виртуални мангизи ли ще им рева

тези точно горе които съм написала всичките имаха във форумите си доказателства за плащане, стигам до извода първо че или се плаща избирателно или второ или са техни хора нарочно да ги слагат тия доказателства за платени пари - как може един да вика тенкю втори вика де са ми парите в пейпала

задачите са и за хора с що-годе добро назнайване на английски, аз не знам английски и познай още колко време губя да отварям прозорец отделен на преводача да разбера що аджеба искат, та вие ги решавайте

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорите за различни задачи.

Agentpat, не става дума за тия от рода на "Регистрирай се в сайт, цъкни 5 реклами в следващите 4 дни и ще получиш 30 цента.", става дума за лист със задачи където търсиш разни неща в сайтовете, които са ти дадени. Давам пример: 4-5 касови бележки са ти дадени, целта ти е от тях да извадиш датата на издаване и сумата на покупката. Отначало ориентирането е малко бавно, но в последствие става бързо. И това всичкото за 5 цента. Може да я минаваш 30-40 пъти, различно за всички задачи.

Особено е, че трябва да вдигнеш първо нивото си в CrowdFlower, колкото по-голямо ниво -> толкова по-високоплатени задачи и по-голям избор измежду тях. В рамките на месец и нещо имам плащания за над 50$, като миналата седмица направих 20$ само от задачи, а тази 9$.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на вашето внимание - представям ви поредния СКАМ сайт - clix10.com

eто доказателствата

8711360c.jpg

8711366Q.jpg

и снимка от форума им с последни благословии

8711369Z.jpg

дали имам 3.59$ в пейпала а как мислите, днес сме 25-ти март вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не влизайте в brainbux.com !

та значи за плащане най-напред искат 100 клика - ок - правите 100 клика и ... ново двайсе -

излиза друго съобщение: За да заявите плащане трябва да имате 10 активни директни реферала

що не се гръмнете а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После сигурно и депозит ще искат... :D

А под активни реферали може да се има в предвид - депозирали, щото това е редовна практика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, XYconstant написа:

После сигурно и депозит ще искат... :D

А под активни реферали може да се има в предвид - депозирали, щото това е редовна практика.

все тая - няма от къде да им ги изкопая

нямат и за купуване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж форума, който ти дадох преди време. Там се обсъждат тия неща, а тук не виждам някой да се интересува от PTC.

PTC-тата са кратко явление и не може да послужи за по-дългосрочна оценка. Както примерно и сега - сайтове, които са плащали преди 1 месец няма никаква гаранция, че и сега ще плащат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.03.2016 г. в 1:53, haidukpikaso написа:

схемата е една и съща да - пирамида, но има и сайтове, които са се доказали и които плащат

аз съм си получила парите от два сайта до момента, нещо да кажеш а, платиха ми хората, не са измамници

То така се прави първоначално, за да се зарибяват повече хора и наистина да се повярва, че такива сайтове плащат и после шах с пешката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и без тая стъпка, за да се спестят пари. Качват 10-тина транзакции от paypal в Proofs и ти пак си готов вързан...

Но пък има такива, които удържат.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, XYconstant написа:

Може и без тая стъпка, за да се спестят пари. Качват 10-тина транзакции от paypal в Proofs и ти пак си готов вързан...

мда, тоз списък долу и баба ми може да го сътвори

че и нагли - пишат ти и в акаунта че са ти платили пък то няма никой в сметката ти

другото което е - стигам до извода че тия доказателства за плащане, които се публикуват във форума, са на техни хора, или пък да плащат избирателно ли ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдуче, стига че СКАМ сайтовете ще ти обявят война ако продължаваш така ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Хайдуче, стига че СКАМ сайтовете ще ти обявят война ако продължаваш така ;)

айде още един отиде при майната си преди малко - actionverts.me

хах чувствата са ни взаимни, Емо - квот повикало - такова се обадило, а и ако мога да предпазя други защо да не им направя "рекламката"

после им минавам у форума на тия и у всяка тема те това поствам

SCAM! SCAM! SCAM!!!
Get out of here! Liars and cheaters!
No money is not translated into my paypal wrote that translated.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, XYconstant написа:

Cheaters? :D

е не е ли измамници - аз не знам ингилизки с преводача им пиша тез любовни писъмца

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.