Премини към съдържанието
adersa

Божидар Димитров - изборите ще се решават не от избирателите, а от ЦИК ?

Препоръчан отговор

Тааа какво мислите за това скандално изказване на този така уважаван историк колкото повече остарява толкова изтрещява !

http://www.dnes.bg/politika/2016/05/06/dost-niama-shans-za-parlamenta-cik-shte-se-pogriji.301662#comment-newest

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че да не е лъжа - как си мисшлиш че ГЕРБ печели последните няколко избори? Каквото и да са гласували хората после с подправени протоколи се донатъкмяват нещата по секциите, в РИК и в ЦИК.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божидар Димитров не е толкова изтрещял, колкото някои си мислят.

Казал е по своя си начин истината - протурска партия, каквато е ДОСТ няма място в българския парламент.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според някои, Сталин го е казал много преди Божо - не е важно кой как гласува, а кой брои гласовете.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ако е вярно защо Атакаджите за в парламента и абвото ? Ако е вярно това кво прайм ? къде е цацата това са доста скандални неща от неговата уста и мисля че след празниците ще стане горещо и доста ще се коментирват думите му .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, adersa написа:

Добре ако е вярно защо Атакаджите за в парламента и абвото ? Ако е вярно това кво прайм ? къде е цацата това са доста скандални неща от неговата уста и мисля че след празниците ще стане горещо и доста ще се коментирват думите му .

С Атака стана грешка. Те бяха под 4% до края, но нещо не им излязоха сметките. Иначе резонен е въпроса, защо преди...колко години беше, Атака и ДПС взеха по около 20% за европарламента. Или май никой тогава не ебаваше Европа, та какво ли да му пука кой колко процента взел. АБВ е в парламента и се видя защо. Нещо примера не бе коректен. Същото се отнася и за ПФ - влязоха и се взеха. А "мечтата" или по-скоро "илюзията "ГЕРБ" продължава незнайно как. Интересното е, че тоя балон "ГЕРБ" се появи навремето и привлече част от избирателите точно с антитурска и антициганска политика в началото. Тогава лично аз се питах, а да не би пък ГЕРБ да е нова националистическа партия? И не само се питах, а за малко и да гласувам за 50 годишния мъжага, любимец и на жени и на мъже. От друга страна абревиатурата "ГЕРБ" привлича всеки патриотично настроен българин. Ами това е герб! Не гроб или гръб...Ако така се казваше партията, щеше ли да мине 4%-ната бариера? Никога! Нещо като вечния спор - Русия или САЩ. Може и едните и другите да са лайняри, ама самите имена говорят много за много хора, да не кажа за всички. Щото който не е с Щатите, е с Русия и обратно. ГЕРБ, гроб, гръб, дост и накрая БКП. О, БКП. За сефте чух по българския ефир от "истински" комунист ( май беше председателя на истинското БКП, не хванах предаването отначало), че комунистите и преди 9 септември 1944 били богати. Падна ми като гръм от ясно небе. А аз отъждествявах комунистите преди 1944 с вериги, затвори и заливки с кофи ледена вода. А то какво било. И преди 9 септември имало богаташи, дето симпатизирали на комунистическата идея, както днес има също богаташи-комунисти/социалисти. А каква е идеята на комунизма и социализма? Ами точно социалната справедливост, която няма как да е справедливост при милиардери начело на тия червени боклуци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя как го няма нашия специаЛист да ни обясни кое е правилно и кое не.

Цитат

"Той няма да влезе в парламента. Поне тея неща зависят от нас дали една партия ще влезе в парламента или не. Има гласове, има компютри, ЦИК, мисля че ще се погрижат", заяви тази сутрин в ефира на bTV Димитров.

Правилно го е казал човека. Има гласоподаватели,има обработка - компютри и ЦИК има. Те ще се погрижат да има контрол по време на гласуването.

Цитат

От село Подкова Местан реагира остро и призова премиера Бойко Борисов да се разграничи от думите на историка.

"Божидар Димитров заяви буквално, че няма никакво значение какъв ще бъде вотът за ДОСТ, ДОСТ няма да влезе в парламента, защото, представете си, в техни, не знам кои са те, ръце били компютрите, там била ЦИК и тя няма да допусне ДОСТ. Тоест ако изборите ще се решават не от избирателите, а от ЦИК, ние къде сме тръгнали. Искам да попитам министър-председателя Бойко Борисов дали този служител на българската държава изразява официалната позиция на българското правителство", зададе въпрос Местан.

Баси и турския наглец.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, adersa написа:

къде е цацата това са доста скандални неща

Свобода на словото е това. Цацата да си гледа работата. 

http://btvnovinite.bg/video/videos/tazi-sutrin/bozhidar-dimitrov-voennoto-obuchenie-trjabva-da-stane-zadalzhitelno.html

Професора изглеждаше отпаднал, но каза много смислени неща по 4-5 теми:

1, За  напрежението с циганите - преди 25 години някой взел решение циганите да се оставят на мира да се оправят както могат, защото са много бедни и живеят зле. Вследствие на това започнаха да се чувстват безнаказани. Ако се подгонят системно от закона, ще влязат в пътя. 

2. Ердоган е този, който ще си ходи - докъм 6 месеца, година.  Сега изтеглят Давитоглу, да му създадат ореол и за да може да се върне начело. ( малко конспиративно, но в стила на професора)

3. Няма кой да пусне турците в Европа. Дори и да ги пуснат, България само ще спечели икономически. 

4. Меси ли се Турция в политическия живот на страната? - Много лошо се меси, имат си партията на Местан. Такова нещо по света няма. "То си има - тая партия про-руска, тая про- американска, но съобразявайки се с престижа на страната. Тука директно -турския посланник ходи и не можеш го изгони ... - таман намерихме работа на Хубавото Наде и то сега ... , принципа на реципрочност го знаете. Упражнява се натиск от турски държавни институции върху политически лица на средна позиция да минават към тая партията на Местан. "

Попитан, ДОСТ опасност ли ще е за България? -" не това  няма да влезе в парламента. Поне тия неща зависят от нас. Има гласове, има компютри, има цик. Малко като конспирация звучи - Еми няма начин, една държава се брани по всички възможни начини. Като няма армия се брани с друго". Цитира и другаря Сталин. 

Засегна и темите за Априлското Въстание, военния парад, боеспособността на българската армия. 

-----------

Това си беше едно доста смислено участие на професора и казаното от него си беше напълно в духа на днешния 6 Май. 

За жалост не така звучи президента. Там са само клишета и изкуствено звучащи високопарни фрази, все едно някой водещ открива някакво мероприятие. 

И да ви кажа един виц - Защо нямаме първа дама? Защото позицията е заета от съпруга й. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че вие чак сега ли разбирате, че изборите се манипулират. То е ясно още преди да започнат, кой къде ще бъде и каква позиция ще заеме. Самите избори се правят да се изперат едни дадени от "някъде" пари, това е. Особено се видя това на последните избори. Той още навремето Алеко Константинов е казал как се правят избори и как се манипулират. Затова е бил и убит.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Че вие чак сега ли разбирате, че изборите се манипулират. То е ясно още преди да започнат, кой къде ще бъде и каква позиция ще заеме. Самите избори се правят да се изперат едни дадени от "някъде" пари, това е. Особено се видя това на последните избори. Той още навремето Алеко Константинов е казал как се правят избори и как се манипулират. Затова е бил и убит.

Хайде бе! И изборите довели на власт това правителство!? 

Нали това беше присъщо само на комунистите, а останалите света вода ненапита! Все праведни били!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Кумчо вълчооо написа:

Хайде бе! И изборите довели на власт това правителство!? 

Нали това беше присъщо само на комунистите, а останалите света вода ненапита! Все праведни били!!!

Всички са един дол дренки независимо как се наричат. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Емил Костов написа:

Всички са един дол дренки независимо как се наричат. 

Това бе важно уточнение! Така е, но ако попиташ някои хора, то аргументи милион ще извадят за да обърнат нещата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Кумчо вълчооо написа:

Това бе важно уточнение! Така е, но ако попиташ някои хора, то аргументи милион ще извадят за да обърнат нещата!

На мен не са ми нужни аргументи. То се вижда. А и всички партии в момента са произлезли от БКП и от стария политически строй и елит. Ще минат може би още 50-100 години преди нещата да се забравят и да започнат да влизат в ред. Освен това постоянно се прилага принципа разделяй и владей. Вместо българите да са обединят и да съсредоточат силите си в оправянето на държавата и решаването на проблемите се джафкат помежду си.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

На мен не са ми нужни аргументи. То се вижда. А и всички партии в момента са произлезли от БКП и от стария политически строй и елит. Ще минат може би още 50-100 години преди нещата да се забравят и да започнат да влизат в ред. Освен това постоянно се прилага принципа разделяй и владей. Вместо българите да са обединят и да съсредоточат силите си в оправянето на държавата и решаването на проблемите се джафкат помежду си.

Ами колега, противоречиш си. Първо викаш, всички произлезли от БКП, след това искаш да се обединяват. Е нали се обединиха в парламента? Всички са едно - ГЕРБ, ДПС, СДС, ПФ, АБВ, БСП...гласуват си заедно когато трябва, за да не се прецака работата. В междучасията си удрят шамари за пред ученичките дето ги гледат. Единствено АТАКА в тоя парламент не е с никой, макар че винаги някой ще каже, как АТАКА навремето е била с ГЕРБ и БСП. Така е, ама айде да се уточним сега какво искаме - червените боклуци да се разкарат или да се обединят?  Когато почват да ги разкарват, настъпва рев - обединявайте се, не се бийте! Когато почнат да се обединяват - всички са един дол дренки! Айде уточнете се моля, че и аз да знам за какво да викам - за обединението или за разкарването на кастата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Кико написа:

Ами колега, противоречиш си. Първо викаш, всички произлезли от БКП, след това искаш да се обединяват. Е нали се обединиха в парламента? Всички са едно - ГЕРБ, ДПС, СДС, ПФ, АБВ, БСП...гласуват си заедно когато трябва, за да не се прецака работата. В междучасията си удрят шамари за пред ученичките дето ги гледат. Единствено АТАКА в тоя парламент не е с никой, макар че винаги някой ще каже, как АТАКА навремето е била с ГЕРБ и БСП. Така е, ама айде да се уточним сега какво искаме - червените боклуци да се разкарат или да се обединят?  Когато почват да ги разкарват, настъпва рев - обединявайте се, не се бийте! Когато почнат да се обединяват - всички са един дол дренки! Айде уточнете се моля, че и аз да знам за какво да викам - за обединението или за разкарването на кастата!

Не говоря за партиите, а за българина. То е ясно, че партиите в парламента правят просто един театър и нищо повече. Депутатите даже и на работа не ходят. Пленарната зала е просто празна. Колкото до Атака там няма и да коментирам. Няма смисъл. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.