Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моят звъни с Era Istrefi - Bonbon само 2:45 минути е достатъчно много за да вдигна

а за известията, като смс-си и разни сайтове с това: http://rpboyer15.github.io/sounds-of-overwatch/vo/vo_hero/D.Va/D.Va - Default/combo 2.mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Bon Jovi, it's my life

Телефона е CAT B25, изключително са му шибани фабричните мелодии. Ама изключително шибани. Така дрънкащи като най-старата моторола на дядо ми с пищялката. Затова си трябва "нещо" да има. Може ли да ми препоръчате по-кратък рингтон и в същото време приятен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента ей с това

... ми звънят всички, а някои конкретни хора - с други конкретни работи.

преди 4 минути, Tanaz_we написа:

Телефона е CAT B25, изключително са му шибани фабричните мелодии. Ама изключително шибани. Така дрънкащи като най-старата моторола на дядо ми с пищялката. Затова си трябва "нещо" да има. Може ли да ми препоръчате по-кратък рингтон и в същото време приятен ?

Може би това им е идеята на стандартните мелодии - като се качиш с този CAT на багера CAT, да чуеш като ти звънят. А да поискаш някой да ти препоръча рингтон е... ами все едно да поискаш някой да ти избере какви дрехи да носиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е нещо по-ставащо де, мързи ме да търся в нета, признавам си

иначе съм с кат щот много смартфони потроших, щото карам колело, джобовете на гащите са ми охеляни и плитки, а и размотавам и слушалки... и последнната жертва беше 5.5 инчов китаец, който уж се хвалех че беше здрав. Предишните бяха Serioux Amber X501, някво Prestigio, Optimus 2X, Galaxy S i9000.

много им се чупят стъклата, на някое случайно изтърване нямаш късмет, вдигаш го и еййййй.... ццц...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от rock n roll
        Търся телефон до 300-350 лв и съм се спрял на тези трите, може ли да ми кажете кой от тях си заслужава най-много?

http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_J3_2016_SM_J320F-ZDNBGLss
        http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_J5_SM_J500F-ZWDROMds
        http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_A3_SM_A300F-ZDUBGL16
      • от ostavime
        От къде да си сваля, за да си сложа като звънене на телофа мелодийката, с която звъни, когато те търсят за разговор по Facebook? 
        Благодаря. 

П.С. Едно такова като чуруликане е.
      • от Веселин Стойчев
        Здравейте.. От няколко седмици имам нов телефон, който е нов в България и едва ли сте чували за него.. Все пак ще кажа, че марката му е 'Coolpad' а модела е 'Modena' - Coolpad Modena.. До преди един, два дни всичко си беше наред и го оставих когато си лягах, просто ей така, мисля, че не го бях включил да се зарежда... На сутринта опитах да го пусна, но не се получи никакъв екран, никакъв звук -НИЩО! . Помислих, че няма батерия, въпреки, че го оставих на повече от 50 процента до колкото помня.. Сложих го да се зарежда и светна , червеният индикатор, опитах да го включа но не стана... След известно време светна зелено и помислих, че е зареден на 100% но, явно не е било така, защото отново нищо.. така го зареждах с часове и го проверявах от време на време но пак и пак НИЩО.. Сега (на следващият ден) отново НИЩО... Между другото опитах да махна батерията, но не се получи.... Или много е трудно и не мога или просто не може да се маха.. П.п. - нито съм го изпускал, нито съм го намокрял, нито нищо което може да му навреди... Не съм сигурен и едва ли е от това което си мисля, защото е малко глупаво, но да кажа все пак, че му бях инсталирал една тема, защото не ми харесваше как изглеждаха менютата... Това е , много ви моля, ако имате някакви решение, да ми кажете.. Ще ви бъда много благодарен!!! И само да добавя, това ми се случи и със старият ми телефон.. Но при него проблемите не бяха 1 или 2, а на този нищичко му нямаше! 
      • от Justt Danny
        Телефона ми е Lg t505 при качването на снимки от телефона на компютъра,изтрих папката от която се качват снимките.И сега немога да качвам снимки,нямам си и на идея.Някой може ли да ми каже как да го оправя или по накакъв друг начин да качвам снимките си било то чрез bluetooth или нещо подобно.Мерси предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.