Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги до края на другата седмица трябва да се снабдя с нов автомобил бюджета ми е 6500лв ще се кара предимно в града и веднъж месечно ще се кара на по дълго разстояние за сега съм се спрял на Audi a3 2003-5 и audi a4 2003-2005 гледах и citroen c4 ,но получих много негативни коментари за него затова ще се въздържа от покупката му приемам сякакви предложение за други автомобили и мнения за изброените. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дизел или бензин :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бих предпочел дизел ,но и бензин ме устройва! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази Фабиа е добра

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Иво Димов написа:

Тази Фабиа е добра

Фабията е хубава, но цената е без регистрация...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Винаги има пазарлък .То няма пълно щастие :) в тоя живот

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, :)Андрей написа:

Ще се кара предимно в града и веднъж месечно ще се кара на по дълго разстояние...

За този бюджет и изисквания няма да намериш по-добър автомобил от Тойота Корола. Има варианти хетч(3/5 врати), седан и комби(за теб виждам варианта хетч 3 врати 1.4 бензин). Като агрегати - 3 дизелови и 2 бензинови. Година на производство - 2004-2006. Търсиш ниво на оборудване ''SOL''. Слаби места - съединител и биалетки.

Успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите за сега съм се спрял на а3-ката утре ще погнедна и една корола! Ако има какво още да добавите ще се радвам да чуя :)

Редактирано от :)Андрей (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тойота е здрава машина (по принцип). Виж цените на частите, сравни с Ауди.

И си прави сметката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 3.07.2016 г. в 11:45, stoian32 написа:

Спести още 4 бона и си вземи Х5 3.0d 218 коня 2003 година и си пей.

то да спестява още 4 бона и да вземе Х5 трябва да е болен момчето..За тия пари 2.7 CDI лъснат Mecedes е колата за него,жалко че съм отсъства и не съм видял по-рано темата,дано пак да е взел количка която си струва.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре, че си отсъствал от темата щото препиръчваш най- големия боклук CDI мотор на мерцедес.

Sent from my MPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Me4oPyx написа:

Добре, че си отсъствал от темата щото препиръчваш най- големия боклук CDI мотор на мерцедес.

Много разбираш айде обяснявай защо е боклук защото всичко ще ти оспоря.Чакам интересно ми е.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щото има проблем с дюзите...Все още имам един такъв, който ми скъси живота с няколко години.Едната дюза ти е 1000 лв.Това е най-лошия дизел правен някога!!! Поставят го и в мерцедес спринтер и такъв имах - 2007ма CDI глътна ми над 10 бона тъпия им мотор.Ся на мен ако не вярваш има чичко гугъл има и автосервизи...Пак повтарям CDI на мерцедес е най- калпавия двигател правен някога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Me4oPyx написа:

Щото има проблем с дюзите...Все още имам един такъв, който ми скъси живота с няколко години.Едната дюза ти е 1000 лв.Това е най-лошия дизел правен някога!!! Поставят го и в мерцедес спринтер и такъв имах - 2007ма CDI глътна ми над 10 бона тъпия им мотор.Ся на мен ако не вярваш има чичко гугъл има и автосервизи...Пак повтарям CDI на мерцедес е най- калпавия двигател правен някога!

Ха, брат ми сменя също подобен мотор на буса. Явно не е прецедент. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тоя мотор на буса е едно към едно с тоя от лека кола CDI мотора.Иначе върви много...ама малък период и почват дефектите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 40 минути, Me4oPyx написа:

Тоя мотор на буса е едно към едно с тоя от лека кола CDI мотора.Иначе върви много...ама малък период и почват дефектите.

Ще те излъжа какъв точно мотор е бил, но бусът бе почти нов, на няколко години. Просто сдаде багажа и му го смениха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, Me4oPyx написа:

Προблем с дюзите.. моят защо вече 6 години няма никакви проблеми освен поддръжка по колата? Дизел на 2.7 е един от най читавите мотори правен на Мерцедес това че ти не си случил на кола и сега плюеш мерцедесите е въпрос на лични интереси, приятел..Вземи си тогава х5 да видиш там каква картина е пък със дюзите,онези маркучи за излишната нафта като се разтечат та после като дадеш газ след тебе да става комин тогава ще видиш за какво става въпрос,защото през годините много добре съм разучил немските коли и най-вече техните недостатъци..Да казваш че дизела на 2.7 мотор не струва по-добре недей говори глупости. :)

преди 12 часа, Кико написа:

Ще те излъжа какъв точно мотор е бил, но бусът бе почти нов, на няколко години. Просто сдаде багажа и му го смениха. 

Еми не че нещо ама в сервиза масово идват пък Iveco с насрани дюзи и ся да кажем че и марката Ивеко не струва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз говоря глупости? Иди спомени в някой автосервиз за CDI на мерцедес...Приключвам писането си тук за тоя мотор, косата ми побеля от тея трошляци.

Само ще ти кажа, че грам не отбираш от дизели.Хубав и безпроблемен е дизела на фолкваген TDI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Me4oPyx написа:

Аз говоря глупости? Иди спомени в някой автосервиз за CDI на мерцедес...Приключвам писането си тук за тоя мотор, косата ми побеля от тея трошляци.

Само ще ти кажа, че грам не отбираш от дизели.Хубав и безпроблемен е дизела на фолкваген TDI.

Момче карай си счупения Мерцедес и няма смисъл да спорим,виждам че сме на съвсем различни интереси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цял свят знае, че цди на мерцедес е най големия боклук само ти не.Казах ти информирай се в гугъл за какви трошляци става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Me4oPyx написа:

Цял свят знае, че цди на мерцедес е най големия боклук само ти не.Казах ти информирай се в гугъл за какви трошляци става въпрос.

Незнам моят си го пръскам от каране ама буквално си го трепа от каране речи го на година 90 000 - 100 000 км.на година,а досега около 250 000 километра съм му навъртял,нито  дюза,нито помпа,никакъв проблем с мотора, от към масла филтри и т.н е безупречен .Даже и чип съм и сложил като съм махнал филтрите тип отворена генерация и да подчертая че все се кара с високи обороти!Нека да са боклуци,нали моят е безупречен?А нека хората си правят сметка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изкарал си невероятен късмет.Наистина вървят много но....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-държеливия дизел у свето е 1.9 на пежо 405 ,чист дизел без турбо.Няма такова животно ,кораво като катър .Преди доста години бачках в една строителна фирма ,там имаха 4 такива тия коли се товареха ежедневно с какви ли не строителни материали .Ползваха ги 4-ма техници ,бяха на по над 500 хиляди кл.Немците никога не са правели хубави дизели ,френския и японския дизел нямат равни по безпроблемна работа и издържливост.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.