Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. 

За почнах да снимам на игри в youtube но не знам как да събера абонати ако може да ми кажите.

снимам на нови и стари игри но незнам как да събера абонати.

Може да ви дам линк към канала ако искате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както пише по-горе с качествена обработка също така трябва да разполагаш с хубав микрофон   хардуер. Ако очакваш  да изкарваш пари от youtube с коментар на български е невъзможно.Затова  можеш да го правиш за забавление но абонати трудно се намират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Kaто за начало с тема в някой форум като калдата и тема от рода на

но може и линк да сложиш към канала си за да видим какво и как играеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, サムライオートバイ написа:

Kaто за начало с тема в някой форум като калдата и тема от рода на

но може и линк да сложиш към канала си за да видим какво и как играеш.

FunnySuperChanel

преди 26 минути, XYconstant написа:

С качествени клипове, обработка и стабилна реклама в началото.

Каде да рекламирам ако можеш да ми кажеш.

Редактирано от Ерай Ергюнов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В началото си помислих, че си поредното 11 годишно лапе което си мисли, че може да изкарва космически суми, със снимане на пиратски minecraft.

За абонати имаш 2 варианта:

1. Правиш си Facebook страница (на канала), както и Instagram и с времето си натрупваш абонати.

2. Плащаш си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой смяташ ,че ще гледа подобни видеа ,в които пред повечето време мълчиш ,и от време на време изтърсваш нещо от сорта на "Ми трепем сега ботовете ,тая част е много интересна". 1-во трябва да държиш вниманието на хората ,като разказваш интересни неща ,и като се държиш забавно. Не всеки може да е комерсиален и да привлече и задържи вниманието на хората. 
    Като цяло трябва добре да планираш ,какво ще правиш във въпросната игра. Така ще избегнеш дългите и неловки моменти мълчание. 

Истината е ,че едни от най-интересните стриймъри са тези ,които се лигавят. Хора ,с които гледането е забавление. Примерно Pewdiepie. Аз обаче не гледам стрийм на английски. Има доста добри руски стриймъри със милиони абонати ,които правят много забавен геймплей. Може от тях да вземеш идеи. 

Ето на пример един руснак ,който снима предимно CS GO и много ми харесват клиповете от серията "Тролинг на Поляци": 

Има и такива ,които залагат на лигавщина: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=3WmkA7UeY_U

Пуснах си този клип, тъй като той ми излезе веднага след посещаването на канала ти. Ако искаш да добиеш някаква популярност (за пари и дума не може да става на този етап), ще е хубаво да вземеш предвид следните неща, ако искаш да оправдаеш името на канала - "FunnySuperChanel":

- Мълчиш. Никой не влиза да гледа как някой играе дадена игра, само заради играта. Ако беше така, просто щеше да си инсталира въпросната играта и да ѝ се кефи лично. Хората искат забавни коментари, реакции и т.н.
    - Намръщен си. Ако не можеш да си поставиш друга физиономия на лицето, докато играеш, то просто изключи камерата и се ограничи до коментари зад кадър. Като ти видях лицето, се намръщих и аз, и се запитах: "За какво тоя сърдитко е седнал да ми се вре в полезрението?".
    - Доста от рядко произнасяните ти реплики не ги разбрах. Хубаво е да поработиш върху дикцията.

Ако успееш да решиш гореописаните неща, след това можеш да потърсиш контакт с други влогъри или просто твои приятели, които играят. Направете мултиплейър видео, е*авайте се един с друг, с играта, със световното положение и т.н. Искай обратна връзка от зрителя, приканвай го да се абонира и т.н. Да приключиш с репликата "Ще се видим в следващия епизод", измънкана под носа, ти гарантира на 100%, че с почти никой няма да се видиш повече. След време пусни излъчване на живо, докато играеш. Дето се вика, дори троловете, които ще те подхванат, ще ти донесат трафик и коментари и ще ти вдигнат рейтинга на канала. Всякакви простаци от рода на Джорджано пробиха така.

Ако очакваш пари от клиповете, на теб персонално ти препоръчвам да се откажеш навреме: в България това е непостижимо за човек с твоята харизма. Извинявай за бруталната откровеност, но е по-добре навреме да осъзнаеш как изглеждаш в очите на зрителя и, ако си неспособен на промяна, да си намериш друго хоби/бъдеще.

Редактирано от критичен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 37 минути, niki292002 написа:

В началото си помислих, че си поредното 11

За абонати имаш 2 варианта:

1. Правиш си Facebook страница (на канала), както и Instagram и с времето си натрупваш абонати.

2. Плащаш си.

Не сам на 11 години а на 14 години 

Редактирано от Ерай Ергюнов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е зле да се поработи и върху грамотността, никой няма да те вземе насериозно, ако говориш така както пишеш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, XYconstant написа:

Не е зле да се поработи и върху грамотността, никой няма да те вземе насериозно, ако говориш така както пишеш.

Прав си трябва да пработя  върху грамотността започвам. Микрофона добър ли е.  

Аз не искам да изкарвам космически суми от YOUTUBE защото това в България е невъзможно както са писали горе правяго за кеф.

То дори  RosGamesBG  имаше един клип как говори за YOUTUBE и колко пари взема.

RosGamesBG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.