Премини към съдържанието
Devastation

Въпрос относно лаптоп с Windows 10

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ви попитам какво трябва да направя за да премахна имейла си от Windows 10 понеже ще го продавам искам да унищожа всички данни на него и да го направя без имейл да е като нов..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Настройки-Акаунти-Опции за влизане. Променяш на локален акаунт с някакво име, което с нищо не се свързва с тебе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, B3M2W0 написа:

Настройки-Акаунти-Опции за влизане. Променяш на локален акаунт с някакво име, което с нищо не се свързва с тебе.

А преди това правя Реинстал на windowsa за да унищожа всички файлове така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В никакъв случай. Уиндоус се преинсталира само при повреда. Всички файлове можеш да си изтриеш по най-банален начин. Ако искаш непременно да да изчезнат всички следи от тях, има програми, които записват единици или нули на всеки свободен бит и така правят невъзможно възстановяване. С риск да ядосам форумните хиени, ще ти предложа една възможност.

332.JPG

Редактирано от B3M2W0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 46 минути, Devastation написа:

А преди това правя Реинстал на windowsa за да унищожа всички файлове така ли ?

Е то ако ще преинсталираш Windows няма смисъл да си променяш настройките. Правиш чисто нова инсталация. Ще си направиш друг акаунт. Проблема е, че трябва да инсталираш драйвери и програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 58 минути, B3M2W0 написа:

В никакъв случай. Уиндоус се преинсталира само при повреда. Всички файлове можеш да си изтриеш по най-банален начин. Ако искаш непременно да да изчезнат всички следи от тях, има програми, които записват единици или нули на всеки свободен бит и така правят невъзможно възстановяване. С риск да ядосам форумните хиени, ще ти предложа една възможност.

332.JPG

Това маха само файловете а драйвърите не ги унищожава така ли ? трябва ми нещо като това само, че да запази драйверите.

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Windows 10 си има такава опция.

Settings > Update & Security > Recovery > Advanced start-up - на екрана, който ще се появи малко след това се избира Troubleshoot > Reset your PC.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако лаптопа е с оригинална ОС, и има опция за за връщане в магазинно състояние само с един бутона Recovеry.

Например: Странен бутон на корпуса на лаптопа.

Не е нужно в такъв случай да се принсталира или да се изтриват акаунти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, oic написа:

Ако лаптопа е с оригинална ОС, и има опция за за връщане в магазинно състояние само с един бутона Recovеry.

Например: Странен бутон на корпуса на лаптопа.

Не е нужно в такъв случай да се принсталира или да се изтриват акаунти.

Ммм.. Нямам такъв бутон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програмата, която съм ти предложил, освен да изтриеш безвъзвратно файлове и папки, дава възможност и за оптимизиране. След изтриването едно оптимизиране ще издири всички осиротели регистрии ненужни файлове и ще ги изтрие. Има и много други възможности. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А знаете ли точно кои файлове да изтриете?С такива неща не се бърза.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-приятелски се отнасям към проблемите ти, но начинът, по който питаш за това или онова, ме кара да мисля, че нямаш нужните познания и умения за тези неща. Би трябвало да се учиш, започвайки от по-прости действия. Иначе резултатът ще е плачевен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.