Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се много,че задавам този въпрос.Може ида го има във форума но,не съм търсил. Въпросът ми е следния,включих телевизора и си работеше нормално но,след ка то го изключих за една минута за да оправя кабела който беше под телевизора и пак го включих но,неможеше да се включва.Отпред свети,а неще да  включва.Марката на телевизора е МЕДЕОН.Ако може някой да ми даде съвет и да ми каже какъв е проблема.

Редактирано от Mitko Angelov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Mitko Angelov написа:

Извинявам се много,че задавам този въпрос.Може ида го има във форума но,не съм търсил. Въпросът ми е следния,включих телевизора и си работеше нормално но,след ка то го изключих за една минута за да оправя кабела който беше под телевизора и пак го включих но,неможеше да се включва.Отпред свети,а неще да  включва.Марката на телевизора е МЕДЕОН.Ако може някой да ми даде съвет и да ми каже какъв е проблема.

Митко!

Когато се пита за даден технически въпрос трябва да кажеш подробности за телевизора. Марката Медеон само един телевизор ли произвежда? И кой може да ти каже защо се е получило така? То не е форум за гадатели. Изключи телевизора и го изчакай 5-10минути (от контакта) После отново го вкючи и се помъчи да го пуснеш. Ако не стане,потърси помощ от сервизен техник. Това е,което можем да ти помогнем.

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, Mitko Angelov написа:

след ка то го изключих за една минута за да оправя кабела който беше под телевизора и пак го включих но,неможеше да се включва.

От дистанционното ли го включваш или от бутона на телевизора?Да не са свършили батериите на дистанционното?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой кабел си оправял захранващия или на доставчика за ТВ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Димитър 59 написа:

От дистанционното ли го включваш или от бутона на телевизора?Да не са свършили батериите на дистанционното?

Дстанционното е счупено и не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Mitko Angelov написа:

Дстанционното е счупено и не работи.

Може и копчето да се е счупило.Прещракай го по бързо,ако не ще значи е за сервиз работата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Mitko Angelov написа:

кабелите са на мястотоси

Направо в сервиза

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 43 минути, * СТЕФАН * написа:

Митко!

Когато се пита за даден технически въпрос трябва да кажеш подробности за телевизора. Марката Медеон само един телевизор ли произвежда? И кой може да ти каже защо се е получило така? 

Даааа, както и софтуер, хардуер, голям талон, малък талон, регистрационен номер и пр.

Сега конкретно! Изключи от контакта и остави така за окло 20 минути и след това вклюи отново! Ако не тръгва то тогава го носи на сервиз!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако това е Онзи Единствен Медеон, то се опитай да го включиш с копчетата за каналите. И провери контакт, захранващ кабел, най-добре с мултицет.

Sent from my GRA-L09 using Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Даааа, както и софтуер, хардуер, голям талон, малък талон, регистрационен номер и пр.

Сега конкретно! Изключи от контакта и остави така за окло 20 минути и след това вклюи отново! Ако не тръгва то тогава го носи на сервиз!

Не чувстваш ли, че се излагаш? Не е редно да повтаряш вече написан пост. Ако не виждаш добре, сложи си очила ( пост 2)Щото нищо не си казал по темата! А и тези работи не особено ги разбираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Митко!

Когато се пита за даден технически въпрос трябва да кажеш подробности за телевизора. Марката Медеон само един телевизор ли произвежда? И кой може да ти каже защо се е получило така? То не е форум за гадатели. Изключи телевизора и го изчакай 5-10минути (от контакта) После отново го вкючи и се помъчи да го пуснеш. Ако не стане,потърси помощ от сервизен техник. Това е,което можем да ти помогнем.

И номер шаси няма да е зле да даде

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, adersa написа:

И номера на полицата :D 

да и най-важното номера на лудницата където да те пратим че си напълно ненормален.

Нито от хардуер нито от софтуер нито от електроника си имаш понятие.. Защо не направиш едно добро и не се откажеш от тези неща явно не са за нищожното ти подобие на мозък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ха ха ха :-D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Росен Р. Александров написа:

да и най-важното номера на лудницата където да те пратим че си напълно ненормален.

Нито от хардуер нито от софтуер нито от електроника си имаш понятие.. Защо не направиш едно добро и не се откажеш от тези неща явно не са за нищожното ти подобие на мозък.

То пък по ненормален от тебе няма цял ден да пусуваш уиндоус и да хвалиш ядрото лунукс айде чезвай от екрана . Тука половината форум ти се подиграва тръгнал на мене да ми казва че не разбирам от хард и софтуер написал му някой там кво да каже за лайнукс не съм те видял да си полезен с нещо освен с хвалене сайдер .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И от правопис, не разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    То пък по ненормален от тебе няма цял ден да пусуваш уиндоус и да хвалиш ядрото лунукс айде чезвай от екрана . Тука половината форум ти се подиграва тръгнал на мене да ми казва че не разбирам от хард и софтуер написал му някой там кво да каже за лайнукс не съм те видял да си полезен с нещо освен с хвалене сайдер .

Аз за разлика от теб работя.. Знаеш ли какво е това?
    А и знам много повече от теб за софт хард и електроника. А също и правопис. Какво ти трябва да ти обясня за линукс?
    За линукс тук са малко хората които знаят линукс като мен или повече от мен.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво работиш в сервиз сигурно чакаш поредния балама да влезе да го излъжеш колко велика ОС е лайнукса и да му вземеш едни солени пари . Я дойде я не дойде за разлика от тебе . Като ти гледам активността в форума виждам колко работиш . И аз работя и за разлика от тебе едвам имам  1 час свобода да погледна през целия ден какво става в форумите :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, adersa написа:

Какво работиш в сервиз сигурно чакаш поредния балама да влезе да го излъжеш колко велика ОС е лайнукса и да му вземеш едни солени пари . Я дойде я не дойде за разлика от тебе . Като ти гледам активността в форума виждам колко работиш . И аз работя и за разлика от тебе едвам имам  1 час свобода да погледна през целия ден какво става в форумите :)

Взел съм си почивен ден.

На 12 часови нощни съм. Или мислиш че в Англия дават парите за седене?!

Аз дори нямам време за форумите. На почивките от работа влизам през телефона за малко и толкоз. А ти си постоянно активен с глупостите си и да лъжеш хората колко е убуу да си с Windows 10 и цял свят да е осведомен за всяко копче което натискаш на клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.