Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Извинявам се много,че задавам този въпрос.Може ида го има във форума но,не съм търсил. Въпросът ми е следния,включих телевизора и си работеше нормално но,след ка то го изключих за една минута за да оправя кабела който беше под телевизора и пак го включих но,неможеше да се включва.Отпред свети,а неще да  включва.Марката на телевизора е МЕДЕОН.Ако може някой да ми даде съвет и да ми каже какъв е проблема.

Редактирано от Mitko Angelov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 11 минути, Mitko Angelov написа:

Извинявам се много,че задавам този въпрос.Може ида го има във форума но,не съм търсил. Въпросът ми е следния,включих телевизора и си работеше нормално но,след ка то го изключих за една минута за да оправя кабела който беше под телевизора и пак го включих но,неможеше да се включва.Отпред свети,а неще да  включва.Марката на телевизора е МЕДЕОН.Ако може някой да ми даде съвет и да ми каже какъв е проблема.

Митко!

Когато се пита за даден технически въпрос трябва да кажеш подробности за телевизора. Марката Медеон само един телевизор ли произвежда? И кой може да ти каже защо се е получило така? То не е форум за гадатели. Изключи телевизора и го изчакай 5-10минути (от контакта) После отново го вкючи и се помъчи да го пуснеш. Ако не стане,потърси помощ от сервизен техник. Това е,което можем да ти помогнем.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Mitko Angelov написа:

след ка то го изключих за една минута за да оправя кабела който беше под телевизора и пак го включих но,неможеше да се включва.

От дистанционното ли го включваш или от бутона на телевизора?Да не са свършили батериите на дистанционното?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой кабел си оправял захранващия или на доставчика за ТВ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Димитър 59 написа:

От дистанционното ли го включваш или от бутона на телевизора?Да не са свършили батериите на дистанционното?

Дстанционното е счупено и не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mitko Angelov написа:

Дстанционното е счупено и не работи.

Може и копчето да се е счупило.Прещракай го по бързо,ако не ще значи е за сервиз работата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mitko Angelov написа:

кабелите са на мястотоси

Направо в сервиза

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, * СТЕФАН * написа:

Митко!

Когато се пита за даден технически въпрос трябва да кажеш подробности за телевизора. Марката Медеон само един телевизор ли произвежда? И кой може да ти каже защо се е получило така? 

Даааа, както и софтуер, хардуер, голям талон, малък талон, регистрационен номер и пр.

Сега конкретно! Изключи от контакта и остави така за окло 20 минути и след това вклюи отново! Ако не тръгва то тогава го носи на сервиз!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е Онзи Единствен Медеон, то се опитай да го включиш с копчетата за каналите. И провери контакт, захранващ кабел, най-добре с мултицет.

Sent from my GRA-L09 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Даааа, както и софтуер, хардуер, голям талон, малък талон, регистрационен номер и пр.

Сега конкретно! Изключи от контакта и остави така за окло 20 минути и след това вклюи отново! Ако не тръгва то тогава го носи на сервиз!

Не чувстваш ли, че се излагаш? Не е редно да повтаряш вече написан пост. Ако не виждаш добре, сложи си очила ( пост 2)Щото нищо не си казал по темата! А и тези работи не особено ги разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Митко!

Когато се пита за даден технически въпрос трябва да кажеш подробности за телевизора. Марката Медеон само един телевизор ли произвежда? И кой може да ти каже защо се е получило така? То не е форум за гадатели. Изключи телевизора и го изчакай 5-10минути (от контакта) После отново го вкючи и се помъчи да го пуснеш. Ако не стане,потърси помощ от сервизен техник. Това е,което можем да ти помогнем.

И номер шаси няма да е зле да даде

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

И номера на полицата :D 

да и най-важното номера на лудницата където да те пратим че си напълно ненормален.

Нито от хардуер нито от софтуер нито от електроника си имаш понятие.. Защо не направиш едно добро и не се откажеш от тези неща явно не са за нищожното ти подобие на мозък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Росен Р. Александров написа:

да и най-важното номера на лудницата където да те пратим че си напълно ненормален.

Нито от хардуер нито от софтуер нито от електроника си имаш понятие.. Защо не направиш едно добро и не се откажеш от тези неща явно не са за нищожното ти подобие на мозък.

То пък по ненормален от тебе няма цял ден да пусуваш уиндоус и да хвалиш ядрото лунукс айде чезвай от екрана . Тука половината форум ти се подиграва тръгнал на мене да ми казва че не разбирам от хард и софтуер написал му някой там кво да каже за лайнукс не съм те видял да си полезен с нещо освен с хвалене сайдер .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То пък по ненормален от тебе няма цял ден да пусуваш уиндоус и да хвалиш ядрото лунукс айде чезвай от екрана . Тука половината форум ти се подиграва тръгнал на мене да ми казва че не разбирам от хард и софтуер написал му някой там кво да каже за лайнукс не съм те видял да си полезен с нещо освен с хвалене сайдер .

Аз за разлика от теб работя.. Знаеш ли какво е това?
А и знам много повече от теб за софт хард и електроника. А също и правопис. Какво ти трябва да ти обясня за линукс?
За линукс тук са малко хората които знаят линукс като мен или повече от мен.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво работиш в сервиз сигурно чакаш поредния балама да влезе да го излъжеш колко велика ОС е лайнукса и да му вземеш едни солени пари . Я дойде я не дойде за разлика от тебе . Като ти гледам активността в форума виждам колко работиш . И аз работя и за разлика от тебе едвам имам  1 час свобода да погледна през целия ден какво става в форумите :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Какво работиш в сервиз сигурно чакаш поредния балама да влезе да го излъжеш колко велика ОС е лайнукса и да му вземеш едни солени пари . Я дойде я не дойде за разлика от тебе . Като ти гледам активността в форума виждам колко работиш . И аз работя и за разлика от тебе едвам имам  1 час свобода да погледна през целия ден какво става в форумите :)

Взел съм си почивен ден.

На 12 часови нощни съм. Или мислиш че в Англия дават парите за седене?!

Аз дори нямам време за форумите. На почивките от работа влизам през телефона за малко и толкоз. А ти си постоянно активен с глупостите си и да лъжеш хората колко е убуу да си с Windows 10 и цял свят да е осведомен за всяко копче което натискаш на клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.