Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрвейте реших да си купя следните колони http://www.emag.bg/tonkolni-fenda-f-d-2-1-52w-2x16w-95hz-20khz-3-subufer-20w-35hz-95hz-6-5-usb-card-sd-mmc-ms-reader-a520u/pd/D2W023BBM/?ref=similar-exp_center-1_1&recid=iwfbwb6g-7lfvyxftl35-C.c17_a185.S.SIMILAR-0vuvhr4 Според вас добри ли са ?? Аз гледам кутиите да са дървени а не пластмласа ....... Стаята ми е 20 кв.м....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, _Alex&Vanko_ написа:

Стига с тоя Емаг. Лъжат! Виж ги колко струват:

https://www.jarcomputers.com/A520U_prod_SPDK1884.html?ref=prod

Ами да 5 лева са 5 хляба... От към звук можеш ли да кажеш нещо според мен за тези пари толкова :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Написали са,че са стрували 118лв.

За тази марка нищо.От ЖАР си избери Microlab.Това имах предвид.

https://www.jarcomputers.com/21-Microlab-FC-362W_prod_SPKMLABFC362W.html?ref=prod????

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Ама май са пластмасови.Гледай им и гаранцията.

Тези ми допаднаха https://www.jarcomputers.com/Microlab-SOLO-9C-20-s-distancionno_prod_SPMICROLABSOLO9C.html?ref=prod

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, suba написа:

Потърси за мнения в нета за тази система, но от сега ти казвам, че за тези пари по-добро - едва ли. Microlab са доказала се марка и само хубави неща мога да кажа за тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Charlie_Harper написа:

Препоръчвам ти Edifier x600 

С тази аудио система съм и съм доволен :) за 120лв толкова.

Имал съм същите но от към мощност не ми допадаха.

Редактирано от suba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еdifier Имат доста злобет вид и яки говорители например на баса говорителя е доста як и с голяма гофра но с тези 20 вата се излагат... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към потребителя suba,

То не бяха избор на аудио системи една и две. Според него: все нещо ще им "куца" на тях ту мощност или нещо друго.

Имам чувството че всеки ден си избира аудио система.

Ако все пак иска по мощна аудио система слагайте си паричките в касичка (и като се съберат повече левчета) си вземете, нещо "като за света": 2 тонколони + усилвател, уредбичка и т.н.

П.П. Бях си казал да не му пиша в темите, но не се сдържах

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, oic написа:

Към потребителя suba,

То не бяха избор на аудио системи една и две. Все нещо ще им куца на тях ту мощност или нещо друго.

Имам чувството че всеки ден си избира аудио система.

Ако все пак искаш по мощна аудио система слагай си паричките в касичка (и като се съберат повече левчета) си вземи нещо като за света 2 тонколони + усилвател, уредбичка и т.н.

П.П. Бях си казал да не му пиша в темите, но не се сдържах

Kaто не искаш да пишеш по-добре не пиши. Не искам нинакви уредби или усилватели искам 2.1 система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В твоите теми е добре наистина никой да не пише, щото нито знаеш какво искаш, нито разбираш от тази техника.Още повече, не знаеш как да попиташ за това, което може би те интересува. Единственото, което правиш е да трошиш парите на родителите си.Мотиката и на нивата от тъмно, до тъмно е само за теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, * СТЕФАН * написа:

В твоите теми е добре наистина никой да не пише, щото нито знаеш какво искаш, нито разбираш от тази техника.Още повече, не знаеш как да попиташ за това, което може би те интересува. Единственото, което правиш е да трошиш парите на родителите си.Мотиката и на нивата от тъмно, до тъмно е само за теб!

Ти и това не заслужаваш.

преди 3 минути, Stoyannnov написа:

Благодаря ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размера не е важен.

Можеш да имаш и 12-ка но да ти е 50 вата и да му се смееш как не дънка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, suba написа:

Размера не е важен.

Можеш да имаш и 12-ка но да ти е 50 вата и да му се смееш как не дънка.

Не може да е 12' и да е 50 вата

П.С: Колкото е по-голям магнитът толкова по-добре

Редактирано от Charlie_Harper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Charlie_Harper написа:

Не може да е 12' и да е 50 вата

П.С: Колкото е по-голям магнитът толкова по-добре

За магнита съм съгласен но не и размера на самия говорител... имам 8-мица и 13 сантиметровият говорител където ми е за дом кино свири по-силно и по здраво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, suba написа:

За магнита съм съгласен но не и размера на самия говорител... имам 8-мица и 13 сантиметровият говорител където ми е за дом кино свири по-силно и по здраво

Това казвам, че се гледа магнита вътре колко е голям. Ако съм се изказал неправилно се поправям. При покупката основно това гледах с баща ми и той ми го каза. Сравнихме един събуфер за 80-90лв който беше м/у 60 и 90вата, а моя който струва 120лв е 40вата. На този първия събуфер тежеше по-малко от моя, който е 120лв и е 40 вата. И баща ми ми каза, че колкото е по-голям магнита толкова по-добре е и го взимах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми напомня, преди време разглеждаме с един колега в Технополиса какво ново има и срещаме едни момчета от съседната месарница да си избират тонколони за колата, ама ги избират като месари на тегло "която повече тежи е по-хубава"

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Charlie_Harper написа:

Това казвам, че се гледа магнита вътре колко е голям. Ако съм се изказал неправилно се поправям. При покупката основно това гледах с баща ми и той ми го каза. Сравнихме един събуфер за 80-90лв който беше м/у 60 и 90вата, а моя който струва 120лв е 40вата. На този първия събуфер тежеше по-малко от моя, който е 120лв и е 40 вата. И баща ми ми каза, че колкото е по-голям магнита толкова по-добре е и го взимах. 

А тези с малките неодимови магнитчета на боклука ли да ги хвърляме?

Едва ли някой търговец ще си разчекне колоните да могат такива като тебе и бащати да видят магнитите!?!

Колоните се слушат и се мерят АЧХ и големината на магнитите нямат никакво отношение към качеството на говорители и колони, към тяхната линейност или към някакви характеристики.

Много здраве на бащати!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, AGD написа:

А тези с малките неодимови магнитчета на боклука ли да ги хвърляме?

Едва ли някой търговец ще си разчекне колоните да могат такива като тебе и бащати да видят магнитите!?!

Колоните се слушат и се мерят АЧХ и големината на магнитите нямат никакво отношение към качеството на говорители и колони, към тяхната линейност или към някакви характеристики.

Много здраве на бащати!

За колоните няма нищо общо, но за баса има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 28 минути, Charlie_Harper написа:

За колоните няма нищо общо, но за баса има.

Питащият и ти да не сте братя ? Какъв Бас ви е подгонил от говорител 5 инча и обем 4-5 литра? Освен питащият, ви четат и други хора , момче! Или акустиката вие сте я писали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.