Премини към съдържанието
RED ZONE 64

От къде да сваля стара версия на Скайп?

Препоръчан отговор

Здравейте! Не съм доволен от новите версии на Скайп, и за това искам да си сваля някоя стара аналогова версия... която да поддържа Video call. Да ми посочите сайт, от където мога да го сваля, и да ми помогнете с инсталацията тъй като ще се наложи да използвам архиватора....а аз от доста време не съм го използвал... 

Благодаря предварително!

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изписва ми това след като кликна върху някоя от версиите '' Skype is no longer available at OldApps. You may still use OldApps to find system compatibility''

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, NBS 9322 написа:

Изписва ми това след като кликна върху някоя от версиите '' Skype is no longer available at OldApps. You may still use OldApps to find system compatibility''

Това означава че легално не можете да го изтеглите от там. Вероятната причина е че собственика на софтуера е забранил редистрибутирането му.

Последното изречение да се прочете от следващите желаещи да го предоставят на питащия. Да ползват ЛС!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетете тази тема, защото освен стар скайп който ще намерите, трябва да знаете как да го инсталирате за да работи :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, callpchelp написа:

Прочетете тази тема, защото освен стар скайп който ще намерите, трябва да знаете как да го инсталирате за да работи :)

ехееее че и сложнотии имало а, моята пък е без такива глупости

към автора на темата - ако искаш 3.8 пачната от руснаците пиши ми ЛС да ти пратя еxe-то че не мога да намеря на Филипов линка, който даде в една от темите и от там я теглих и аз

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

ехееее че и сложнотии имало а, моята пък е без такива глупости

към автора на темата - ако искаш 3.8 пачната от руснаците пиши ми ЛС да ти пратя еxe-то че не мога да намеря на Филипов линка, който даде в една от темите и от там я теглих и аз

Длъжен съм да дам и този вариант... Освен това не е трудно да си направя и аз пачнато самоинсталиращо се ексе ПО МОЯТА схема, но със вграден стар файл на скайп и т.н................

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dox.bg/files/dw?a=26f13c8ebd

някога е работило пробвай

преди 39 минути, capnemo написа:
преди 43 минути, NBS 9322 написа:

Това означава че легално не можете да го изтеглите от там. Вероятната причина е че собственика на софтуера е забранил редистрибутирането му.

Последното изречение да се прочете от следващите желаещи да го предоставят на питащия. Да ползват ЛС!!!

всъщност това не е вярно а значи че трябва да се  направи съвместимост за по стара операционна система  (WIN XP)

примерно

New_Bitmap_Image_8.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не съм навътре с нещата при Скайпан ( не ми е интересен), но мисля че при наличието на добрият Интернет сега, няма много смисъл да ползвате стари версии които ползват кодеци от миналото. Преди беше важно да може да работи и на слаби връзки към Интернет, ама сега слаби май вече няма.
Ако може да си говорите чувайки 8000 херца, вместо само до 3400 херца, що да ползвате стара версия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а между другото скайп може да се ползва от браузъра

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ е за слаби връзки, а слаби мозъчни връзки на CPU - то на машината на която се изпълнява... :D  И RAM...

преди 1 минута, Yvan Sergeev написа:

а между другото скайп може да се ползва от браузъра

И то може даже и от OneDrive.com , ако имаш M$ акаунт ест. :)

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Сега не съм навътре с нещата при Скайпан ( не ми е интересен), но мисля че при наличието на добрият Интернет сега, няма много смисъл да ползвате стари версии които ползват кодеци от миналото. Преди беше важно да може да работи и на слаби връзки към Интернет, ама сега слаби май вече няма.
Ако може да си говорите чувайки 8000 херца, вместо само до 3400 херца, що да ползвате стара версия ?

потребител haidukpikaso, ми помогна да направя каквото исках. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Yvan Sergeev написа:

http://dox.bg/files/dw?a=26f13c8ebd

някога е работило пробвай

всъщност това не е вярно а значи че трябва да се  направи съвместимост за по стара операционна система  (WIN XP)

примерно

кое не е вярно? и защо трябва да се прави съвместима с ХР който отдавна е извън поддръжка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

текат ми сълзите като не е поддръжан

прави се съвместим защото е стара версия когато го е нямало win 7  примерно и може да не работи коректно

от там и проблемите при новите драйвери за  стар хардуер  като се ъпдейтне и дъно рам цпу видео гори и у магазинчето за нови части .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, capnemo написа:

кое не е вярно? и защо трябва да се прави съвместима с ХР който отдавна е извън поддръжка?

А защо трябва да дървенофилософстваме?  И не, Skype очевидно не е забранен за редистрибуция. Например на сайта Download.com има mirror на инсталатора на Skype.
Човекът иска помощ, а се развиват излишни теории дали някой си наложил или не забрани за нещо си.
Старите версии на Skype са по-добри. По-леки са. И с по-малко проблеми. Ако съм престъпник според ТЕБ, щом не се съобразявам с майкрософт - ОК.

Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

на сайта Download.com има mirror на инсталатора на Skype.

Само на най-новата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж из другата тема, давал съм линкове. За да ти работи видеото трябва версия над 4, с 3.8 само говориш и пишеш. Налични пипнати 3.8.0.188, 4.2.0.187, 5.5.0.124 и 6.16.0.105 Може и още някоя да се е появила, скоро не съм следил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Филипов написа:

Виж из другата тема, давал съм линкове. За да ти работи видеото трябва версия над 4, с 3.8 само говориш и пишеш. Налични пипнати 3.8.0.188, 4.2.0.187, 5.5.0.124 и 6.16.0.105 Може и още някоя да се е появила, скоро не съм следил.

Хъм! Много проблеми вече със старите версии! Работи се добре и безпроблемно само с версиии от 6.20 и по - високи.

Проблемите са:

- Несъвместимост с най - новите версии като:

. Проблем с индентификацията при позвъняване

. Проблем с трансфера на файлове, както и със тяхното споделяне

. Проблем с видеото

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Собствениците му щом като изкарват пари от реклами в Скайпан, нарочно ще го направят да има проблеми с по-старите версии, то е ясно.
А искат по 7 евроцента на минута за говорене до стационарен до Белгия, при положение че с конкурентите плащам по половин цент на минута.
Абе микромеките са големи обирчии, като им ползвате тъпия софтуер, ще гледате реклами, иначе проблеми като се обаждате на хора с новата версия.
Те така, на ви сега Скайпан, най-хубавият софтуер бил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва... В повечето случаи се ползва за онлайн разговор (Video call, chat)  с познат/роднина тн. Не може 1 безплатен комуникационен софтуер в случая Скайп да е напълно безгрешен... или безпроблемен. 

И темата ми беше свързана с конкретен проблем. Не разбирам защо е нужно да се  спекулира.. какъв бил Скайп.. какви са му недостатаците.. какви проблеми имал... и в прочие.  С времето почти всички бъгове, грешки се премахват от MS.

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.12.2016 г. в 16:32, NBS 9322 написа:

Зависи  ххххххххх            

Пиша тук защото тъпия форум отново е в бъг!  Та всеки предпочита пълноценност. Все пак нова изненада от Скайп.  Няма начин вече за спиране на ъпдейтите!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.