Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

martata

Българските отбори в европейските турнири

Препоръчан отговор

На едно друго място писах преди време нещо. Сега ще го постна и тук:

2 Apr 2006, 22:41

2 думи след мача.

В ЦСКА няма екип. Това е най-големия проблем. Треньори идваха и си отиваха - резултатът неособено впечатляващ. И за мен основната причина е в атмосферата в клуба. А тя от години е отровена, а и никой не си е на мястото.

Не става въпрос за днешния мач. Той е само един епизод. Епизод от много дълго ходене по мъките. Което още доста ще продължи. Заради чиновниците в канцелариите.

Никой и нищо не може да ме убеди, че тези момчета са от нивото на Нафтекс. Защото ЦСКА днес игра като отбор обречен на изпадане от А група. И това е така, защото го няма екипа в лицето на ръководството.

След издънка като тази, през пролетта на 2006 всички трябва колективно да подадат оставки. Защото това е провал за всички ръководещи клуба, до последния човек. И първи, който трябва да хвърли оставката си е Стефан Орманджиев като най-високопоставен. Без значение, че е на изборна длъжност, както обича самия той да казва. Ей така символично.

Ако този отбор не е изиграл добър мач при Йешич мога да приема за нормално сърбинът да е сочен за главен виновник. Но няма как да забравя миналата календарна година. Тогава отборът бе като юмрук. Сега не е.

Спортнотехнически анализ не ми се ще да правя. То е излишно. Със сигурност Конелиано би стоял по-добре в офанзивен план.

За съжаление, най-вероятно онази престъпна шайка бездарници по върховете в клуба ще остане. Йешич ще бъде уволнен, дали сега дали в края на сезона. И на негово място ще дойде поредния мишок, който да отбива служба на "Армията".

Така или иначе в новата ни история след 1992 година освен изпитаните стари пушки Паро и Пената само и единствено Миодраг Йешич ще се запомни с нещо добро в ЕКТ. Другите се проваляха гръмко един след друг.

Време е да се замислим...

Малко са нещата, които трябва да се променят в това мое изказване от преди 4 месеца. Направете сметка дали се работи в клуба?! Не се излиза като домакин срещу аутсайдер с 1 чист нападател и 4 (вдървени) защитници. Не се.

"От къде да ги вземе"?

Е аз ли да му кажа от къде да ги вземе, аз ли? Моя ли работа е това? Кой е треньора на скапния отбор? Мойта работа е да съм на стадиона, когато мога и пред ТВ, когато не мога и да подкрепямм отбора си, а не да мисля тактики и т.н. Ако трябва младежи да взима, ако трябва да купува. Каквото трябва да се прави си е негов проблем а не мой и Ваш. Така че не ми говорете моля ви се от къде е трябвало да ги намери.

Наистина... трябваше, защото вече е малко късно. Дано да не окъснее съвсем и за мача като гост.

Стига оправдания, стига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Определено не са глупости-това е истината и типично по български след жребия всички говореха едва ли не ,че Киево са един от-най лесния жребий за нас.Това си пролича още през първата част-нашите гледаха като хипнотизирани как Киево си подаваха топката и се движеха по целия терен.От нашите не мога да кажа ,че всички се раздадоха - Ричард направи много слаб мач,същото се отнася и за Мечо,които навъртя страшен километраж,но дотам-нито пробивите по крилото,нито подаванията му бяха на ниво.В защита бяхме много зле този мач,добре че всичко завърши благополучно.Лусио Вагнер беше много инертен и имаше голям браг в подаванията си.Вярвам ,че Мъри е извадил поука от двубоя и при гостуването ни, няма да допускаме подобни детински грешки.Киево играха без Обиня и Лусияно,което беше в наша полза,защото Обиня е страшно бърз нападател,а Лусияно е много техничен футболист.Надявам се до реванша Топчо и Томашич да са възстановени на 100% и да не ни се контузи футболист в контролата с Уелс.

Не си прав! :yanim:

Кой е казал, че жребият е лек (с изключение на мен biggrin.gif ) - я виж темата за жребия! Това е възможно най-трудният съперник! :offtopic_s: Те бяха тези, които ни подцениха! Левски игра на 100%!

Как да не са се раздали? - На фона на селските мачове от родното ни първество българските отбори правят по няколко силни мача именно в евротурнирите, където се раздават на макс! Имаха и слабости, но те се дължат на това, че толкова си могат! Не винете Ричард толкова - човешко е да се сгреши!

Не се раздавали?? - Я се замисли малко - трети кръг на ШЛ - всички са надъхани до безкрай, тичат като луди и всеки един прави какво що му е по силите, защото там са големите пари!! angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно жребия говорих с много левскари преди мача, които смятаха ,че жребия е лек за нашия отбор.

Да се раздадеш не означава да тичаш като муха без глава ,нали така? Относно Ричард това не е първия път ,когато прави детинска грешка ,която можеше да доведе до гол.То е ясно като 2 и 2 ,че без него халфовата ни линия е слаба,но подобни грешки трябва да се сведат до минимум,ако искаме да играем в шампионската лига.Точно от тази надъханост и пренавитост можеше да загубим мача-спомни си първото полувреме.И както знаеш не е важно колко тича един футболист важно е дали има ефект от това.Киево определено не ни подцени-явно не сме гледали един и същ мач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен каквото и да си говорим жребият си беше лек.Вярно Киево са италиански отбор,който в последните години се представя добре в първенството ,но само това.Та те допреди 2-3 седмици даже не знаеха,че ще участват в ШЛ.

Ако ни се беше паднал Фенербахче,Осасуна,Спартак (М),Залцбург,Аустри Виена,Юргорден или Цървена Звезда,Копенхаген.

Леките противници според мен бяха Димано(З),Млада Болеслав,Стандарт(Л),Хартс и Киево.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Относно жребия говорих с много левскари преди мача, които смятаха ,че жребия е лек за нашия отбор.

Да се раздадеш не означава да тичаш като муха без глава ,нали така? Относно Ричард това не е първия път ,когато прави детинска грешка ,която можеше да доведе до гол.То е ясно като 2 и 2 ,че без него халфовата ни линия е слаба,но подобни грешки трябва да се сведат до минимум,ако искаме да играем в шампионската лига.Точно от тази надъханост и пренавитост можеше да загубим мача-спомни си първото полувреме.И както знаеш не е важно колко тича един футболист важно е дали има ефект от това.Киево определено не ни подцени-явно не сме гледали един и същ мач.

Не знам един и същ мач ли сме гледали, но Левски не се е раздавал така на терена за последно от мачовете с Шалке и Удинезе! Да не би да искаш да кажеш, че срещу ЦСКА преди две седмици Левски са играли по-добре, където едва не ходиха по терена и от двата отбора? Изобщо дай посочи ми един мач на Левски от родното първенство, където да е играл по-добре?

Че бягали като мухи - еми толкова си могат - ти какво искаш да нямаме бюджета и селекцията на Реал Мадрид?

Как може изобщо да говориш за подценяване при положение, че откакто се помня (и по-отпреди) българските отбори само затова си мечтаят да влязат в групите и даже сумата, която се дава на шампиона на България не струва и половината от възможността изобщо да влезеш в ШЛ. И на прага на мечтаната от всички ШЛ срещу възможно най-тежкия жребий (коравите Киево), мачът на годината който е в главите на всички още от пролетта да ми говориш за подценяване??? :rolleyes: Може и подценяване, но от тяхна страна!

Може ли изобщо да сравняваш селекциите и бюджета на Левски и Киево?

Значи Барса като дойде тука и бие Нафтата и нафтата правят грешки в защита и отстъпват инициативата следва, че Нафтата е подценила Барса, така ли?? angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо намесваш родното първенство при положение,че не съм го споменал и как може да искаш да се прави сравнение между квалификация за шампионската лига и мач от А ПФГ.

Ако прочетеш внимателно поста ми ще видиш,че относно тичането като муха без глава става въпрос за Мечо.Сега пък намеси Real Madrid.Няма нищо общо с парите и селекцията-вижда се много ясно,че откакто залагаме на млади мочета от нашaта школа и не привличме бразилци от плажовете на Рио Де Женеиро нещата в тима са супер.

Говоря за подценяване ,защото това си е типична българска черта, a и Киево не са познати много в България.

Кой е сравнявал бюджет и селекцията престани да си измисляш.Ако си направиш труда да прочетеш какво съм писал изобщо няма да има нужда да ти отговарям,ама нейсе.За днес спирам да пиша тук ,защото някои са далеч от футбола,а не ми се спори за глупости.

peace

Редактирано от martata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от 4 000 привърженици на Левски искат да пътуват за Верона

София. Пред централния офис на Левски на улица “Леге” №15 продължават да идват желаещи да си купят билети за мача срещу Киево. Според вътрешна информация на клуба, желаещите да присъстват на стадион "М. Бентегоди" привърженици може да се окажат повече от 4 000 души. Билетите ще се продават до 17.30 часа днес в централния офис. Продажбата ще продължи и утре от 10.00 до 17.30 часа на същото място - улица "Леге" № 15.

В първия мач игран в София, българският шампион победи италианския Киево с 2:0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идваме от север, идваме от юг, във Верона сме юмрук

11 автобуса с привърженици на Левски тръгнаха по пътя на своята мечта

"Идваме от север, идваме от юг, във Верона ще сме като юмрук" - c този рефрен потеглиха към Италия привържениците на Левски, които ще гледат на живо мача с Киево от III предварителен кръг на Шампионската лига. На "Бентегоди" великата синя публика ще помага на отбора с всички средства.

В 7,30 ч. в понеделник пред стадион "Васил Левски" има стотици мъже със сини шалчета. Някои водят и гаджетата си. Вероятно дестинацията Верона привлича като магнит зажаднелите за романтика български жени. Основната задача обаче е друга - победа срещу Киево и влизане в мечтаните групи на Шампионската лига.

11-те автобуса са готови за път, има фенове, които ще тръгнат с личните си автомобили и микробуси. Последната част от агитката потегля рано днес с още няколко автобуса. В Италия се очаква да пристигнат сини привърженици от цяла Европа. Предварителните сметки сочат, че на стадион "Бентегоди" във Верона ще има не по-малко от 4000 българи.

Колоната тръгва към Калотина. Гръмкото "Само Левски! Oле!" раздира софийската утрин. От автобусите се веят сини знамена, чуват се песни. Всички са настроени за велик европейски мач. За разлика от миналогодишния поход на Левски в Европа, на ГКПП Калотина всичко минава добре. Сините запалянковци се отбиват в безмитните магазини. Повече от ясно е, че не само автобусите имат нужда от гориво.

Но най-хубавото е, че всички имат надежда. Надеждата е, че някъде там, където Ромео е имал безсънни нощи под прозореца на Жулиета, ще се случи нещо романтично и на Левски. И приказката ще продължи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе, ако наистина имаме 4000 души във Верона, няма да чуем гласчетата на италианските фенове ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хехе, ако наистина имаме 4000 души във Верона, няма да чуем гласчетата на италианските фенове :shake_puter:

хехе

Каквото и да е съотношението едва ли ще са в настроение италианските фенове, че да им чуваме гласчетата. :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че сега е моментът. Няма по удобен момент да влезем в ШЛ. СЕГА ИЛИ НИКОГА!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо, което сам направих и всъщност това ми е мечта:

levskidt7.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Левски!

Честито на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А честито на всички. ГОЛЯМ ОТБОР СМЕ!!!

P.S. Fifa това със затварянето може да се превърне в традиция! :hush:

Редактирано от alex89_m (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво на Левски!

Честито на всички!

ех този суеверник cool.gifcool.gif

Честито,ББраво,Супер,Старите левскари да един сме тук(и младите)

Нз кво да кажа....Само Левски

Честито :cheers::):lighter::wow:

Редактирано от m_mihov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!! cool.gif МАЧКАМЕ НАРЕД !!!!!!!!!!!!!!

Само ЛЕВСКИ , САмо БЪЛГАРИЯ !!! Научихме се да не се притесняваме от другите, и да мачкаме наред!

Напоследък забелязвам как българите наистина бият и играят добре и на чужд терен(жалко за втория гол на Киево sad.gif ), забравили са онези смущения и притеснения които имаха преди години!

Убеден съм че сега в групите който и да се падне, ще играят на 100 % и само за победа! Научиха се момчетата - БРАВО!!! И

ПОЗДРАВЛЕНИЯ :):lighter::cheers::wow::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на всички ЛЕВСКАРИ !!! Заслужихме си победата !!! Идва ред и на Челси !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официално все пак да съобщим:

Доживяхме! Левски в Шампионската лига!!!

23 август 2006 | 23:55 | Агенция "Фокус"

Верона. България дочака отбор в Шампионската лига! Българският шампион Левски се класира за групите на най-комерсиалния клубен турнир, след като в мач реванш срещу Киево направи равенство 2:2 и с общ резултат 4:2, “сините” постигнаха мечтания пробив. Двубоят започна равностойно, като в началните минути нямаше сериозни опасности за гол пред двете врати. Българите нанесоха своя първи удар в 35-ата минута, когато Димитър Телкийски стреля безупречно с левия крак и прати топката неспасяемо в долния ляв ъгъл на вратата на домакините. До края на полувремето “сините” успокоиха играта и не допуснаха нападателите на Киево да застрашат вратата на Петков. Втората част започна по възможно най-добрия начин за възпитаниците на Станимир Стоилов. Още във втората минута след подновяването на играта Седрик Бардон матира за втори път вратаря на домакините Сичиняно и направи резултата 2:0 за Левски. Французинът опъна мрежата на италианците след като овладя топката на границата на наказателното поле и с плътен удар от границата на наказателното поле класира българите в Шампионската лига. Две минути по-късно Амаури върна едно попадение, след като при центриране от ляво надскочи Игор Томашич и с глава направи резултата 1:2. Последваха няколко опасни удара от далечни дистанции на “летящите магарета”, спасени с вещина от Георги Петков, който за пореден път доказа голямата си класа. Наставникът на веронци Джузепе Пилон направи няколко промени в състава си, които доведоха до изравняване на резултата. Влезлият като резерва Лусиано центрира отдясно и Амаури реализира второто си попадение в срещата, след като с глава опъна за втори път мрежата на Петков. До края на двубоя пред двата отбора не се откриха повече положения за гол и след 2:2 във Верона, Левски затвърди голямото си израстване с класиране в групите на мечтаната Шампионска лига!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още преди този мач го бях замислил. Сега съм решен да реализирам тази своя идея. Да направя сайт за Левски с името 23august2006

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Левски!!!!!

:lighter: Честито на всички и успех на отбора занапред! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито на всички фенове и от мен!След толкова години отново ще имаме представител в най комерсиалния турнир в европа.Едно време в КЕШ,миналия сезон УЕФА,и за първи път Шампионска Лига! САМО ЛЕВСКИ! ЕЙ alex89_m:

направи го сайта на всяка цена-струва си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...