Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

В последните години следя всичко китайско и то ми е доста интересно....Кое е спам... просто не ми допада да преценявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

не,правя малко изменения

Кажи кои са де.Научи го тоя китайски и много ти порасна работата... :D :D :wink12:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кои са де.Научи го тоя китайски и много ти порасна работата... :D :D :wink12:

Включваш си енджина на битдифендър първо. Пускаш плъзгача на третата опция от настройките на фул. После добавяш отметка за руткит има такава и пише на английски rootkit.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро?14 пропуска, предимно троянци от 20-25 линка. :help wanted4:

П.С. С коя прорама направи клипа, качеството е много добро?

Чак сега го видях. FastStone Capture.

Ще и дам втори шанс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

"Всичко за китайското чудо......"кой бил фен (маниак)... ? Кой е загърбил старата си любов ? ;)

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убеждавам се че,qihoo 360 antivirus за потребител не търсещ предизвикателства е много добър избор.Безплатна,лека незатормозяваща системата,много добър облак,използва енджините на Авира и БитДефендер,много добър QVM евристичен модул,сканира архиви с пароли.А,и не на последно място,знаещ Китайски. :P

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убеждавам се че,qihoo 360 antivirus за потребител не търсещ предизвикателства е много добър избор....

Какво имаш в предвид под "потребител не търсещ предизвикателства" ? Т.е аз разбирам какво имаш предвид, но къде и са слабите места, че се налага да се ползва от такива потребители ?

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш в предвид под "потребител не търсещ предизвикателства" ? Т.е аз разбирам какво имаш предвид, но къде и са слабите места, че се налага да се ползва от такива потребители ?

Eто отговора: http://www.kaldata.com/forums/topic/165378-%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%be%d1%81%d1%82%d0%be%d1%8f%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%bd%d0%b8-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b5-solo-video-tests-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b8-%d0%b2-%d0%b7/page__st__1720#entry2349321

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eто отговора: http://www.kaldata.c...20#entry2349321

Malwarebytes при мен е ловил по сумати гадове и след големите лидери. При скениране с него ми прави впечатление, че повечето от нещата, които лови са на евристика а тя подвежда. Честно да си кажа не разбирам защо се приема данните на малуербайтс като коректив, ако беше толкоз добра хората щяха да я ползват като основна защита.

Убеждавам се че,qihoo 360 antivirus за потребител не търсещ предизвикателства е много добър избор.Безплатна,лека незатормозяваща системата,много добър облак,използва енджините на Авира и БитДефендер,много добър QVM евристичен модул,сканира архиви с пароли.А,и не на последно място,знаещ Китайски. :P

Облака е динамичен не просто уникален, изключително бързо поглъща заразите. Аз съм потребител търсщ предизвикателства и от 15 дни съм с qihoo 360 и не съм гипс. Показвам данни от две седмици от архиви с вируси и смея да твърдя, че покрива най-добра новите заплахи благодарение на евристиката и облака.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да,къде при нормални обстоятелства някой ще стартира толкова съмнителни файлове.Програмата е добра.

Така е, освен това е нищожна и вероятността да попаднеш на зловреден код отпреди минути или час-два да речем.Освен ако не го направиш умишлено разбира се (като ние правим).Според мен е далеч по-важно не коя колко открива при сканиране на архивчета и тем подобни, а колко бързо реагират при новите заплахи.Например Касперски са лидер при пускането на дефениций..

П.С. Пак ще се повторя, но на F-Secure им трябваха повече от 24 часа да анализират изпратените от мен файлове....

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Например Касперски са лидер при пускането на дефениций..

Касперски, най -добрия

Е да,къде при нормални обстоятелства някой ще стартира толкова съмнителни файлове.

Е Нортон там е най-добър, в нереалните неща. Сканира и премахва архиви с по 200, 300, 400, 500 вируса за секунда, файдЪ с дефиниции от миналата заплата Публикувано изображение.

Но хвърлянето на боб с облака на Нортон, винаги е верен

По-добре да дам два лева на някоя врачка в градинката пред гарата на Плевен за да видя бъдещето Публикувано изображение

пп. Половината от робатните ми дни за година са ми в Плевен.Така че с URIEL и nikssi може някой ден да се пробваме на масата :cooking1::beer: .

Редактирано от nikval (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Този път май няма погрешни сработвания https://www.virustotal.com/file/14c7fcc92f7982a41fbbd57711672fea9f67ca1af1c06134356b51a1ed557f33/analysis/1350587532/ А немката и румънеца всеки може да си ги ползва в оригинал - абсурдно е да се ползват програми задължително само на китайски... Горе-долу се справям с езика им и пак не го възприемам! А и дали е чудо въобще това - китайско чудо на база два Евроенджина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Да, да... - ето един плъзгач - всичко на макс:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ебати сливовата, вече разбирам китайски

А логове паза ли, за да видим какво е ставало :lol6:

Редактирано от nikval (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...