Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Qihoo 360 Antivirus и 360 Total Security

Препоръчан отговор

Програмата може и да е добра,но ползването и на китайски си е чиста проба "стрелба в тъмното"...Първо не знаеш какво точно сваляш още при самата инсталация,и второ -познайте от кой път ще дейнсталирате сваленото и дали както трябва.....за настройки да не говорим(имам впредвид онези...финните)....а имам впечатлението ,че фалшивите засичания са малко повече...Лично аз ,като поставя плюсовете и минусите на везната,не бих рискувал да я ползвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Ива нова тестова 4.0 prerelease версия. Вече има и отделна 64-bit версия.

Ето малко инфо от форума за тази версия:

System: (32/64) WinXP/Vista/Win7/Win8

Win2003/Win2008 (partial support)

Линкове за сваляне на 4.0 prerelease version:

http://down.360safe...._4.0.1.3092.exe

http://down.360safe...._4.0.1.3092.exe 64-bit

Гледам по форума, че има доста бъгове тази версия. Доста се оплакват.

Колега аз съм с тази версия и засега бъгове не наблюдавам да видим за в бъдеще.

Както споменах преди време - поведенческия блокатор по подразбиране не е автоматичен. При моите тестове и стартиране на малкото пропуснати файла ми зададе няколко въпроса на които имаше няколко "бутона" и никаква ориентация по картинки.... Не е удобна въобще на Китайски...

Може би има опция за настройка да не пита а автоматично да блокира и трие, но кажи къде е и коя е...

прав си за хипса, опциите са подредени каро при комодо от там се ориентирам в него, а за настройване на автоматика и аз незнам стрелба в тъмното е както каза един колега. Ама ми харесва

Програмата може и да е добра,но ползването и на китайски си е чиста проба "стрелба в тъмното"...Първо не знаеш какво точно сваляш още при самата инсталация,и второ -познайте от кой път ще дейнсталирате сваленото и дали както трябва.....за настройки да не говорим(имам впредвид онези...финните)....а имам впечатлението ,че фалшивите засичания са малко повече...Лично аз ,като поставя плюсовете и минусите на везната,не бих рискувал да я ползвам...

Относно деинсталирането може да ползвате деинсталационна програма не е никак сложно това. Наистина е добра тествайте и ще видите как се справя с вирусите. Ползването на всеки един антивирус крие в себе си риск, по моето мнение рисковете от заразяване при ползването на други антивирусни програми са повече. досега не съм виждал по-бърза реакция на нов вирус, ако някой е видял нека сподели. 400000000 облак помага там

Ива нова тестова 4.0 prerelease версия. Вече има и отделна 64-bit версия.

Ето малко инфо от форума за тази версия:

System: (32/64) WinXP/Vista/Win7/Win8

Win2003/Win2008 (partial support)

Линкове за сваляне на 4.0 prerelease version:

http://down.360safe...._4.0.1.3092.exe

http://down.360safe...._4.0.1.3092.exe 64-bit

Гледам по форума, че има доста бъгове тази версия. Доста се оплакват.

Би ли споделил откакво точно се оплакват хората. аз съм от вчера с нея и засега оплаквания нямам държи се нормално при мен лови трие даже интерфейса е олеснен поне на мен ми е по-лек за справяне.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек,ти не ме разбра,казвам,че липсва усещането ,че правиш нещо смислено с програмата...Как да я тествам пълноценно ,като 90% от настройките са на принципа"проба-грешка"?Някой беше написал нещо за мухата и китайския-в случая тестването на програмата е идентичен-един погрешен клик и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да го инсталираш китайския просто за естетика.Включи си енджина на битдефендър на снимката не се вижда

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да го инсталира едва ли ще го улесни..не е добра идея според мен.

Човек,ти не ме разбра,казвам,че липсва усещането ,че правиш нещо смислено с програмата...Как да я тествам пълноценно ,като 90% от настройките са на принципа"проба-грешка"?Някой беше написал нещо за мухата и китайския-в случая тестването на програмата е идентичен-един погрешен клик и...

Ами прав си, но това е положението, заради лицензионни споразумения програмата не е и няма да бъде преведена на език различен от китайският.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е толкова добра,остава да се надяваме на нелегален превод....ако има кой да го направи....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е толкова добра,остава да се надяваме на нелегален превод....ако има кой да го направи....

Стои отворен въпроса, защо не е направен досега, все пак програмата е от 2006-та. Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука вече каза хубаво нещо ако има нелегален превод би било перфект!!!

Тествайте и кажете дали е добра да видим!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При сваляне на файл от интернет:

Публикувано изображение

При стартиране на файл,и докато се чудех какво да натисна,файла изчезна от декстопа:

Публикувано изображение

Карантината:

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При сваляне на файл от интернет:

Публикувано изображение

При стартиране на файл,и докато се чудех какво да натисна,файла изчезна от декстопа:

Публикувано изображение

Карантината:

Публикувано изображение

Как ти се струва колега? Дай обощаващи данни
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да го инсталираш китайския просто за естетика.Включи си енджина на битдефендър на снимката не се вижда

И как да го включа. Кое КВАДРАТЧЕ да натисна? А,китайският ще ми е нужен диска ако не се лъжа. Ами ако го нямам?

Ти не схвана за какво иде реч. Програмата на китайски може да е лесна за китайски говорящите за останалите е меко казано неприложима. Не бих си сложил нещо, което нямам представа какво ми показва като прозорции. Не съм нинджа да карам със завързани очи.

Дайте шотове как се влиза в настройките,подробно описание на отделните екрани и ако може на изкачащите прозорци. Иначе програмата хубава или не си остава неприложима за потребител,който не знае китайски. Освен ако не го стимулира да научи този език. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как да го включа. Кое КВАДРАТЧЕ да натисна? А,китайският ще ми е нужен диска ако не се лъжа. Ами ако го нямам?

Ти не схвана за какво иде реч. Програмата на китайски може да е лесна за китайски говорящите за останалите е меко казано неприложима. Не бих си сложил нещо, което нямам представа какво ми показва като прозорции. Не съм нинджа да карам със завързани очи.

Дайте шотове как се влиза в настройките,подробно описание на отделните екрани и ако може на изкачащите прозорци. Иначе програмата хубава или не си остава неприложима за потребител,който не знае китайски. Освен ако не го стимулира да научи този език. ;)

Нито е нова, нито е чудо, нито пък е непробиваема.

Иначе ето тестче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да нужен е диска. като ти даде прозорец избираш лявата от хоризонталните опции и втората от вертикалните

Нито е нова, нито е чудо, нито пък е непробиваема.

Иначе ето тестче

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=58X-RlP3gS4

Покажи някоя непробиваема, за която няма клип с пробив в ютуб и ще те призная?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Покажи някоя непробиваема, за която няма клип с пробив в ютуб и ще те призная?

Ами точно че всички са пробиваеми.

Та къде е чудото?

Аз признание тук не търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно че всички са пробиваеми.

Та къде е чудото?

Чудото е това имаш безплатен битдифендър с огромен и бърз облак, абсолютно безплатно 5 енджина са събрани тук и всичко това е неусетно за производителността на компютъра. Тествах я на вируси показа отлични резултати имам предвид с нови вируси облака е уникален. Това всичкото за мен си е чудо, затова направих тема за тази програма, защото е една от малкото която е способна качествено да подсигури потребителя.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудото е това имаш безплатен битдифендър с огромен и бърз облак, абсолютно безплатно 5 енджина са събрани тук и всичко това е неусетно за производителността на компютъра. Тествах я на вируси показа отлични резултати имам предвид с нови вируси облака е уникален. Това всичкото за мен си е чудо, затова направих тема за тази програма, защото е една от малкото която е способна качествено да подсигури потребителя.

Ама аз нямам против нищо темата ти.Просто изказах мнение от личен опит.

Поздравления за темата!

И за откритието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз нямам против нищо темата ти.Просто изказах мнение от личен опит.

Поздравления за темата!

И за откритието.

Ще опитам да направя някъв превод с помощта на гугъл преводача, само да открия къде е езиковия файл и кой е
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще опитам да направя някъв превод с помощта на гугъл преводача, само да открия къде е езиковия файл и кой е

Намери я на английски и след това няма да е проблем.

Гугъл и китайски...Лоша работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намери я на английски и след това няма да е проблем.

Гугъл и китайски...Лоша работа.

Няма я на английски никъде.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ти се струва колега? Дай обощаващи данни

Ами,не знам,преди няколко часа я сложих,ще направя малко тестове и ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втори път тествам тая програма на виртуалката. Пробвах отново, заради ентусиазма, който се върти, и затова че излезе нова версия 4. Втори път се заразявам - динамично - от последните линкове на malc0de. Вярно че от около 30 проби пропусна само десетина и от тях само на два позволи стартиране (и те не се знае дали са опасни на 100%), но както и да е МБАМ каза ще съм заразен- с едно addware и един троянец.... Не е нищо по- от другите. IDS-а не е съвсем добре. Всички пропускат, особенно на най-нови зарази... И Авира и БД, пък и облака - ако няма дефиниция край...Не забелязах и уеб защита... Сигурен съм, че с настроен Комодо съм по-защитен...

Редактирано от viperdick (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които желаят да имат добър 'облак' на компютъра си им препоръчвам Kingsoft.В темата на програмата подробно са обяснени плюсовете и минусите й.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...