Премини към съдържанието
Емил44

Възможно ли е да хакнат телефона ми и да гледат лична информация?

Препоръчан отговор

Здравейте, собственик съм на Samsung Galaxy Grand Neo, купен преди 2-3 години от Технополис.  Имам програмата Clean Master  и съм си сложил приложението  APPLOCK, от тогава постоянно ми казва че еди си кой човек се опитал да ми хакне снимка messenger и такива работи.  На една от снимките пише, тоз човек се опита да слухти вашия телефон, това някаква грешка ли е или някой влиза в телефона ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи точно каква грешка или предупреждение ти изписва това приложение. Има вероятност някоя програма или друго приложение да ти иска достъп до снимките и то да не разрешава. Стига с тези хаквания и подслушвания на телефони.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам да ви подслушват или пък да се интересуват от снимките. Лично аз съм чувал, че тези програми които уж забързват и чистят телефона го забавят или поне някой от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил44 написа:

Здравейте, собственик съм на Samsung Galaxy Grand Neo, купен преди 2-3 години от Технополис.  Имам програмата Clean Master  и съм си сложил приложението  APPLOCK, от тогава постоянно ми казва че еди си кой човек се опитал да ми хакне снимка messenger и такива работи.  На една от снимките пише, тоз човек се опита да слухти вашия телефон, това някаква грешка ли е или някой влиза в телефона ми?

61116009.jpg

Да не е тоя човек дето ти слухти тилифоня?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а има ли защо да те подслушват, да не би да те издирват с европейска заповед

или си член на радикалния ислям

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

220px-MissionDarkness_FaradayBag_phone.j

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек  смени си дилъра.Или по малко пуши тия пустиняци,по добре земи се напий.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо това са приложения които се състоят само от анимации и не вършат никаква съществена работа..
И най-вероятно е фалшива тревога защото сегашните приложения искат повече преимущества.
И какво ти изписва, скрийншот дай поне? Пък и замисли се има ли защо някой да те следи? Няма логика.

220px-MissionDarkness_FaradayBag_phone.jpg

Faraday чантичка нали?

https://www.amazon.com/Black-Hole-Faraday-Bag-Anti-tracking/dp/B0091WILY0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mr.n0b0dy написа:

Първо това са приложения които се състоят само от анимации и не вършат никаква съществена работа..
И най-вероятно е фалшива тревога защото сегашните приложения искат повече преимущества.
И какво ти изписва, скрийншот дай поне? Пък и замисли се има ли защо някой да те следи? Няма логика.

Faraday чантичка нали?

Да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek:$58.00

света наистина е полудял - по добре да си купи ролка готварско фолио

aluminievo-folio.jpg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бе... сигурно е нищо, ма за всеки случай си изтрий контактите с Бин Ладен.  :)

п.п. Не сте ли виждали такива програми бе? Ако някой ви пипа телефона, го снима и после ви уведомява. Или ако мине прекалено близо. Гледай къде си оставяш дрънкалката.  :)

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Без умствен капацитет написа:

:eek:$58.00

света наистина е полудял - по добре да си купи ролка готварско фолио

aluminievo-folio.jpg

Защо да е полудял. Не е луд този дето яде баницата, а този който му я дава. След като хората спряха да четат, да учат, да мислят и да се развиват, насажда им се постоянно параноя от подслушване, хакване, ограбване и прочие подобни продукти се купуват като топъл хляб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Емил Костов написа:

Защо да е полудял. Не е луд този дето яде баницата, а този който му я дава. След като хората спряха да четат, да учат, да мислят и да се развиват, насажда им се постоянно параноя от подслушване, хакване, ограбване и прочие подобни продукти се купуват като топъл хляб.

ми да си купи един калъф и да го облепи с 2-3 пласта фолио - хем ще му излезе по евтино а и може би ще е и по ефективно

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Емил Костов написа:

които в крайна сметка, пазят няколко снимки.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Емил44 написа:

Имам програмата Clean Master  и съм си сложил приложението  APPLOCK, от тогава постоянно ми казва...

Тези,които могат да „хакнат“ телефон,едва ли ще може да ги засече някаква мобилна програмка от този тип.

преди 12 часа, Емил44 написа:

На една от снимките пише, тоз човек се опита да слухти ...?

Това не е грешка,а се нарича фотомонтаж,с цел майтап...или може би някоя „програма“ да добавя само закачливия текст към снимката.В никакъв случай(ако са успяли да „влязат“ в телефона ти),няма да те уведомят,по такъв аматьорски начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ии автора да махне тези ненужни приложения.
То току така не се "хакват" телефони. И трябва да си инсталирал apk извън гугъл плей не, че няма и опасни приложения и в плея ама там най-често са adware. Има и други начини ама защо някой точно с твоя телефон ще се занимава..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е работа на военните. Дори не трябва СИМ карта за да те проследяват. Може да си на самолетен режим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак на правителствено ниво ли е следенето при него. :o

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво прави лична информация в телефона ти?

За останалото всичко е ясно на службите и оператора. Нали си подписал договор? Пък и сам доброволно публикуваш лични неща в сурат тефтеря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.04.2017 г. в 22:14, Емил Костов написа:

Покажи точно каква грешка или предупреждение ти изписва това приложение. Има вероятност някоя програма или друго приложение да ти иска достъп до снимките и то да не разрешава. Стига с тези хаквания и подслушвания на телефони.

Просто има надпис че сухти от чужд човек, а даже и сам си е направил снимка. Бях оставил телефона на масата, след като го взимам ми прави впечатление че е сниман тавана и пише някой слухти във вашата галерия!   Това го направи 2 пъти!

на 16.04.2017 г. в 22:19, Kristian Denkov написа:

Не вярвам да ви подслушват или пък да се интересуват от снимките. Лично аз съм чувал, че тези програми които уж забързват и чистят телефона го забавят или поне някой от тях.

Не знам, аз мисля че има резултат!

на 16.04.2017 г. в 22:48, Без умствен капацитет написа:

а има ли защо да те подслушват, да не би да те издирват с европейска заповед

или си член на радикалния ислям

на 16.04.2017 г. в 23:07, Mr.n0b0dy написа:

Faraday чантичка нали?

Точно това изписва което казах по горе, ако настоявате ще кача снимката!

преди 13 часа, Daylight Dancer написа:

Всичко е работа на военните. Дори не трябва СИМ карта за да те проследяват. Може да си на самолетен режим

Вярно, във един момент пуснах Режим Полет, за да не ме търсят когато си почивам след работа, че този режим има ли нещо общо?

преди 12 часа, Филипов написа:

Какво прави лична информация в телефона ти?

За останалото всичко е ясно на службите и оператора. Нали си подписал договор? Пък и сам доброволно публикуваш лични неща в сурат тефтеря.

Лична информация във телефона ми, снимкир клипове музика.

Простете за късния отговор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво прави тази лична информация в тъпия ти телефон. Нима не знаеш как да си я съхраниш??????????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирал си точно това приложение, което ти казаха по-назад.

Има опции, когато някой не уцели паролата на телефона да го снима, можеше и за разни приложения и вградени, както в твоя случай - галерията.

Програмата мисля, че беше CM Master/Cleaner или нещо от сорта.

Никой няма да те предупреждава, ако "слухти".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.04.2017 г. в 23:55, Емил Костов написа:

И какво прави тази лична информация в тъпия ти телефон. Нима не знаеш как да си я съхраниш??????????????

Ми нали знаеш, музика снимки едно друго, вчера махнах антивирусната и спря да ми излиза този надпис! 

на 18.04.2017 г. в 0:52, XYconstant написа:

Инсталирал си точно това приложение, което ти казаха по-назад.

Има опции, когато някой не уцели паролата на телефона да го снима, можеше и за разни приложения и вградени, както в твоя случай - галерията.

Програмата мисля, че беше CM Master/Cleaner или нещо от сорта.

Никой няма да те предупреждава, ако "слухти".

Разбирам, това обяснява защо спря след като я изтрих!    Мерси за помоща, повече никакви антивирусни, то като гледам няма файда от тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги си правиш резервно копие на ценната си информация. ВИНАГИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разбирам, това обяснява защо спря след като я изтрих!    Мерси за помоща, повече никакви антивирусни, то като гледам няма файда от тях!

Стигнал си до логичното прозрение. Друг път поглеждай в интернет реални отзиви за дадено приложение, освен купените коментари и оценки в Google Play.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.