Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със скайп..Върти се (в процес на свързване) пише и нищо друго... Не мога да се свържа, моля помогнете :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stoyannnov написа:

http://downdetector.com/status/skype

В момента цяла Европа има проблем със скайп.

Щом е така съм happy :D викам си да не е в мен проблема, че имах преди такъв проблем дано да се оправи... Сори за темата тогава не съм проверил :) но не очаквах да им падат сървърите уж са големи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докладвам, при мене тръгна!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия на скайп и версия на Windows!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си се подкара предпоследната версия на скайп (преносима) на Windows XP. Без каквито и да било усложнения.
Линк
Създава се папка извън системния дял (примерно на D: създавате папка Portables и в нея създавате папка Skype)

Изтегля се, стартира се, и се следва съветника(задава се език на инсталатора, на следващия прозорец е мястото за указване на папката копирайте текста
D:\Portables\Skype
Сега кликнете в полето зa път до папката на Skype с десен бутон и изберете Paste. Следвайте съветника. Като завърши, стартирайте My Computer, навигирайте до папка D:\Portables\Skype, натиснете десен бутон върху иконата на SkypePortable и влачете до празно място на работния плот. Пуснете буттон и изберете Create Shortcut.
За да се стартира Skype автоматично с Windows, копирайте текста по-долу (това е един ред!):
reg add "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" /f /v "Skype" /t REG_SZ /d "\"D:\Portables\Skype\Skypeportable.exe\""

Сега кликнете на бутон Start, изберете Run и напишете cmd. Натиснете Enter.В черния прозорец кликнете с десен бутон и изберете Paste и натиснете Enter.
Рестартирайте компютъра.

ЗАБЕЛЕЖКА:Skype ще стартира автоматично САМО, ако са спазени имената на папките. Ако не са - ще трябва да се редактира курсивния шрифт в получерния текст.
При новото зареждане на Windows Skype ще се стартира автоматично.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.