Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Coco1 написа:

Другарка от електората на БКП, какво друго може да каже освен да се възхити на комарджията на БКП който финасира някакви умрели възстания

Другаря Божков вече не е фактор. 

Мнението си е твое, както и изписването на думата въстания.

Здрав бъди и не нападай пишещите в темата, потребителю, възхваляващ наследника на БКП Бойко Методиев Борисов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5331

• miro20

3537

• Мойра

3308

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 5 минути, Мойра написа:

Мнението си е твое, както и изписването на думата въстания.

Здрав бъди и не нападай пишещите в темата, потребителю, възхваляващ наследника на БКП Бойко Методиев Борисов.

Другарко радвам се че намерихте допълнителна буквичка, какво друго да намерите, освен безмислени неща !

Правите ли разлика между бивши и настоящи членове на БКП другарко ! Не ми отговаряйте това е риторичен въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Coco1 написа:

Другарко радвам се че намерихте допълнителна буквичка, какво друго да намерите, освен безмислени неща !

Правите ли разлика между бивши и настоящи членове на БКП другарко ! Не ми отговаряйте това е риторичен въпрос.

Госпожа съм, не съм другарка!

Здрав бъди, коронавирус да не те лови и да изкараш много пари!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Coco1 написа:

Другарка от електората на БКП, какво друго може да каже освен да се възхити на комарджията на БКП който финасира някакви умрели възстания. 

Другаря Божков вече не е фактор. 

А ако все пак стане премиер Мизийската Света Богородица-Корнелия Нинова!? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Coco1 написа:

Ай, стига ве :giggle1:

Като ти гледам снимките сякаш си набор 2000, че И се преструваш, че не си от партията или не си бил. Даже никнеймът, който си избрал разкрива, че си от партията. Угоено прасе. Чакат да му сипят в копанката някаква помия от господарите. 
Довчерашни агенти на ДС, следящи и слухтящи съседа, следящи и слухтящи ученици по улиците, сега били демократи. Синьото е новото червено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, M.Николов написа:

Не, отговора ми е коментар на твой пост и никъде в него не се споменава никаква агенция, а ти както обикновено си пишеш каквото ти е изгодно на теб.Поредната ти лъжа беше отчетена.Лъжльо!

Поста който коментираш е възмущение от филтрите на форума които не "действали " при споменаването на този израз от "Афера".

Какво ми се гърчиш не мога да разбера. "УЙ" е публикувано от афера, цитирано от Мойра, споменато от мен, който се ВЪЗМУТИХ от гаменщината която проявяват и медията и потребителката.

Ти обаче предпочиташ да се възмущаваш от мен, който споменавам източника на проблема, и не забелязваш кой всъщност употребява този израз

:hush:

Лъжльо ще викаш на тоя в огледалото. Спекулант и фейкомет също .

преди 1 час, Мойра написа:

Аз не бих подценила възможностите на Божков...

Така е. Мутрите имат много възможности. Над 1,5 млрд възможности....

Поне ще се знае кой кой е.

И както виждаш, сценария напълно следва това с което си говореха със Огнян Стефанов от фрогнюз.

https://news.bg/crime/publikuvaha-chetiri-srs-ta-na-vasil-bozhkov.html

Първо прати агитките си от футболни фенове да правят золуми / дето каза ще изкара 10-15 хил/

После  се появи "отровното трио"  / трябва да направим щаб на лумпените щот много такова../

Каза на Огнян Стефанов "ще ти пусна после опорките за нов политически проект"

И ето ... Честито.

:) 

преди 10 часа, lsmurf написа:

Този нагъл тип ми се прави на Левски.  И си позволява да нарича народа "рая". Не ми е ясно още как трябва да ни нарекат за да се вдигнем и разкараме тези умници за които ту сме "лош материал", ту сме дебили ,ту инфантили  , ту интелектуални бройлери, сега пък сме рая. Как още трябва да ни нарекат за да се ядосаме най накрая ?

Хубаво е да се знае кой какво е говорел наистина и кога.

Умните хора си правят изводи. Другите лапат пропаганда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, acnekt написа:

Като ти гледам снимките сякаш си набор 2000, 

Видял си извънземните. 

преди 1 час, acnekt написа:

Даже никнеймът, който си избрал разкрива, че си от партията.

Редовно взимай хаповете.

преди 1 час, attj написа:

А ако все пак стане премиер Мизийската Света Богородица-Корнелия Нинова!? 

Нема нужда от тия. Знаем ги колко стават.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, miro20 написа:

Лъжльо ще викаш на тоя в огледалото. Спекулант и фейкомет също .

Цитирай къде в моя пост споменавам медия бре, лъжльо?

Отново изобличен като лъжец.:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, miro20 написа:

Така е. Мутрите имат много възможности. Над 1,5 млрд възможности....

Божката е само пчеличка пусната от БКП да събира мед. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, M.Николов написа:

Отново изобличен като лъжец.:hush:

Тва Миро Доносника нали? Фейкомета дето топи хората и ходи постоянно наакан до ушите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Coco1 написа:

Видял си извънземните. 

Редовно взимай хаповете.

Нема нужда от тия. Знаем ги колко стават.

Заповядай, не ми благодари.

Искате да спрете да пиете, но не знаете как?

https://aa-bg.info

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, acnekt написа:

Заповядай, не ми благодари.

Искате да спрете да пиете, но не знаете как?

https://aa-bg.info

Виждам че ти се задълбочава болеста. Скоро време може и да те гушнат с белите престилки. 24/7 не излизаш от форума, доста ти е тежко състоянието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Coco1 написа:

Виждам че ти се задълбочава болеста. Скоро време може и да те гушнат с белите престилки. 24/7 не излизаш от форума, доста ти е тежко състоянието.

Аз съм от лигите. Не виждаш ли? Свети оранжево. Явно и от очен преглед имаш нужда. Добре до после. Отивам на обяд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, acnekt написа:

Текат ми лигите. Не виждаш ли? Свети оранжево.

Всички те знаеме в какво тежко положение си. Не ме занимавай повече със себе си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Coco1 написа:

Всички те знаеме в какво тежко положение си. Не ме занимавай повече със себе си

не преписвай твойте психични проблеми на друг

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ninov написа:

не преписвай МОЙТЕ психични проблеми на друг

Няма другарче. Само ти си единствен.

Цветята на БКП сте.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо „Майкрософт” избра Гърция – за разликата между овчар и Ай Ти, между Борисов и Мицотакис

Автор: Иван Бакалов

Цитат

Помни ли някой изказването на премиера Борисов към студентите по време на първия му мандат, когато ги посъветва да стават овчари?

„Как няма работа? – каза Борисов – Ние примерно в момента за овчари… – ми така се търси агнешко…, и в зеленчукопроизводство… Ма той нямал, щото бил АйТи-специалист…“
(виж тук видео)

Много неща могат да се припомнят за представите на Борисов за развитие на държавата. Как обикаля пътни строежи и вика – „Пазете ми мантинелите“. Как се хвали, че у нас ще дойде „Фолксваген“, а ние правим части за фарове за мерцедеси. И т. н.

И ето как образованието и манталитета на един премиер стават хоризонт на развитие на държавата…

Преди седмица от Гърция и САЩ дойде новина, която мина незабелязана у нас. Президентът на „Майкрософт“ обяви, че ще направят голяма инвестиция в Гърция – 1 милиард евро. Команията ще изгради центрове за данни, ще създаде европейски регион на Microsoft Cloud. Това вкарва Гърция в облачната инфраструктура в света. „Майкрософт“ ще строи такива центрове само в 7 страни в Европа и общо 26 в света.

Облачни услуги и инфраструктура не звучи като търси се агнешко. И не е разбираемо за премиер, който смята завод за авточасти за връх на технологиите. И в които работят за по 700-800 лв. заплата (ако изпълнят нормите – като в Димитровград).

„Майкрософт“ ще построи три гигантски съоръжения за съхранение на цифрови данни близо до Атина. За целта ще купи земя, ще дойде и компания като „Сиско“, за да строи, ще наемат и обучават хора.

„Майкрософт“ също така обяви като част от плана си предоставяне на умения за цифрови технологии (обучение) на 100 000 души в Гърция до 2025 г. „Това е нещо, което дърпа страната ни в 21 век “, каза премиерът Мицотакис. Нещо по-важно от икономическата полза и за двете страни, която ще достигне 1 млрд. в близко бъдеще.

България и в момента е страна с по-голям потенциал от Ай Ти специалисти от Гърция. По традиция още от времето на соца у нас имаше много обучени в компютърните технологии. Много за минаха за чужбина, и въпреки това у нас този сектор е добре развит, чужди компании са базирали у нас свои филиали и използват местни специалисти за по-евтино.

Но да дойде компания като „Майкрософт“ и да вложи 1 млрд. евро – за това трябва правителствена политика и подкрепа на държавата. Не е достатъчно гола инициатива като тази на Плевнелиев да построи технопарк – в него и до днес няма никой, освен стени за катерене.

За да стане това, премиерът на страната ти трябва да е завършил „Харвард“ като Мицотакис, а не милиционерското училище.

За да стане това премиерът трябва освен да козирува и потупва по рамото, да говори английски и да умее да изтъква предимствата на страната си. Ако въобще ги знае, какъвто е българският случай.

Разбрахте ли Харалани, които ни убеждавате през ден от екрана, че имаме късмет с Борисов?

Разбрахте ли политолози, социолози, анализатори и астролози, които всеки ден хвалите Борисов като самороден талант, отличник в училище, успешен политик?

Разбрахте ли, умници, които се тюхкате кой ще дойде, като падне Борисов?

Разбрахте ли, че вкупом дърпате България назад?

В десятката!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

Пияната Пигоция в акция.

Нека си припомним съдбата на прасето, прасетата. Свинете или нерезите.

За съжаление и нашата свиня Коко 1, форумната свиня или форумният нерез Коко 1 го очаква същата съдба, макар че е от ГЕРБ. И без да ми казва, че е от ГЕРБ то си личи. Личи си симпатизантите им. Личи и смърди.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Иван_Тотев

Иван Тотев. Инженер Тотев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе Божков няма ли да се спре да плаща на чужди медии плати на немски медии на полски американски сега на норвежко списание

https://fakti.bg/bulgaria/521771-norvejko-izdanie-borisov-zaglushava-protesta-sas-sila

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване