Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Дечко написа:

Бонго има ли още кой да му слуша глупостите? Кажи честно, ти изгледа ли го цялото.

Въобще не съм го гледал.  То не е предназначено за такива като мен.  Вие ми правите достатъчно весело.  Все пак, аз работя други неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5328

• miro20

3529

• Мойра

3301

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 15 минути, lsmurf написа:

Това е интересно. Би ли дал линкове ?  Къде точно са го казали.

На теб все нещо трябва да ти дава човек. И двамата си леят помиите основно във фейсбук. Имаш и дата. Какво още ти е нужно, за да се справиш сам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей...това човешко нищожество продължава да плюва, щото на него не му прекратиха карантината нали? Жалка личност!

Борисов: Законите са еднакви за всички, но явно с някои изключения - президентът Радев.

Дали не се "разболя" да се скрие? Той и негови министри? Всички "големи" личности, някак се разболяха в един ден...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Дечко написа:

На теб все нещо трябва да ти дава човек. И двамата си леят помиите основно във фейсбук. Имаш и дата. Какво още ти е нужно, за да се справиш сам?

Ами просто ти нямам никакво доверие . Това е . Когато човек хвърля толкова тежки обвинения трябва да е с доказателства. Това което казваш че са заявили не е свързано с русофобия , а с българофобия така че наистина би ми било любопитно дали са го казали. Така че картинките не са доказателство . Дръж се малко по сериозно. Вярно че си се писал Дечко но тук не е детска градина. Никой не е длъжен да разравя нета за да търси дали си си изсмукал нещо от пръстите или е истина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Карбовски! Много точно казано!

Цитат
Прочетох поста на Борисов, в който нарича обезглавяването на френския учител "излишен проблем".
Господин Борисов, този ваш пост, е меко казано скандален, Но не съм изненадан - деградацията ви е стигнала равнища, при която сте загубили ориентирите на нормалността и почтеността.

Вие нямате уважение към ценностите на Европа, към морала, към свободите и правата, ако щете към солидарността, която крепи Съюза заедно. Тя границата между Ориента и Европа ясно минава през умовете в по-изразен вид, отколкото през географски граници.

Един наш европейски съгражданин бе заклан като "пиле" от развилнял се чеченец емигрант, комуто французите се предоставили своя дом. С цялото безочие, на което сте способен наричате това "излишен проблем".

Деградацията и самовлюбеността ви е достигнало стратосферно ниво. Имате бизнес интереси в Турция, които се крепят от Ердоган, и заради които прегазвате елементарната човешка солидарност с друг европейски лидер и народ.

Ердоган призова всички мюсюлмани и етнически турци към разрушителни действия, включително и нашите, и ДЕ ФАКТО насърчава убийствата на европейци заради свободата на словото, която според него изключва възможността да се правят карикатури.
Защо не съм изненадан - помните ли имената на Ивайло Кепов и Георги Лазов, които бяха убити по начина по който беше убит френския учител през далечната 2004 година. Помните ли че майката на Георги Лазов скоропостижно почина веднага след това, защото не можа да прежали загубата на чедото си. Помните ли, защо бяха обезглавени? И вашата лична отговорност заради неумели действия в операция, която ръководехте лично, бидейки на турско-иракската граница.

источник

преди 9 минути, Дечко написа:

На теб все нещо трябва да ти дава човек.

Съчков винаги иска факти и документи! :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

Ами просто ти нямам никакво доверие . Това е . Когато човек хвърля толкова тежки обвинения трябва да е с доказателства. Това което казваш че са заявили не е свързано с русофобия , а с българофобия така че наистина би ми било любопитно дали са го казали. Така че картинките не са доказателство . Дръж се малко по сериозно. Вярно че си се писал Дечко но тук не е детска градина. Никой не е длъжен да разравя нета за да търси дали си си изсмукал нещо от пръстите или е истина.

Ей сега ще си вържа черно, че ти ми нямаш доверие и ще хукна да ти доказвам неща, които ти просто се правиш, че си пропуснал. Все едно не бяха вчера скандалните писаници на Тодоров.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Hristo52 написа:

Съчков винаги иска факти и документи! 

Първо недей да ме наричаш Съчков и второ не аз а коректноста към останалите участници и правилата на форума го изискват

Цитат

Ако мнението или материалът публикуван от вас не е Ваше дело, задължително трябва да се посочи, че е цитат и да се даде линк към източника (визират се статии, цитати от научни трудове и др. подобни).

Тоест щом не си дал линк значи си го измислил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lsmurf написа:

Първо недей да ме наричаш Съчков

А как да те наричам? Ваше инжинерно многознаещо величие ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, lsmurf написа:

Първо недей да ме наричаш Съчков и второ не аз а коректноста към останалите участници и правилата на форума го изискват

Тоест щом не си дал линк значи си го измислил.

Това което съм постнал е статия, научен труд или... ?

Ти взе и правилата да тълкуваш, както ти скимне. Я виж да намериш правило, според което съм длъжен да дам линк с доказателство, за надпис върху снимка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Дечко написа:

Какво признание само...

"Държавният глава се разхожда с разрешение на военния министър по всички гарнизони в нарушение на всички правила", коментира Борисов.

Самият министър на отбраната Красимир Каракачанов веднага отговори, че не може да забрани на държавния глава да посещава военни зони.

"Няма как да го изгониш", заяви Каракачанов.    Понякога и смешното ми идва в повече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Мойра написа:

Значи е вярно това което каже тиквата! Повръща ми се само като го чуя...Този човек няма нито доблест нито чест. Абе мутра мафиот това е Борисов.

Цитат

Така премиерът оповестява истинската причина за оставката на шефа на Столичната РЗИ д-р Данчо Пенчев, въпреки че и тази сутрин здравният министър  д-р Ангелов поддържаше тезата, че раздялата с него е "по лични причини."

Че се готви и отново да управлява!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Hristo52 написа:

Значи е вярно това което каже тиквата! Повръща ми се само като го чуя...Този човек няма нито доблест нито чест. Абе мутра мафиот това е Борисов.

Че се готви и отново да управлява!

Той се опитва да ни внуши, че ще управлява, но този път малцина ще се подведат по приказките му.

Тези, които му вярваха вече са отвратени от него.

Права е Нинова!

Корнелия Нинова: Изказването на Борисов е цинизъм!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Дечко написа:

Това което съм постнал е статия, научен труд или... ?

Ти взе и правилата да тълкуваш, както ти скимне. Я виж да намериш правило, според което съм длъжен да дам линк с доказателство, за надпис върху снимка.

Не тълкувам правилата само напомням че съществуват.

Всъщност това което исках да изясня  беше наистина ли Сашо Йорданов е толкова тъп за да измисли подобна щуротия или просто някой си троли на воля. Е , мисля че стана пределно ясно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Coco1 написа:

Няма налично описание на снимката.

:nono: Ако държиш да е точно отдел, то отделът е "Истината и само истината!"

Не съм симпатизант на БСП, но не мога да не приветствам истината, независимо от кого е произнесена.

Бойко, ако законът е еднакъв за теб и за мен, къде ми е шкафчето с пачките и кюлчетата?

Цитат
Днес премиерът Бойко Борисов не пропусна да си запише точка в полето на кризисния пиар. Пусна в действие поредната опорка на съветниците си, като рече: “Законите са еднакви за всички, но явно с някои изключения - президентът Радев”.

Последва дълъг монолог, как видите ли, той спазва стриктно карантината, за разлика от президента. И като ученик-подмазвач пред строга учителка, явно не случайно изрецитира: “Затова в Брюксел говорят за борба с корупцията по високите етажи. С тези, които се имат за недосегаеми, че могат да правят всичко”. 

Ако министър-председателят реши да разрита неколцината слагачи около себе си, които явно му мътят главата с разкази за несъществуваща реалност, ще разбере, че хората очакват от него съвсем други неща. Като например да им се изповяда за снимките с онази “прекрасна госпожа” и  за чекмеджетата с пачките и златните кюлчета. Преди дни  разбрахме, че вече  го е сторил пред евроначалника си- председателят на ЕНП Донал Туск. Какво пречи сценката да се повтори. Все пак трябва да разберем, защо Бойко е в опасност, както разтревожено ни сподели Туск.   

Лизачи около Борисов са много, ама много наясно, че  “Чекмеджето” вече не е само символ на българската корупция на най-високо държавно ниво. То се превърна в съвременния аналог на досиетата от ДС. На онези смразяващи кръвта истини, от не толкова далечните мракобесни времена, без  чието осветяване ние нямаше как да мръднем и крачка напред в развитието си. За съжаление плодовете на тази уродлива част от историята ни, продължаваме да берем и днес.  Същото е и сега - без истината за шкафчето на Борисов с милионите в него, няма как да продължим на чисто. Няма да имаме моралното право да говорим за право, ред, правила, справедливост.       

Да зовеш за законност, когато не си дал разумно обяснение за пачките и кюлчетата, е жалък опит да продължаваш да правиш всички българи на  балъци. И разбира се, да потъпквш безугледно достойнството им.  Борисов и дума не обелва за историите със скандалните записи, от които на бял свят излязоха чудовищни неща, като например това кой бизнесмен трябва да бъде “смачкан” и кой политик “изгорен”. Не мъцва и грам за разследването “Барселона” и другата прекрасна госпожа - “Мис Бикини”, неясно къде изчезнала,  за записа “Мишо Бирата” и  “Двете каки”... За жалост, списъкът със скандалните разкрития, ако речем да сме пунктуални, ще клони към безкрайност. Но хората на площада, освен, че зоват за “Оставка”,  питат над 100 дни за всичко това. Нищо чудно разните му там “лози” около Борисов, да  го уверяват, че “тулупите” нямат кой знае колко свежи спомени и скоро ще замлъкнат, затиснати под снега.   

Борисов днес призова всички да сме равни пред закона, както той го прави.  В такъв случай не е също така редно да го попитаме: “А къде ни е чекмеджето с пачките  и  кюлчетата?”. Дали пък  не се готви след карантината да ни го подшушне, приседнал на някое пънче?! 

Катя Илиева 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

Той се опитва да ни внуши, че ще управлява

Не е нужно да внушава нищо на никого. 

преди 10 минути, Мойра написа:

но този път малцина ще се подведат по приказките му.

Тези, които му вярваха вече са отвратени от него.

Бъркаш се, пак ще има изненадани след изборите :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lsmurf написа:

Не тълкувам правилата само напомням че съществуват.

Всъщност това което исках да изясня  беше наистина ли Сашо Йорданов е толкова тъп за да измисли подобна щуротия или просто някой си троли на воля. Е , мисля че стана пределно ясно. 

Сашко е около 5 пъти по- тъп, Мирчо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Не съм симпатизант на БСП

Нема се цепиш от колектива в трудни моменти за партията. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Не е нужно да внушава нищо на никого. 

Бъркаш се, пак ще има изненадани след изборите :D

ГЕРБ подготвят изненада, но се надявам, че този път няма да да я има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Ако държиш да е точно отдел, то отделът е "Истината и само истината!"

Не съм симпатизант на БСП, но не мога да не приветствам истината, независимо от кого е произвесена.

Ricky Gervais Laughing GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Дечко написа:

Сашко е около 5 пъти по- тъп, Мирчо.

Не е тъп човекът, просто вече е на възраст и му е трудно да мисли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Не е тъп човекът, просто вече е на възраст и му е трудно да мисли.

Абе и като млад му беше трудно на него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване