Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

121 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      77
    • Парламентарна република
      44

Препоръчан отговор

преди 2 минути, attj написа:

Даже леля Станка казва, че си човек на Радев и Нинова.  Значи се бориш за техните червени мутри-милионери?  Как да се обясни точно това на леля ми?  

На човек с деменция е излишно да се обяснява, той си знае неговото и все него си повтаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 45,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5665

• miro20

3653

• Мойра

3502

• -Fu-

2254

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

А ти си по-малко умен и от Борисов..

да, не съм премиер, както и ти

току-що, Мойра написа:

На човек с деменция е излишно да се обяснява,

това заболяване е главно след педесет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

На човек с деменция е излишно да се обяснява, той си знае неговото и все него си повтаря.

Тя е на 70 и горе-долу си е с акъла.  Кажи защо вярваш на Нинова и Радев, че това и е интересно сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

да, не съм премиер

Правилно, имаш ли спомени за някой премиер който да не сме го хейтили през последните 30г ? Аз не успявам да се сетя за такъв. Въпреки, че теб те хейтат и без да си премиер тук :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

на факти - това е нито на мен и нито на него

А защо не си направиш труда да прочетеш нещо от Достена Лаверн?Мързи ли те,или си имаш спуснати линкове(опорки)за да пренасочваш нашето внимание.Освен телевизиите и пропагандата ГЕРБ,има и алтернативни източници на информация.Свободният ЧОВЕК(в Бг няма такъв)може да чете всякакви източници на информация.Плурализъм,Демокрация,   думи и понятия неприсъщи за един Богоизбран Индивид,настанил се в министерско кресло за собствено благоденствие и просперитет.

Не съм КОМУНИСТ,но искам социално равенство,здравето да не е ТЪРГОВИЯ,Училишето да е място за подготовка на Кадри за Икономиката,Историята да е автентична(истинска)и мн.др.

Но....

Как да стане.Искам Бойко,ама не тоя,Друг Бойко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

да, не съм премиер, както и ти

Пише се пеТдесет,овцо...Явно съвсем през просото я караш...И в буквалния ,и в преносния смисъл...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Не е само след петдесет, за съжаление.

Цитат

Причините за деменция могат да бъдат от различно естество – съдови, инфекции, травми, интоксикации, тумори, генетични, метаболитни и др. Съществуват обаче голям брой деменции, които нямат конкретен причинител, като болест на Алцхаймер. Тези заболявания се наричат дегенеративни и са най-честата причина за деменция, особено сред по-възрастната част на населението.

изт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Правилно, имаш ли спомени за някой премиер който да не сме го хейтили през последните 30г ? Аз не успявам да се сетя за такъв. Въпреки, че теб те хейтат и без да си премиер тук :D

то ако прегледаш и клиповете на фолк певиците - под тях е пълно с хейт

балканска черта

преди 2 минути, hristo58 написа:

или си имаш спуснати линкове(опорки)

баате Бойко каза да не чета нищо

преди 2 минути, Мойра написа:

Не е само след петдесет, за съжаление.

изт.

говоря за старческа, която се развива със сигурност

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Лудият Учен написа:

Неграмотнико,ти си същият неграмотник като вожда си Борисов...Видео клиП се пише с ”п”...

Ааааа, не. Тук си в грешка. Борисов не е неграмотник. Той е прочел една книга ("Винету")

Не е случайно, че Герб са изявили пред Синода желание да го канонизират за светец с името Свети Бойко Еднокнижник

преди 20 минути, FusE написа:

Няма значение в какво вярваме или невярваме, но дори да е негов гласът на тези записи не е престъпеление това, всеки говори по не по различен начин в извън служебна обстановка, а сигурен съм че някой дори и по цинично. 

Случаят " Мишо Бирата" помниш ли го? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hristo58 написа:

Не съм КОМУНИСТ,но искам социално равенство

Социално равенство не е възможно, не всички имаме еднакви идей, не всички имаме еднакви цели за постигане. Няма как да получваш на равно с шефа си който е реализирал успешен бизнес, а ти не си участяал в неговото създаване като инвеститор. 

преди 6 минути, hristo58 написа:

здравето да не е ТЪРГОВИЯ,Училишето да е място за подготовка на Кадри за Икономиката,Историята да е автентична(истинска)и мн.др

С това съм съгласен че е нужно. 

преди 7 минути, hristo58 написа:

Как да стане.Искам Бойко,ама не тоя,Друг Бойко.

Всеки иска нещо, за постигането му не е достатъчно да искаш само. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Няма да закачате офцата

Thank U GIF by chuber channel

да виш какво кротко си паса, с по големите заби от твойте

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

говоря за старческа, която се развива със сигурност

Грешиш!

Старческата деменция не се развива при всеки стар човек.

Защо не вземеш да прочетеш, а пишеш глупости?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ivottoshev написа:

Случаят " Мишо Бирата" помниш ли го? 

Бегло, не в детайли. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Грешиш!

Старческата деменция не се развива при всеки стар човек.

Защо не вземеш да прочетеш, а пишеш глупости?

при всеки е, но е с различна степен - забележи как стандарта за стари хора е с по малко помнене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Бегло, не в детайли. 

Това е защото не ти изнася.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ivottoshev написа:

Това е защото не ти изнася.

а на теб ти изнася да помниш само лошото в случая

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при всеки е, но е с различна степен - забележи как стандарта за стари хора е с по малко помнене

Почти всички стари хора които познавам нямат и следа от старческа деменция, но приемащите наркотици, независимо от възрастта си, страдат от деменция в различна степен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

И на мен ми стана интересно защо Мойра вярва на Нинова и Радев, ама тя не ни обръща внимание...

Вярвам на Радев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

Вярвам на Радев.

ама той пита - ЗАЩО

преди 6 минути, M.Николов написа:

искате да казва какво е свършил, като ви каже се хвали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама той пита - ЗАЩО

Защото праща компаньонки на адрес и е близък с Черепа и Маджо. И вдига самолета, за разлика от Борисов. Който само маркуча опъва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Преди време четох, че Борисов държи Гешев в подчинение с някакви компромати.

Каквито и да са тези компромати, един смел и силен човек, при това  главен прокурор, би действал според закона, независимо от последствията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

Преди време четох, че Борисов държи Гешев в подчинение с някакви компромати.

Каквито и да са тези компромати, един смел и силен човек, при това  главен прокурор, би действал според закона, независимо от последствията.

искате да казва какво е свършил, като ви каже се хвали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване