Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 19 минути, acnekt написа:

Като не умеете да строите, защо рушите майката природа. Поне го оставете така. Поне ще има природа.

Сега нито природа, нито магистрали. Да не говорим и колко живота се изгубиха заради вашите некадърни изградени пътища.

ще се строи докато има хора които да ползват построеното - облага се с ТОЛ такса, не го ползвай и готово, ако няма хора да плащат за строеното, няма да се строи ново

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5331

• miro20

3537

• Мойра

3308

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 27 минути, acnekt написа:

Този е бил ONE MAN SHOW.

Голям майтап. Доста добър комик. За съжаление не мога да си купя книгата му.

Тук се сгодяват, по-късно и си пристанаха.:giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:
  Цитат

Борисов: „Хората вече не искат оставка,осъзнаха се !“

Борисов: „1 милион човека ми писаха да наложа по – строги мерки“

Нищо друго не може да се каже на това, освен, че психопат управлява държавата – кочина!

изт. Afera.bg

Всъщност тук не лъже. Знаем го ние този един милион ... само където половината от тях не могат да пишат (пък и говорят на диалект, сякаш идват от Индия ... май те оттам са и дошли), а голяма част от другата половина пишат като един изтъкнат местен трол, не е трудно да се досетите кой е. Като прибавим и това, че четенето на цитирания се отдава много трудно и ще видим защо се разбират така добре.

Ако обаче същия напусне малоумния си профил във Facebook и отиде в някоя от десетките групи против неговото и на групировката му управление, ще разбере какво мислят останалите пет милиона. Един милион може и да искат по-строги мерки, но пет милиона искат оставката ти МУТРО!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

Туй от магистралите на Бойко ли е? Същите дето според Кърджалийската кофа лично той с двете си ръце ги строи? Ми че то кат' гледам, Радев пак се е присламчил да си кара дрона и да снима Бойко. Ей така кат'стане значиии...  Тея от спецслужбите до един са за уволнение:angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, M.Николов написа:

Нема страшно, нали знаеш, че само социалистическите страни фалират.:biggrin:

Имаме си специалист по темата даже, ще ти обясни всичко за трите фалита на НРБ.

Насмешката ти показва как не след 30 а след 300 г ще има малоумници които да твърдят колко хубаво беше по време на соца.

Има си документи за тези неща бре , другарю. :hush: Всички бивши соц страни от нашия калибър си дадоха равносметка за "уродливото недоносче" което бе , и вървят напред. Без комунистически манталитет  ,утопии и простотии.

Само тук не.

Относно сегашните финансови показатели гледам при вас е на принципа "хем сърби хем боли" .

Има далеч по "недисциплинирани" държави  спрямо нас, с още по голямо раздаване на пари, но и с по добър стандарт .

Нали това плюете обикновенно - защо не се отпускат пари , защо сме затегнали коланите а други не, а когато сега има възможност , включително и най вече с европейски програми / както искате ги наричайте - крадене, подаяния, усвоявания / ревете че това е мн лошо .

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, crazy katon написа:

Един милион може и да искат по-строги мерки, но пет милиона искат оставката ти МУТРО!!!

И на кого Боко да си даде оставката - на Радев и Нинова!?  Ами 6 милиона не сме съгласни.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо беше "Турски", после стана "Балкански". Накрая се оказа руски поток

Цитат

Българската държава осигурява почти 3 млрд. лева, с които плаща за построяването на газопровод, по който руската компания "Газпром" ще изнася руски газ за Европа. И докато тези ползи за Русия са в близкото бъдеще, още сега голяма част от похарчените пари се връщат към Москва. Основният изпълнител на строителството, саудитската компания "Аркад", се ръководи от руски граждани, които наеха за подизпълнители основно руски фирми. Тръбите също са произведени в Русия, а много от работниците по трасето се оказаха руски граждани.

Питах троловете преди няколко дни, така ли борим лошите руснаци, ама ГРОБна тишина. Знам, че не тях не им се коментират такива неща,  майката на Христо Иванов е къде по-интересен случай, ама ще си пробвам късмета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДИАГНОЗА ПРЕМИЕР
Гледах го притеснено. Очаквах да се закашля поне веднъж по време на тия десетина минути ефир… Ама не! Дори има сили да се накара на всички.
Първо се навика на военния министър, че пускал президента във военните бази. „Ми как да го спра да ходи, по конституция има право“ измрънка виновно Каракачанов от другата страна на видео-връзката. „Тогава Мутафчийски да не ми иска доброволци!“ отсече премиерът и отряза благотворителността и емпатията в поверената му държава.
Скара се и на Брюксел – не са го чули да се моли за обща стратегия за втората вълна на короната - молил се „като малко дете“. Представих си онова малко дете в Барселона... стана ми тъжно.
Съвестта му била чиста, а икономиката на Европа се срутила, защото никой в Брюксел не го чул. „Теа 750 милиарда, за които още не сме почнали процедура да се взимат, вече са стотинки!“ – отсече финансовият гуру Борисов и с това узакони европейска инфлация в размер на поне билион и половина процента.
После се накара и на Нинова. Тя си го отнесе, защото наричала бюджет 2021 „предизборен“. „Не, следизборен бюджет е това“, изкрещя премиерът. С това той отмени всички евентуални избори, предсрочни или не. За него те са приключили.
И за мерките срещу епидемията се изказа, естествено. Раздавал „50 лева и нещо там на първа линия“. Откровено до болка, но не е негова. Наша е.
После ни се навика, че не разбираме всичко, което прави той за иновациите и високите технологии. „Строим суперкомпютри!“, изтъкна Борисов. Не знам как си представя, че се строи компютър, но ДА, правилно четете, вече станаха няколко. Дано единият си го вземе вкъщи, та поне следващият път да ни управлява с по-свястна камера, че качеството беше кошмарно.
Издърпа и нашите уши, естествено. „Не ни харесват… И ние не ги харесваме“. Култово самопризнание, благодаря.
Днес премиерът показа нагледно как се ръководи държава – болен, от вкъщи. Както винаги – загрижено, лично, понеже му е бащиния.
Но най-вече като наистина болен човек…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

ДИАГНОЗА ПРЕМИЕР
Гледах го притеснено. Очаквах да се закашля поне веднъж по време на тия десетина минути ефир… Ама не! Дори има сили да се накара на всички.
Първо се навика на военния министър, че пускал президента във военните бази. „Ми как да го спра да ходи, по конституция има право“ измрънка виновно Каракачанов от другата страна на видео-връзката. „Тогава Мутафчийски да не ми иска доброволци!“ отсече премиерът и отряза благотворителността и емпатията в поверената му държава.
Скара се и на Брюксел – не са го чули да се моли за обща стратегия за втората вълна на короната - молил се „като малко дете“. Представих си онова малко дете в Барселона... стана ми тъжно.
Съвестта му била чиста, а икономиката на Европа се срутила, защото никой в Брюксел не го чул. „Теа 750 милиарда, за които още не сме почнали процедура да се взимат, вече са стотинки!“ – отсече финансовият гуру Борисов и с това узакони европейска инфлация в размер на поне билион и половина процента.
После се накара и на Нинова. Тя си го отнесе, защото наричала бюджет 2021 „предизборен“. „Не, следизборен бюджет е това“, изкрещя премиерът. С това той отмени всички евентуални избори, предсрочни или не. За него те са приключили.
И за мерките срещу епидемията се изказа, естествено. Раздавал „50 лева и нещо там на първа линия“. Откровено до болка, но не е негова. Наша е.
После ни се навика, че не разбираме всичко, което прави той за иновациите и високите технологии. „Строим суперкомпютри!“, изтъкна Борисов. Не знам как си представя, че се строи компютър, но ДА, правилно четете, вече станаха няколко. Дано единият си го вземе вкъщи, та поне следващият път да ни управлява с по-свястна камера, че качеството беше кошмарно.
Издърпа и нашите уши, естествено. „Не ни харесват… И ние не ги харесваме“. Култово самопризнание, благодаря.
Днес премиерът показа нагледно как се ръководи държава – болен, от вкъщи. Както винаги – загрижено, лично, понеже му е бащиния.
Но най-вече като наистина болен човек…

Наистина е болен, но не и от КОВИД-19

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, acnekt написа:

Голям майтап. Доста добър комик.

Е как така говориш бе? Това е на инженер Съчков идола, дето го подлага навсякъде като "голямата" работа и "светата" истина. Бил политолог! :giggle1: Колкото аз съм владика. А да плюя и аз знам, без да съм "политолог" :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, attj написа:

И на кого Боко да си даде оставката - на Радев и Нинова!?  Ами 6 милиона не сме съгласни.  

Като ви гледам, нямате и 6 човека.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, acnekt написа:

Този е бил ONE MAN SHOW.

Голям майтап. Доста добър комик. За съжаление не мога да си купя книгата му.

Наистина звучи комично 10 милиона срещу една метла.  Но същото казва и Румен Гечев

https://news.bg/politics/v-doklada-za-ktb-ima-strahoviti-neshta-zashto-se-bavyat-institutsiite-pita-gechev.html

Така че явно е вярно колкото и безумно да изглежда . 😀😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, acnekt написа:

Голям майтап. Доста добър комик

И шайката наредена зад него.

392_picture_front.jpg

Най-краткото определение на думата „шайка“ е „група хора, обединени от престъпни цели“

Бойко, Росен, Цецо, Лиляна, Цветелина, Аню...

Четири години те управляваха България и я повлякоха към дъното.

Говореха за морал, а самите тънеха в пороци и корупция.

Работеха и живееха като „шайка” – персони, обединени от престъпна цел.

В тази книга политологът Антон Тодоров вади мръсните им тайни.

Затова отиде при тях депутат да им лиже задниците.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Belhor написа:

Като ви гледам, нямате и 6 човека.

Гледай резултатите, не е нужно да пробваш да броиш.  Дъното на БСП при Виденов още никой не го е стигнал и дано не го стигаме пак.  Нинова и Радев пак ни влачат в тази посока. То с дърпане и с плямпане не става, ще видим въобще дали БСП ще получат подкрепа от народа. Саморазпускат се в парламента, постоянно лъжат, то така не се прави политика...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Гледай резултатите, не е нужно да пробваш да броиш.  Дъното на БСП при Виденов още никой не го е стигнал и дано не го стигаме пак.  Нинова и Радев пак ни влачат в тази посока. То с дърпане и с плямпане не става, ще видим въобще дали БСП ще получат подкрепа от народа. Саморазпускат се в парламента, постоянно лъжат, то така не се прави политика...

Лъжат ли? Какво са излъгали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Лъжат ли? Какво са излъгали?

По е лесно да се замислиш в какво не са излъгали.   Можеш ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

По е лесно да се замислиш в какво не са излъгали.   Можеш ли?

Кажи какво излъгаха де, не бягай по тъча.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Belhor написа:

Кажи какво излъгаха де, не бягай по тъча.

Лъжат за всичко. Не съди по себе си за тъчлинията - кажи поне една тяхна истина.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, attj написа:

Лъжат за всичко. Не съди по себе си за тъчлинията - кажи поне една тяхна истина.  

Аз не съм твърдял нищо и нямам какво да доказвам. Ти твърдиш че лъжат, а в трети пост вече не казваш какво са излъгали. Камо ли да го докажеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нинова половин година повторя като папагал тезата на президента, че икономиката ще престане да работи окончателно, хората ще изпаднат в мизерия и глад, и трябва да спрем извънредното положение. Тя повтори няколко пъти, че хазната е празна. Само заблудени фенове на БСП приемат такива лъжи за истина.    Питам за кое те не лъжат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, attj написа:

на кого Боко да си даде оставката - на Радев и Нинова!?  Ами 6 милиона не сме съгласни.  

Кои сте тези 6 милиона ??? Близо 2/3 от българите нямат доверие на правителството и Борисов и искат оставката му...Много нагъл лъжец и дезинформатор си...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Лудият Учен написа:

Кои сте тези 6 милиона ??? Близо 2/3 от българите нямат доверие на правителството и Борисов и искат оставката му...Много нагъл лъжец и дезинформатор си...

Вие все лъжете за всичко.  И една седянка като хората не направихте.  Герберите не Ви обръщат внимание, а аз не съм гербер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, attj написа:

Нинова половин година повторя като папагал тезата на президента, че икономиката ще престане да работи окончателно, хората ще изпаднат в мизерия и глад, и трябва да спрем извънредното положение. Тя повтори няколко пъти, че хазната е празна. Само заблудени фенове на БСП приемат такива лъжи за истина.    Питам за кое те не лъжат?

И това не е вярно ли? В момента се харчат пари взети назаем. Хазната е абсолютно ометена. Ако не беше, щяхме да взимаме само безвъзмездните помощи, а не и десеторните заеми предлагани заедно с тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване